23

10.2019

15:54

Tüdrukute U17 koondis sai Austrialt kindla kaotuse (lisatud kommentaar)

Neidude U17 koondis teenis Slovakkias toimuval EM-valikturniiril teise kaotuse, kui Austria võttis 12:0 võidu.

Avamängus Soome vastu 1:5 kaotust tunnistanud Eestil ei läinud kergemalt ka täna, kui Austria läks kohtumist juhtima juba viiendal minutil ja lõi esimesel poolajal kokku kuus väravat. Teisel kolmveerandtunnil Austria noortekoondise hoog ei raugenud ning Eesti võrku löödi taas kuus palli.

„Kindlasti näitas see mäng, et meie füüsiline ettevalmistus ei olnud piisavalt hea. Vastased olid kiiremad ja neil olid ohtlikud pallita avanemised, millele me ei jõudnud piisavalt hästi reageerida. Samal ajal olid nad meie kasti läheduses palliga väga otsustavad. Oma võimalused realiseerisid nad paremini kui näiteks soomlased esimeses kohtumises. Tundus, et osadel meie mängijatel ei olnud täna jalgades värskust, et teatud olukordades piisavalt hästi tegutseda. Üldiselt läksime kaitsefaasis täna alt ja mängijate üleandmisega oli raskusi. Me ei suutnud ajastada pressingumomenti ja jäime olukordadesse hiljaks,” võttis tasemevahe kokku koondise peatreener Kaidi Jekimova.

Eesti peab viimase valikturniiri kohtumise laupäeval, 26. oktoobril Slovakkia vastu. Mäng peetakse NTC Seneci treeningkeskuse väljakul algusega kell 15.00.