VAATA JÄRELE: Valikgrupi eelviimane sats lõi Pärnus Eesti U21-le viis väravat (2)

Eesti U21 koondis jäi ka üheksandal katsel EM-valiksarjas punktita ja väravata, kuna kaotas Pärnus Aserbaidžaani eakaaslastele 0:5.

Paberi peal pidi tegemist olema valiksarja kõige jõukohasema kohtumisega, sest Aserbaidžaan asub eelviimasel, viiendal positsioonil. Aserid avasid aga skoori juba kolmandal minutil, võitsid esimese poolaja 2:0 ja lõid teise poolaja esimese viie minuti jooksul veel kaks väravat. Lõppskoor vormistati 84. minutil.

Eesti lõpetab nukra valiksarja järgmisel nädalal alagrupis liidrikohta hoidva Horvaatia vastu.

Eestil on probleeme ka vigastustega, kõrvale jäid näiteks väravavahid Kristen Lapa ja Evert Grünvald, samuti Nõmme Kalju ründaja Alex Matthias Tamm. Küll aga tegi täismängu Hollandi kõrgliigas väljakul käinud Rocco Robert Shein, kes liitub varsti Eesti A-koondisega.

U21 koondise debüüdi tegid Carl Kaiser Kiidjärv, Markus Allast, Sander Alex Liit, Oliver Rass ja Daniil Petrunin.