06

09.2019

14:27

Rannajalgpallikoondis jäi alla Tšehhile

Eesti rannajalgpallikoondis jätkas Portugalis toimuvat Euroliiga superfinaali kaotusega. Eile Aserbaidžaani lisaajal alistanud eestlased pidid täna tunnistama Tšehhi 7:5 paremust.

Avakolmanikul asusid tšehhid juhtima, kuid Indrek Palm suutis viigistada. Avakolmandik lõppeski seisul 1:1, kuid rohkem Eesti mängu vältel viiginumbreid tablool ei läinud.

Tšehhi läks teisel kolmandikul 3:1 juhtima, kuid Kristian Marmor lõi ühe värava tagasi. Kolmandik lõppes siiski tšehhide 4:2 eduseisul.

Viimasel kolmandikul tõi Palm Eesti vastasest ühe värava kaugusele, kuid Tšehhil oli vastus olemas. Seejärel tegi Sander Lepik seisuks 4:5, kuid seejärel suutis Tšehhi oma eduseisu suurendada 7:4-le. Viimase värava eest hoolitses Rasmus Munskind, kes tegi lõppseisuks 5:7.

Homme Eesti aja järgi kell 12.15 lõpeb alagrupifaas matšiga Rumeenia vastu. Kohamänge peetakse pühapäeval.