26

04.2019

15:32

Eesti U17 koondis lõpetas koduse UEFA Sõprusturniiri suurepäraselt, kui viimases kohtumises võideti Leedut 2:0 ning läbiti turniir täisedu ja väravate vahega 14:0.

Eesti asus kohtumist Leedu vastu juhtima esimese poolaja viimasel minutil, kui Danil Kuraksin näitas head tehnikat, liikudes vastaste karistusalasse ja lõi palli alumisse nurka.

Eduseis suurenes 76. minutil, kui Rocco Robert Sheini hea läbisöödu järel pääses väravavahiga üks ühele Taaniel Usta, kes lahendas olukorra rahulikult ja saatis palli vastaste võrku. Mäng on järelevaadatav Soccernet.ee portaalis.

Eesti läbis turniiri puhaste paberitega, kui varasemalt alistati Liechtenstein 7:0 ja Fääri saared 5:0. Leedu teenis samade meeskondade vastu vastavalt 3:0 ja 2:0 võidud. Fääri saarte koondis sai kirja ühe võidu, kui tänases esimeses mängus alistati Liechtenstein 6:0. Liechtenstein pidi turniiri jooksul tunnistama kolme kaotust.

Fotod: Gertrud Alatare