01

10.2019

15:42

Naiste koondislased välismaal: Kubassova tegi karikamängus skoori

Nädalavahetusel käisid Eesti naiste koondislased väljakul koduklubide eest Itaalias, Soomes ja Ungaris, kui saldoks jäid võit, viik ja kaotus.

Vlada Kubassova (pildil) sai jala valgeks Itaalia naiste karikavõistluste avaringis, kui aitas Napolil alistada 4:1 Lazio. Napoli poolelt tegi kohtumises kaasa ka Lisette Tammik. Karikasarja avaringis on Serie B naiskonnad jagatud nelja kolmeliikmelisse alagruppi ning alagruppide võitjad pääsevad edasi järgmisesse ringi, kus ootavad ees 12 Serie A naiskonda. Lisaks Laziole kuulub Napoliga ühte alagruppi ka Roma CF.

Inna Zlidnis ja Ferencvaros tegid Ungari kõrgliigas väravateta viigi Szombathely Viktoriaga. Koondise kaitsja sai kirja täismängu. Ferencvaros asub kuue vooru järel tabelis teisel kohal, jäädes liidrist maha kolme punktiga.

Signy Aarna ja Pille Raadiku koduklubi Åland United pidi Soome kõrgliigas tunnistama nappi kaotust, kui JyPK naiskonnale jäädi alla 0:1. Mängu ainuke värav sündis 76. minutil. Eestlannad alustasid kohtumist algkoosseisus, Aarna vahetati pingile 77. ja Raadik 85. minutil. Liigatabelis hoiab Åland kaks vooru enne hooaja lõppu kolmandat kohta, kuid koht allpool paiknev TiPS on kogunud sama palju punkte.