27

01.2022

10:41

Saalijalgpallikoondis pidi tunnistama Andorra paremust

Eesti meeste saalijalgpallikoondis läks võõrsil maavõistluses vastamisi Andorraga ning vastastele jäädi alla 1:5.

Võõrustajad alustasid kohtumist väga teravalt, kui juba avaminutil tegi skoori Marc Massana Valles. Eestil ei õnnestunud nurgalöögiolukorras vastaseid ohjata ja värava alt saadeti tugev löök võrku. Avapoolaja viimastel sekunditel õnnestus tabloole tuua viigiseis, kui Pavel Rubeli kauglöök leidis tee väravasse.

Teisel poolajal jäi Eesti esmalt õnnetul kombel taas kaotusseisu, kui väravavahi sööt põrkas vastasmängijast väravasse. Mõnekümne sekundi jooksul suurenes Andorra eduseis, kui Cristian Regalo Figueiredo lahendas kiirrünnaku. Seejärel läksid vastased oma teed Oriol Rodriguez Sierra kahe tabamuse toel. Esmalt lõpetas ta pika triblingu täpse löögiga väravanurka ja mängu viimasel minutil suunas värava lähistelt palli siseküljega võrku.

Samad koondised kohtuvad ka täna kell 21.00. Mängu otsepilti saab vaadata siit.

Nii Eesti kui ka Andorra valmistuvad aprillis toimuvaks MM-valiksarja eelringiks, kus Eesti läheb Moldovas lisaks võõrustajatele vastamisi Kreeka ja Šveitsiga. Andorra kohtub edasipääsu nimel Albaania, Rootsi ja Austriaga.