22

10.2021

22:54

Noormeeste U17 koondis jäi Ungarile alla 0:3

Noormeeste U17 koondisel tuli Ungaris toimuva EM-valikturniiri avamängus tunnistada võõrustajate 3:0 paremust.

Eesti koondis jäi kaotusseisu 23. minutil, kui Iisraelist pärit mängu peakohtunik Snir Levy määrast penaltilöögi meie karistusalas. Ungari eakaaslastest oli täpne Tamás Szucs.

Vastased näitasid taaskord oma resultatiivsust esimese poolaja lõpus, kui meie väravakasti joonel sai Benedek Barkóczi ootamatu läbisööduga Ungari 2:0 eduseisu viia.

Mängu viimane värav sündis ungarlaste kokkumängust, kui 53. minutil suudeti paremalt äärelt ohtlik kauglöök eestlaste karistusalasse toimetada, kust Krisztián Lisztes selle esimese puutega väravavõrku toimetas.

Eesti noormeeste U17 koondist ootab Ungaris ees veel kaks kohtumist, kui esmaspäeval, 25. oktoobril kohtutakse kell 18.00 Islandiga. Viimane vastasseis toimub neljapäeval, 28. oktoobril kell 18.00, kui Eesti mängib Gruusiaga.