VAATA JÄRELE: U19 koondis lõpetas Balti turniiri võiduga (4)

Eesti U19 koondis alistas Balti turniiri viimases mängus Leedu 2:1. Kohtumist saab järele vaadata Soccernet TV-st.

Noored sinisärgid asusid kohtumist juhtima juba 4. minutil, kui Kevin Burov andis keskringist hea läbisöödu Mihhail Orlovile, kes spurtis palliga vastaste karistusalani, läks vastaste väravavahiga silmitsi ning virutas palli võrku. 12 minutit hiljem Eesti eduseis suurenes, kui avavärava löönud Orlov tegi vasakul äärel kena solo, jõudis karistusalasse ning pani madala tsenderduse Markus Riisenbergi jalale, kes lükkas selle leedukate väravavõrku.

Teise poolaja algusminutitel lõid vastased ühe värava tagasi - Faustas Stepanovicius sai söödu vasakul äärel, jooksis palliga keskele ning lasi ligi 25 meetrilt sellise kuuli Eesti värava suunas teele, mis maandus ristnurgas. Pärast leedulaste väravat muutus mäng närvilisemaks ning välkusid ka hoiatuskaardid. Punast kaarti sai näha 90. minutil vastaste poolelt Martinas Perveinis.

Eesti U19 koondis lõpetas Balti turniiri ühe võidu ja kahe kaotusega.