27

09.2021

18:06

JÄRELVAADATAV│Neidude U17 koondis alustab kodust valikturniiri Moldova vastu

Tüdrukute U17 koondise jaoks algab täna kodune EM-valikturniir, kui esimeses kohtumises võõrustatakse Moldova eakaaslasi.

Mäng peetakse A. Le Coq Arenal ning kohtumise avavile kõlab kell 19.00.

Tüdrukute U17 koondis:

Väravavahid
1 Liisa Liimets (04.04.2006) – Viimsi MRJK
12 Ksenija Jerofejeva (22.08.2005) – Tallinna FC Flora

Kaitsjad
2 Annegret Kala (03.05.2006) – Tartu JK Tammeka
3 Karola Purgats (06.04.2006) – Tallinna FC Flora
4 Kaisa Triin Arike (28.08.2005) – JK Tallinna Kalev
5 Anna Mariin Juksar (02.06.2006) – Saku Sporting
16 Veronika Ankipovitš (31.01.2006) – Kohtla-Järve FC Storm
18 Kirke Kala (08.02.2006) – Saku Sporting
20 Liisi Karilaid (22.09.2006) – JK Tabasalu

Poolkaitsjad ja ründajad
6 Jaanika Volkov (20.02.2005) – Tallinna FC Flora
7 Bianka Uhtjärv (28.08.2006) – FC Tarvastu ja JK Tõrva ÜM
8 Helina Tarkmeel (20.09.2005) – Tallinna FC Flora
11 Anette Salei (28.09.2005) – JK Tabasalu
14 Mia-Lisette Sarapik (15.10.2006) – JK Tabasalu
15 Marie Kiivit (31.12.2005) – Tartu JK Tammeka
19 Carola Erik (13.07.2006) – Tartu JK Tammeka
9 Kirkeliis Lillemets (07.12.2005) – Tartu JK Tammeka
10 Aleksandra Orlova (11.08.2006) – Tartu JK Tammeka
13 Jane Mirjam (28.07.2006) – Pärnu JK Vaprus
17 Sandra Tarlap (16.06.2005) – Saku Sporting

Peatreener: Aleksandra Ševoldajeva
Abitreener: Reivo Vinter
Väravavahtide treener: Mattias Traublum
Füüsilise ettevalmistuse treener: Raiko Kokmann
Füsioterapeudid: Anette Rõõmussaar, Siret Kalbus
Videoanalüütik: Egon Rinaldo
Mänedžer: Merily Toom

Moldova U17 koondis:

Väravavahid
1 Valeria Voloșenco (21.03.2005) - ȘS №11 Real-Succes
12 Vlada Cuciuc (05.05.2005) - FC Nistru-GTC Ciobruciu

Kaitsjad
6 Vladlena Udrea (26.10.2006) - ȘS №11 Real-Succes
13 Adelina Erhan (16.10.2005) - CS Noroc Chisinău
2 Margareta Onofraș (08.03.2005) - FC Belceanka
9 Felicia Guțu (31.08.2005) - FC Belceanka
4 Elena Bobic (18.10.2005) - FC Belceanka
3 Ana-Maria Nedelea (14.04.2005) - CSFCJT ”Atletico” Bălți
5 Tatiana Șaruda (05.06.2005) - SSCTRO Nr.4 – Legia Tiraspol

Poolkaitsjad ja ründajad
14 Loredana Gamețcaia (10.09.2005) - ȘS №11 Real-Succes
17 Arina Seicaș (31.05.2006) - ȘS №11 Real-Succes
18 Roxana Moisiuc (08.05.2005) - CS Noroc Chisinău
7 Adelina Cojocari (17.07.2005) - CS Noroc Chisinău
15 Amina Donțu (05.09.2005) - FC Nistru-GTC Ciobruciu
16 Sabina Donțu (05.09.2005) - FC Nistru-GTC Ciobruciu
10 Lilia Fîntîna (31.12.2005) - CSFCJT ”Atletico” Bălți
8 Xenia Railean (14.10.2005) - SSCTRO Nr. 4 Bender
11 Elena Herța (22.07.2005) - Agarista CSF Anenii Noi

Peatreener: Elena Subbotina

Foto: Brit Maria Tael


Peatoetaja

  • LHV

Suurtoetajad

  • Nike
  • A.Le Coq
  • Coolbet
  • Rimi

Toetajad

  • ABC Motors
  • Ramirent
  • FIFAA
  • Taisto
  • MyFitness
  • Krausberg
  • Spordihooldus

Lennupartner

  • Nordica

Meediapartnerid

  • ERR
  • Õhtuleht
  • Soccernet
  • JALKA

Partnerid

  • UEFA
  • FIFA
  • Kultuuriministeerium
  • EOK
  • Tallinn

Sotsiaalpartnerid

  • SPIN
  • SOS Lasteküla