20

06.2019

23:10

U17 II koondis alistas Leedu

Eesti U17 II koondis osaleb turniiril Lätis Staiceles, kus avapäeval alistati Leedu tulemusega 2:1.

Eesti läks juhtima 42. minutil, kui täpne oli Marten Henrik Kelement. Pärast Leedu viigiväravat lõi otsustava penalti vastase võrku 64. minutil. Martin Valkiainen.

Reedel kohtub meie noortemeeskond kell 17.30 Läti A-võistkonnaga. Turniiri viimasel päeval, 22. juunil mängib Eesti kell 10.30 Läti B-ga.

Turniirist võtavad osa mängijad sünniaastaga 2003 ja nooremad. Ühe mängu pikkuseks on 2x40 minutit.

Eesti algkoosseis: 1-Dennis Jeremejev, 2-Karl Läänelaid, 3-Kaspar Sander Born, 4-Rain Rähni, 5-Joonas Vahermägi, 6-Nikita Vassiljev (c), 7-Aleksander Ojamets, 8-Oskar Jõgi, 9-Virgo Vallik, 10-Mattias Villem Ormisson, 11-Marten Henrik Kelement.
Vahetusest sekkusid: 13-Frank Andrew Annion, 15-Mihhail Tõsjatov, 16-Hendri Talu, 17-Luukas Aeg Arbeiter, 18-Siim Martti Kubensky, 20-Martin Valkiainen, 21-Kaspar Rõõmussaar.
Vahetuses: 14-Dmitri Lipetski
Peatreener: Norbert Hurt; Abitreener: Mikhail Artykhov; Väravavahtide treener: Andrus Lukjanov; Kehalise ettevalmistuse treener: Raiko Kokmann; füsioterapeut: Margus Parts; Spordipsühholoogia konsultant: Laur Nurkse.