Tule vabatahtlikuks!

Kogu finaalturniiri ja iga mängu eduka toimumise taga on veel üks suur võistkond – vabatahtlikud. Vabatahtlikuna on Sul võimalus anda oma panus Eesti naiste jalgpalli tänavuse aasta suursündmuse edukale toimumisele, pannes õlg alla korralduslikes tegevustes. 

Turniiri direktori Juss Tammingu sõnul on vabatahlike roll finaalturniiri edukaks läbiviimseks asendamatu. „Ürituse õnnestumiseks on meie jaoks väga oluline lisajõud, mida saavad pakkuda vabatahtlikud kõigis kolmes võõrustajalinnas – Tallinnas, Tartus ja Võrus. See annab omakorda kõigile huvilistele võimaluse kogeda rahvusvahelise tipptasemel spordivõistluse korraldamise telgitaguseid ning näha selle toimumist väga lähedalt,” rääkis Tamming.

Vabatahtlikuks saad end registreerida, täites ankeedi enne 20. märtsi 2023. Sobid vabatahtlikuks, kui soovid kaasa lüüa Eesti jalgpallis, saada rahvusvahelise ürituse korraldamise kogemust, oled vähemalt 18-aastane ja kohusetundlik. Varasem kogemus vabatahtlikuna ei ole oluline!

Ootame vabatahtlikke kolmes peamises kategoorias: transport, mängukorraldus ja logistika.

Transport. Transpordi valdkonda ootame vabatahtlikuks autojuhte (alates 21. eluaastast). 

Mängukorraldus. Selles valdkonnas puutud kokku finaalturniiri staadionite ettevalmistuse, festivaliala tegevuste, piletimüügi, VIP-ala, maskottide, pallilaste ja meediategevustega. 

Logistika. Logistika valdkonna vabatahtlike peamisteks ülesanneteks on varustuse ja vahendite vastuvõtmine ning nende komplekteerimine ja pakkimine.

_LTP5461
_LTP5649