02

05.2019

18:51

Tüdrukute U17 koondis pani kodusele UEFA Sõprusturniirile positiivse punkti, kui viimases mängus alistati Läti eakaaslased 1:0.

Kohtumise ainuke värav sündis mängu algfaasis, seitsmendal minutil, kui Valeria Liik sai vastaste karistusala joonelt palli jala juurde ja tõstis selle kavalalt Läti väravavahist mööda.

Kogu kohtumise pigem domineerivamat joont hoidnud eestlannad, kuid ründekolmandikul veidi teravusest Oma teisele väravale jõuti siiski lähedale 72. minutil, kui vastaste väravavaht eksis söödu vastuvõtmisel ning teda survestanud Sandra Pärn sai joosta värava peale. Eestlannade õnnetuseks jõudis vastaste kaitsja napilt enne pallini ja klaaris selle üle otsajoone.

Lisaks Lätile alistas Eesti turniiri jooksul Liechtensteini, kellest saadi viigiga lõppenud normaalaja järel jagu penaltiseerias. Ainukest kaotust pidi Eesti tunnistama Kosovo vastu, kes läbis turniiri täiseduga.

Fotod: Brit Maria Tael