17

09.2021

21:19

VIDEO│Naiste koondis pidi tunnistama Sloveenia paremust

Naiste koondis alustas MM-valiksarja Pärnu Rannastaadionil, kus Sloveeniale jäädi alla 0:4.

Kohtumise avavärav sündis 21. minutil, kui Lara Prašnikar saatis palli Eesti väravas seisnud Karina Korgi põrkest võrku. Sloveenia eduseis suurenes 32. minutil tänu Lana Golobile, kellel õnnestus nurgalöögijärgselt kasutada ära Eesti karistusalas tekkinud segadust ja palli mängijate vahelt sisse lüüa.

Teise poolaja alguses oli Sloveenia taas resultatiivne, kui avavärava autor Prašnikar lõi karistusala tagant palli ristnurka. Lõppseis vormistati 54. minutil, kui Sara Agrež skooris kaunilt otse karistuslöögist.

Naiste koondis peab Rannastaadionil ka teise kohtumise, kui 21. septembril võõrustatakse kell 20.00 Walesi. Pääsmed mängule on saadaval Piletilevis.