19

11.2019

17:38

U19 koondis jäi suurelt alla Sloveeniale

Eesti U19 koondise jaoks lõppes täna Rootsis toimunud EM-valikturniir. Pärast allajäämisi Ukrainale ja Rootsile pidi noortekoondis täna tunnistama Sloveenia 7:0 paremust.

Eesti suutis esimesed 40 minutit värava puutumatuna hoida, kuid vaheajale mindi vastaste kaheväravalises eduseisus, sest 41. minutil avas skoori Renato Simic ja poolaja lõpus oli täpne Rok Maher.

Teise poolaja viiendal minutil viis Kai Cipot sloveenlased kolme väravaga ette ja seitse minutit hiljem lõi Simic oma päeva teise värava. Seejärel algas Nik Preleci suurepärane pärastlõuna, sest 69., 81. ja 86. minuti väravate toel sai ta kirja kübaratriki.

Meie alagrupi tänases teises mängus alistas Ukraina 2:1 Rootsi. Ukraina võitis valikgrupi seitsme punktiga, Sloveenia oli viie punktiga teine ning Rootsi kogus kolmandana neli punkti. Eestil jäi punktiarve avamata.