04

11.2021

20:00

U19 saalijalgpallikoondis sai Andorra vastu kirja kaotuse

Täna, 4. novembril mängis Eesti noormeeste U19 saalijalgpallikoondis San Marinos toimuva EM-valikturniiri eelringis teise kohtumise ning jäi 1:4 alla Andorra eakaaslastele.

Andorra asus kohtumist juhtima 7. mänguminutil, kui Guillem Jeansou Ache mängis end Eesti kaitsjate vahelt löögile ning avas skoori. Vaheajapausile siirduti aga viigiseisus, sest hea söödumängu järel sooritas kaugelt täpse pealelöögi Nikita Vdovin. Teisel poolajal haaras aga juhtohjad enda kätte Andorra: kahe tabamusega kasvatas eduseisu Nil Manchado Novis ning kolm minutit enne kohtumise lõppu vormistas 4:1 võidu Arnau Mansegosa Rechi.

Sama alagrupi teine kohtumine algab kell 20.00, kui vastamisi lähevad San Marino ja Wales.

Eesti koondise jaoks oli tegemist senise valikturniiri eelringi teise kaotusega, sest eile jäädi napilt alla võõrustajale San Marinole. U19 saalijalgpallikoondis läheb eelringi kolmandas kohtumises 6. novembril vastamisi Walesiga, kelle punktiarve on sarnaselt Eestiga veel avamata.