30

04.2019

23:53

VIDEO ja GALERII │ Neidude U17 koondis alistus suurelt Kosovole

Tüdrukute U17 koondis pidi koduse UEFA Sõprusturniiri teises kohtumises tunnistama Kosovo 9:1 paremust.

Külalised avasid skoori juba esimesel minutil ning vaheajapausile mindi 6:0 eduseisus. Teisel poolajal lisati veel kolm tabamust. Mängu resultatiivseim oli kübaratrikiga Fortesa Berisha, kaks väravat lisasid Njomza Osmani ja Alketa Rama. Ühe tabamuse said enda nimele Loreta Lulaj ja Albulena Guri. Eesti auvärava autoriks oli Merly Käblik, kelle jaoks oli tegemist esimese tabamusega koondise eest.

Avamängus Liechtensteini vastu penaltiseerias võidu võtnud Eesti peab turniiri viimase kohtumise neljapäeval, 2. mail Läti vastu. Täiseduga jätkava Kosovo vastaseks on täna lätlannadele 1:0 alla jäänud Liechtenstein.