VAATA JÄRELE: U21 koondis lagunes Norra vastu tosina minutiga (galerii!) (4)
Eesti U21 koondis jätkas EM-valikturniiri järjekordse kuiva kaotusega, jäädes Pärnu Rannastaadionil 0:5 alla Norra eakaaslastele.
- Mängu kommenteerisid Kasper Elissaar ja Marko Lelov.
- Vaata mänge Soccernet TV-st!
Eesti noored olid alustanud valiksarja 0:2 kaotusega Austria vastu ja 0:3 kaotusega Soome vastu. Nüüd läks veelgi kehvemini, sest norrakad korraldasid kohe alguses jõudemonstratsiooni, lüües 12. minutiks kolm väravat.
Mängupildi ja tulemuse kõrval pakkus kõneainet avavile eel toimunu, sest Norra peatreeneri nõudmisel kasteti väljakut uuesti ning mängu algus viibis kolmveerand tundi.
Protokoll:
7. septembril kell 19.45 Pärnu Rannastaadionil
Eesti U21 - Norra U21 0:5 (0:3)
5., 8. Emil Konradsen Ceide, 12. Noah Jean Holm, 52. Hakon Evjen, 90+2. Martin Njöten Palumbo
Hoiatused: 35. Gleb Pevtsov, 61. Artur Šarnin - 35. Jesper Norman Daland, 48. Tobias Christensen
Mänguolud: 16 kraadi, pilvine ilm, kuiv väljak
Pealtvaatajaid:
Peakohtunik: Gergo Bogar
Abikohtunikud: Istvan Albert, Gergo Vigh-Tarsonõi
Neljas kohtunik: Csaba Pinter (kõik Ungari)
Eesti: Kristen Lapa, Mairo Miil, Kristjan Pelt, Artur Šarnin, Rasmus Saar, Markus Soomets, Rocco Robert Shein (72. Henri Välja), Kristo Hussar (85. Siim Aer), Georgi Tunjov (72. Mihkel Järviste), Gleb Pevtsov (61. Mattias Männilaan), Alex Matthias Tamm (71. Kristoffer Grauberg Lepik).
Varus: Mattias Sapp, Kristoffer Grauberg Lepik, Mihkel Järviste, Henri Välja, Siim Aer, Kevor Palumets, Markus Allast, Mattias Männilaan, Tanel Tammik.
Norra: Kristoffer-August Sundquist Klaesson, Sebastian Söraas Sebulonsen (81. Robin Dahl Öström), Fredrik Oppegard, Jesper Norman Daland (62. Ole Martin Kolskogen), Henrik Heggheim, Hakon Evjen, Kristoffer Askildsen (62. Johan Hove), Tobias Christensen, Jörgen Strand Larsen (46. Martin Njöten Palumbo), Noah Jean Holm (46. Andreas Raedergard Schjelderup), Emil Konradsen Ceide.
Varus: Oliver Petersen, Johan Hove, Ole Martin Kolskogen, Robin Dahl Öström, Andreas Raedergard Schjelderup, Martin Njöten Palumbo, Erik Botheim.
Eesti U21 koondis:
Väravavahid
Aleksandr Kraizmer (14.10.2000) – Tallinna FCI Levadia
Kristen Lapa (11.02.2000) – FC Kuressaare
Mattias Sapp (08.01.2001) – Paide Linnameeskond
Carl Kaiser Kiidjärv (05.12.2001) – FC Nõmme United
Kaitsjad
Rasmus Saar (02.03.2000) – FC Kuressaare
Markus Allast (05.09.2000) – FC Kuressaare
Mairo Miil (15.02.2000) – FC Kuressaare
Siim Aer (22.01.2001) – Paide Linnameeskond
Kristjan Pelt (12.07.2001) – Paide Linnameeskond
Tanel Tammik (14.06.2002) – Tartu JK Tammeka
Kristo Hussar (28.06.2002) – Tallinna FC Flora
Artur Šarnin (19.07.2000) – Tallinna JK Legion
Poolkaitsjad ja ründajad
Kristoffer Grauberg Lepik (19.02.2001) – Akropolis IF (SWE)
Deivid Andreas (01.06.2002) – Lleida Esportiu (ESP)
Georgi Tunjov (17.04.2001) – SPAL (ITA)
Gleb Pevtsov (23.10.2000) – JK Narva Trans
Mattias Männilaan (08.09.2001) – FC Kuressaare
Henri Välja (04.11.2001) – Tallinna FC Flora
Markus Soomets (02.03.2000) – Tallinna FC Flora
Rocco Robert Shein (14.07.2003) – Tallinna FC Flora
Nikita Komissarov (25.04.2000) – Viljandi JK Tulevik
Jevgeni Demidov (11.02.2000) – Viljandi JK Tulevik
Mihkel Järviste (28.05.2000) – Tartu JK Tammeka
Kevor Palumets (21.11.2002) – Paide Linnameeskond
Alex Matthias Tamm (24.07.2001) – Nõmme Kalju FC
Peatreener: Roman Kožuhhovski
Abitreenerid: Sander Post, Igor Morozov
Väravavahtide treener: Aiko Orgla
Kehalise ettevalmistuse treener: Karel Kübar
Füsioterapeudid: Martin Seeman, Kristjan Mardo
Mänedžer: Ljubov Lobõševa
Norra U21 koondis:
Väravavahid
Kristoffer Klaesson (27.11.2000) – Leeds United (ENG)
Mads Hedenstad Christiansen (21.10.2000) – Lillestrøm
Kaitsjad
Sebastian Sebulonsen (27.01.2000) – Viking
Fredrik Oppegård (09.08.2002) – PSV Eindhoven (NED)
Jesper Daland (06.01.2000) – Cercle Brugge (BEL)
Henrik Heggheim (22.04.2001) – Brøndby (DEN)
Ole Martin Kolskogen (20.01.2001) – Brann
Robin Østrøm (09.08.2002) – OB (NED)
Poolkaitsjad
Johan Hove (07.09.2000) – Strømsgodset
Håkon Evjen (14.02.2000) – AZ (NED)
Andreas Schjelderup (01.06.2004) – Nordsjælland (DEN)
Joshua Kitolano (03.08.2001) – Odd
Kristoffer Askildsen (09.01.2001) – Sampdoria (ITA)
Martin Palumbo (06.03.2002) – Juventus (ITA, laenul Udinesest)
Tobias Christensen (02.02.2000) – Vålerenga
Sivert Mannsverk (08.05.2002) – Molde
Halldor Stenevik (02.02.2000) – Strømsgodset
Ründajad
Jørgen Strand Larsen (06.02.2000) – Groningen (NED)
Osame Sahraoui (11.06.2001) – Vålerenga
Noah Jean Holm (23.05.2001) – Rosenborg
Emil Konradsen Ceide (03.09.2001) – Rosenborg
Erik Botheim (10.01.2000) – Bodø/Glimt
Tekstipõhine LIVE-ülekanne: