29

01.2020

11:17

Jalgpallihallis peeti treeningmatš noortekoondise ja EJLi akadeemia vahel

Eile peeti treeningkohtumine EJLi jalgpallihallis, kui kohtusid Eesti U18 II koondis - EJLi akadeemia. 82. minutiks 0:1 kaotusseisus olnud U18 II koondis suutis viimaste minutitega mängu enda kasuks kallutada tulemusega 3:1.

Avapoolaja ainsa värava eest hoolitse EJLi akadeemia mängija Kristofer Robin Grün, kes viis meeskonna kümnendal minutil juhtima.

U18 II koondis tuli mängu tagasi 82. minutil, kui mänguseisu viigistas noortekoondise laagriga liitunud Rain Rähni. Meeskonna võiduvärava lõi 90. minutil Martin Valkiainen ning sama noormees vormistas lõppskoori teisel lisaminutil.

Kooseisud:
U18 II koondis (pildil): 1 - Kaur Kivila (46. Miikael Johann Raassalu), 13 - Karl Läänelaid (46. 17 - Valter Pärn), 3 - Mihhail Tõsjatov, 4 - Andrei Lipetski (46. 16 - Rain Rähni), 5 - Kirill Aleksandr Antonov (46. 14 - Miikal Roos), 6 - Kristo Põldsaar (55. 21 - Oskar Jõgi), 7 - Robin Kaljumäe (46. 20 - Jevgeni Kuprikov), 8 - Luukas Aeg Arbeiter (46. 18 - Rene Busch), 9 - Virgo Vallik (55. 19 - Martin Valkiainen), 10 - Marten Henrik Kelement (46. 15 - Richard Tohver), 11 - Mattias Villem Ormisson.
Peatreener: Norbert Hurt; abitreenerid: Andres Oper, Mikhail Artyukhov; väravavahtide treener: Andrus Lukjanov; füüsilise ettevalmistuse treener: Raiko Kokmann; spordipsühholoogia konsultant: Laur Nurkse, füsioterapeut: Margus Parts.

EJLi akadeemia: 1 - Adrian Mõttus (46. 12 - Oskar Hendrikson), 2 - Hugo Palutaja (46. 13 - Mihhail Kolobov), 3 - Karl Orren (52. 19 - Klaivert Märtson), 4 - Oliver Aleksander Otti (73. 17 - Oskar Hõim), 5 - Oliver Niit, 6 - Roman Teljakov, 7 - Daniil Golovatš (89. 14 - Markus Vetto), 8 - Kristofer Robin Grün (67. 16 - Romeo Aan), 9 - Aleksandr Švedovski, 10 - Markus Riisenberg (60. 18 - Fjodor Melehhov), 11 - Aleksander Filatov (82. 15 - Jevgeni Radionov).
Vahetuses: 20 - Mark Terehhov, 21 - Rinno Saviir.
Peatreener: Marko Pärnpuu; treener: Marko Lelov; väravavahtide treener: Mairon Pihor; füsioterapeut: Jürgen Masing.