15

06.2022

12:57

Noormeeste U16 ja U17 II koondised peavad treeningmängu

Selle nädal alguses kogunesid Tallinnas Eesti poiste U17 II ja U16 koondise kandidaadid ning kolmapäeval, 15. juunil peetakse omavahel ka treeningkohtumine.

U16 koondis on koos alates esmaspäevast, U17 II koondis kogunes teisipäeval. Omavaheline mäng peetakse kolmapäeval TNTK staadionil algusega kell 14.00.

U16 koondise nimekiri:

Väravavahid
Mark Zahharov (10.01.2007) - JK Narva Trans
Ralf Kaljumäe (20.07.2007) - Tallinna FC Flora
Daniel George Brereton (10.03.2007) - Viljandi JK Tulevik

Kaitsjad
Jevgeni Tšernjakov (02.02.2007) - FCI Tallinn
Hubert Liiv (17.08.2007) - Tallinna FC Levadia
Kristjan Troon (05.05.2007) - FA Tartu Kalev
Airon Kollo (21.07.2007) - JK Tallinna Kalev
Artur Ševerev (21.02.2007) - Tallinna FC Flora
Kristjan Sommer (01.11.2007) - Rakvere JK Tarvas
Mark Hendrik Kukk (07.11.2007) - Tallinna FC Flora

Poolkaitsjad ja ründajad
Aleksandr Lohmatov (09.01.2007) - Tallinna FC Ararat
Maksimilian Skovrtsov (20.12.2007) - Tallinna FC Levadia
Patrik Kristal (12.11.2007) - Tallinna FC Levadia
Maxim Vikman (25.01.2007) - FA Tartu Kalev
Eiko Maasik (11.02.2007) - Rakvere JK Tarvas
Dylan Sal-Al-Saller (18.04.2007) - Tallinna FC Flora
Raian Soosalu (07.04.2007) - Tallinna FC Flora
Mait Eenmaa (09.09.2007) - Tallinna FC Flora
Artur Dyakiv (14.03.2007) - Tallinna FC Flora
Tony Varjund (21.06.2007) - Tallinna FC Flora
Kaur Kippar (05.05.2007) - Tallinna FC Flora
Romet Nigula (25.12.2007) - Pärnu JK Vaprus
Matthias Limberg (13.02.2007) - Pärnu JK Vaprus
Marlon Liivaru (04.07.2007) - Pärnu JK Vaprus

Peatreener: Marko Pärnpuu
Abitreener: Alex Sander Sepp
Väravavahtide treener: Ats Kutter
Kehalise ettevalmistuse treener: Karel Kübar
Füsioterapeut: Raiko Karpov
Mänedžer: Freddy Karpov

U17 II koondis:

Väravavahid
Sander Liiker (28.05.2006) - JK Tallinna Kalev
Silver Rebane (26.08.2006) - Tallinna FC Flora

Kaitsjad
Roomet Pärn (13.01.2006) - Tallinna FC Flora (laenul Harju JK-st)
Aron Kirt (26.02.2006) - JK Tallinna Kalev
Fred Erik Sarna (28.01.2006) - JK Tallinna Kalev
Kermo Lohu (12.04.2006) - JK Tallinna Kalev
Enriko Kajari (21.07.2006) - Tallinna FC Flora
Richard Priimann (02.02.2006) - Tallinna FC Flora
Artjom Jepifanov (02.10.2006) - Tallinna FCI Levadia

Poolkaitsjad ja ründajad
Aleksandr Šurõgin (19.02.2006) - Pärnu JK Vaprus
Riko Kolts (26.06.2006) - Tallinna FC Flora
Timmu Kurm (07.02.2006) - Tallinna FC Flora
Agu Artur Takis (24.08.2006) - Tallinna FC Levadia
Mattis Karis (06.11.2006) - Tartu JK Tammeka
Mark Toompuu (04.03.2006) - JK Tabasalu
Markus Johannes Leivategija (24.04.2006) - JK Tallinna Kalev
Ander-Joosep Kose (23.06.2006) - Harju JK
Stevin Kerge - HJK (FIN)
Ott Oskar Valdaru (03.09.2006) - Tallinna FC Flora
Evert Talviste (19.11.2006) - JK Tallinna Kalev

Peatreener: Ats Sillaste
Abitreener: Marko Lelov
Väravavahtide treener: Karli Kütt
Kehalise ettevalmistuse treener: Hendrik Nälk
Füsioterapeut: Jürgen Masing
Mänedžer: Even Laanemaa

Foto: Liisi Troska/jalgpall.ee


Peatoetaja

  • LHV

Suurtoetajad

  • Nike
  • A.Le Coq
  • Coolbet
  • Rimi

Toetajad

  • ABC Motors
  • Ramirent
  • FIFAA
  • Taisto
  • MyFitness
  • Krausberg
  • Spordihooldus

Lennupartner

  • Nordica

Turvapartner

  • ProSecurity Partner

Meediapartnerid

  • ERR
  • Õhtuleht
  • Soccernet
  • JALKA

Partnerid

  • UEFA
  • FIFA
  • Kultuuriministeerium
  • Tallinn
  • EOK

Sotsiaalpartnerid

  • SPIN
  • SOS Lasteküla