Kuupäev Võistlus Liiga Võistkond Roll minutit Mäng Tulemus
11.09.2021 Eesti meeste MV III.W Märjamaa Kompanii Varu 83 Märjamaa Kompanii - Rummu Dünamo II 1 - 2
21.08.2021 Eesti meeste MV III.W Märjamaa Kompanii Põhi 90 Märjamaa Kompanii - Pärnu JK Poseidon 3 - 1
19.06.2021 Eesti meeste MV III.W Märjamaa Kompanii Varu 45 Märjamaa Kompanii - Tallinna FC Maksatransport 1 - 4
21.10.2020 Eesti meeste KV KV Märjamaa Kompanii Põhi 90 Märjamaa Kompanii - Tartu JK Tammeka 0 - 15
29.09.2020 Eesti meeste KV KV Märjamaa Kompanii Põhi 90 Märjamaa Kompanii - Rumori Calcio II Tallinn 2 - 1
12.09.2020 Eesti meeste MV III.W Märjamaa Kompanii Põhi 90 Märjamaa Kompanii - Keila JK II 2 - 1
06.09.2020 Eesti meeste MV III.W Märjamaa Kompanii Põhi 90 Märjamaa Kompanii - Tallinna FC Pocarr 1 - 2
28.08.2020 Eesti meeste MV III.W Märjamaa Kompanii Põhi 90 Tallinna FC Pocarr - Märjamaa Kompanii 8 - 1
06.08.2020 Eesti meeste KV KV Märjamaa Kompanii Põhi 90 Märjamaa Kompanii - Tallinna FC Soccernet 4 - 1
02.08.2020 Eesti meeste KV KV Märjamaa Kompanii Põhi 90 Märjamaa Kompanii - Tallinna FC Teleios 4 - 1
23.07.2020 Eesti meeste VKV VKV Märjamaa Kompanii Põhi 90 Märjamaa Kompanii - JK Kernu Kadakas 0 - 2
11.07.2020 Eesti meeste MV III.W Märjamaa Kompanii Põhi 90 Tallinna JK Legion III - Märjamaa Kompanii 4 - 0
23.05.2020 Eesti meeste MV III.W Märjamaa Kompanii Põhi 90 Märjamaa Kompanii - Pärnu Jalgpalliklubi II 2 - 1
30.10.2018 Eesti meeste MV II.W/S Raplamaa JK Varu 45 Tõrva JK - Raplamaa JK 5 - 3
07.10.2018 Eesti meeste MV II.W/S Raplamaa JK Põhi 67 Raplamaa JK - FC Kuressaare II 2 - 4
22.09.2018 Eesti meeste MV II.W/S Raplamaa JK Põhi 65 Raplamaa JK - Türi Ganvix JK 1 - 2
01.09.2018 Eesti meeste MV II.W/S Raplamaa JK Põhi 90 Läänemaa JK - Raplamaa JK 4 - 1
14.08.2018 Eesti meeste MV II.W/S Raplamaa JK Põhi 90 Raplamaa JK - FC Otepää 1 - 0
06.08.2018 Eesti meeste MV II.W/S Raplamaa JK Põhi 87 Raplamaa JK - Pärnu JK Poseidon 1 - 3
29.07.2018 Eesti meeste MV II.W/S Raplamaa JK Põhi 72 Raplamaa JK - Tõrva JK 1 - 1
14.06.2018 Eesti meeste KV KV Raplamaa JK Põhi 90 Rumori Calcio Tallinn - Raplamaa JK 3 - 0
10.06.2018 Eesti meeste MV II.W/S Raplamaa JK Põhi 90 Viljandi JK Tulevik II - Raplamaa JK 4 - 5
20.05.2018 Eesti meeste MV II.W/S Raplamaa JK Varu 45 Raplamaa JK - JK Tallinna Kalev III 3 - 5
29.04.2018 Eesti meeste MV II.W/S Raplamaa JK Põhi 62 Tallinna JK Legion II - Raplamaa JK 7 - 1
24.03.2018 Eesti meeste MV II.W/S Raplamaa JK Põhi 73 Pärnu JK Poseidon - Raplamaa JK 1 - 0
07.10.2017 Eesti meeste MV II.W/S Raplamaa JK Põhi 90 Raplamaa JK - SK Imavere 1 - 3
23.09.2017 Eesti meeste MV III.W Raplamaa JK II Põhi 90 Raplamaa JK II - Lihula JK 1 - 3
28.06.2017 Eesti meeste MV III.W Raplamaa JK II Põhi 90 Läänemaa JK - Raplamaa JK II 4 - 0
21.06.2017 Eesti meeste KV KV Raplamaa JK Põhi 90 Raplamaa JK - Tartu JK Welco 0 - 1
04.06.2017 Eesti meeste MV II.W/S Raplamaa JK Varu 45 Raplamaa JK - Tõrva JK 4 - 0
26.05.2017 Eesti meeste MV II.W/S Raplamaa JK Põhi 90 SK Imavere - Raplamaa JK 0 - 3
17.05.2017 Eesti meeste MV III.W Raplamaa JK II Põhi 90 Raplamaa JK II - Pärnu JK Poseidon 1 - 2
14.05.2017 Eesti meeste MV II.W/S Raplamaa JK Põhi 90 Raplamaa JK - JK Tabasalu 2 - 2
07.05.2017 Eesti meeste MV II.W/S Raplamaa JK Põhi 90 Tallinna FC Flora U19 - Raplamaa JK 3 - 0
25.04.2017 Eesti meeste VKV VKV Raplamaa JK Põhi 90 Tartu Ülikool Fauna - Raplamaa JK 0 : -
22.04.2017 Eesti meeste MV II.W/S Raplamaa JK Põhi 90 FC Nõmme United - Raplamaa JK 9 - 0
10.04.2017 Eesti meeste MV III.W Raplamaa JK II Põhi 90 Tallinna FC Castovanni Eagles - Raplamaa JK II 3 - 1
09.04.2017 Eesti meeste MV II.W/S Raplamaa JK Põhi 90 FC Kuressaare II - Raplamaa JK 2 - 1
02.04.2017 Eesti meeste MV II.W/S Raplamaa JK Põhi 90 Pärnu JK Vaprus II - Raplamaa JK 2 - 1
01.04.2017 Eesti meeste MV III.W Raplamaa JK II Põhi 45 Raplamaa JK II - FC Kose 0 - 1
25.03.2017 Eesti meeste MV II.W/S Raplamaa JK Põhi 90 Viljandi JK Tulevik U21 - Raplamaa JK 5 - 3
22.03.2017 Eesti meeste VKV VKV Raplamaa JK Põhi 120 Raplamaa JK - Maardu United 0 - 0

(1 - 0)

LA

19.03.2017 Eesti meeste MV II.W/S Raplamaa JK Põhi 61 Raplamaa JK - Türi Ganvix JK 1 - 0
09.10.2016 Eesti meeste MV III.W Raplamaa JK Varu 19 Raplamaa JK - Pärnu JK Poseidon 6 - 0
02.10.2016 Eesti meeste MV III.W Raplamaa JK Põhi 90 Kärdla LM - Raplamaa JK 0 - 1
01.10.2016 Eesti meeste MV IV.N/W Raplamaa JK Märjamaa Põhi 90 Raplamaa JK Märjamaa - Tallinna JK Augur 3 - 0
25.09.2016 Eesti meeste MV IV.N/W Raplamaa JK Märjamaa Põhi 90 Tabasalu JK Charma II - Raplamaa JK Märjamaa 5 - 5
17.09.2016 Eesti meeste MV III.W Raplamaa JK Põhi 90 Lihula JK - Raplamaa JK 0 - 3
13.09.2016 Eesti meeste MV III.W Raplamaa JK Põhi 90 Raplamaa JK - FC Nõmme United II 5 - 2
11.09.2016 Eesti meeste MV IV.N/W Raplamaa JK Märjamaa Põhi 90 Raplamaa JK Märjamaa - FC Toompea 2 - 0
04.09.2016 Eesti meeste MV III.W Raplamaa JK Põhi 90 Lasnamäe FC Ajax II - Raplamaa JK 0 - 4
28.08.2016 Eesti meeste MV IV.N/W Raplamaa JK Märjamaa Põhi 90 Tallinna JK Jalgpallihaigla - Raplamaa JK Märjamaa 1 - 4
26.08.2016 Eesti meeste MV III.W Raplamaa JK Põhi 90 Raplamaa JK - Pakri SK Alexela 2 - 0
13.08.2016 Eesti meeste MV III.W Raplamaa JK Põhi 58 Raplamaa JK - Pärnu JK Vaprus 0 - 1
03.08.2016 Eesti meeste KV KV Raplamaa JK Põhi 120 Raasiku FC Joker - Raplamaa JK 3 - 3

(4 - 3)

LA

29.07.2016 Eesti meeste MV III.W Raplamaa JK Põhi 45 FC Zenit Tallinn - Raplamaa JK 5 - 0
17.07.2016 Eesti meeste MV III.W Raplamaa JK Põhi 90 Raplamaa JK - FC Lelle 12 - 0
28.06.2016 Eesti meeste MV III.W Raplamaa JK Põhi 90 Raplamaa JK - Kärdla LM 7 - 2
02.06.2016 Eesti meeste MV III.W Raplamaa JK Põhi 90 JK Kernu Kadakas - Raplamaa JK 0 - 1
29.05.2016 Eesti meeste MV IV.N/W Raplamaa JK Märjamaa Põhi 66 Raplamaa JK Märjamaa - Tabasalu JK Charma II 0 - 4
27.05.2016 Eesti meeste MV III.W Raplamaa JK Põhi 75 Raplamaa JK - Lihula JK 4 - 0
15.05.2016 Eesti meeste MV IV.N/W Raplamaa JK Märjamaa Varu 0 FC Toompea - Raplamaa JK Märjamaa 1 - 1
14.05.2016 Eesti meeste MV III.W Raplamaa JK Põhi 90 Raplamaa JK - Lasnamäe FC Ajax II 4 - 1
08.05.2016 Eesti meeste MV III.W Raplamaa JK Põhi 90 Pakri SK Alexela - Raplamaa JK 0 - 2
01.05.2016 Eesti meeste MV IV.N/W Raplamaa JK Märjamaa Põhi 90 Raplamaa JK Märjamaa - Tallinna FC Majandusmagister 1 - 0
29.04.2016 Eesti meeste MV III.W Raplamaa JK Põhi 90 Raplamaa JK - Läänemaa JK Haapsalu 1 - 0
27.04.2016 Eesti meeste VKV VKV Raplamaa JK Märjamaa Põhi 120 Raplamaa JK Märjamaa - EMÜ SK 1 - 1

(1 - 5)

LA

24.04.2016 Eesti meeste MV III.W Raplamaa JK Põhi 90 Pärnu JK Vaprus - Raplamaa JK 0 - 5
10.04.2016 Eesti meeste MV IV.N/W Raplamaa JK Märjamaa Põhi 45 Trummi SK Kohila - Raplamaa JK Märjamaa 2 - 0
08.04.2016 Eesti meeste MV III.W Raplamaa JK Põhi 80 Raplamaa JK - FC Zenit Tallinn 2 - 0
04.10.2015 Eesti meeste MV III.N Rapla JK Atli Põhi 90 Tallinna FC Soccernet - Rapla JK Atli 1 - 2
03.10.2015 Eesti meeste MV IV.W Raplamaa JK II Põhi 90 Raplamaa JK II - FC Toompea 1 - 0
27.09.2015 Eesti meeste MV IV.W Raplamaa JK II Põhi 90 Pärnu JK Vaprus - Raplamaa JK II 4 - 1
20.09.2015 Eesti meeste MV IV.W Raplamaa JK II Põhi 90 Raplamaa JK II - Pärnu JK Poseidon 1 - 2
16.09.2015 Eesti meeste MV III.N Rapla JK Atli Põhi 90 Tallinna FC Olympic Olybet - Rapla JK Atli 1 - 5
11.09.2015 Eesti meeste MV III.N Rapla JK Atli Põhi 90 Rapla JK Atli - Nõmme Kalju FC III 4 - 1
05.09.2015 Eesti meeste MV IV.W Raplamaa JK II Põhi 90 Tallinna FC Zenit - Raplamaa JK II 0 - 2
30.08.2015 Eesti meeste MV IV.W Raplamaa JK II Põhi 90 Raplamaa JK II - Läänemaa JK Haapsalu 1 - 0
29.08.2015 Eesti meeste MV III.N Rapla JK Atli Põhi 90 Rapla JK Atli - JK Tallinna Kalev III 1 - 1
23.08.2015 Eesti meeste MV IV.W Raplamaa JK II Põhi 90 Tallinna Jalgpalliselts - Raplamaa JK II 2 - 6
16.08.2015 Eesti meeste MV IV.W Raplamaa JK II Põhi 90 Raplamaa JK II - Tallinna Depoo 1 - 2
14.08.2015 Eesti meeste MV III.N Rapla JK Atli Põhi 90 Rapla JK Atli - Pirita JK Reliikvia 1 - 3
12.08.2015 Eesti meeste KV KV Raplamaa JK Märjamaa Põhi 90 Raplamaa JK Märjamaa - JK Sillamäe Kalev 1 - 6
26.07.2015 Eesti meeste MV IV.W Raplamaa JK II Põhi 90 FC Toompea - Raplamaa JK II 1 - 8
20.06.2015 Eesti meeste MV IV.W Raplamaa JK II Põhi 90 Raplamaa JK II - Pärnu JK Vaprus 1 - 3
13.06.2015 Eesti meeste MV IV.W Raplamaa JK II Põhi 90 Pärnu JK Poseidon - Raplamaa JK II 5 : -
12.06.2015 Eesti meeste MV III.N Rapla JK Atli Varu 38 Rapla JK Atli - Tallinna FC Soccernet 1 - 3
31.05.2015 Eesti meeste MV IV.W Raplamaa JK II Põhi 90 FC Haiba - Raplamaa JK II 3 - 3
24.05.2015 Eesti meeste MV IV.W Raplamaa JK II Põhi 90 Raplamaa JK II - Tallinna FC Zenit 0 - 5
15.05.2015 Eesti meeste MV III.N Rapla JK Atli Põhi 90 Rapla JK Atli - Saku Sporting 3 - 0
10.05.2015 Eesti meeste MV IV.W Raplamaa JK II Põhi 90 Raplamaa JK II - Tallinna Jalgpalliselts 3 - 0
24.04.2015 Eesti meeste MV IV.W Raplamaa JK II Varu 45 Tallinna Depoo - Raplamaa JK II 3 - 2
23.04.2015 Eesti meeste MV III.N Rapla JK Atli Põhi 90 Pirita JK Reliikvia - Rapla JK Atli 4 - 3
23.08.2014 Eesti meeste MV III.N Rapla JK Atli Põhi 90 Rapla JK Atli - Tallinna FC Castovanni Eagles 2 - 1
25.07.2014 Eesti meeste MV III.N Rapla JK Atli Põhi 90 Rapla JK Atli - Tallinna FC Charma 2 - 1
06.07.2014 Eesti meeste KV KV Rapla JK Atli Põhi 90 FC Tartu - Rapla JK Atli 8 - 1
31.05.2014 Eesti meeste MV III.N Rapla JK Atli Põhi 90 JK Tallinna Kalev III - Rapla JK Atli 3 - 3
15.05.2014 Eesti meeste MV III.N Rapla JK Atli Põhi 90 Viimsi FC Igiliikur - Rapla JK Atli 3 - 0
10.05.2014 Eesti meeste MV III.N Rapla JK Atli Põhi 90 Rapla JK Atli - Tallinna JK Piraaja 1 - 2
25.04.2014 Eesti meeste MV III.N Rapla JK Atli Varu 25 Tallinna FC Castovanni Eagles - Rapla JK Atli 5 - 2
16.04.2014 Eesti meeste VKV VKV Rapla JK Atli Põhi 90 Rapla JK Atli - Maardu United 1 - 3
13.04.2014 Eesti meeste MV III.N Rapla JK Atli Põhi 90 Tallinna FC Hell Hunt - Rapla JK Atli 0 - 3
13.10.2013 Eesti meeste MV III.W Märjamaa Kompanii Põhi 90 Läänemaa Jalgpalliklubi - Märjamaa Kompanii - : 0
05.10.2013 Eesti meeste MV III.W Märjamaa Kompanii Põhi 25 Märjamaa Kompanii - SJK Leisi 2 - 1
21.09.2013 Eesti meeste MV III.W Märjamaa Kompanii Põhi 90 Märjamaa Kompanii - Lilleküla JK Retro 0 - 8
07.09.2013 Eesti meeste MV III.W Märjamaa Kompanii Varu 6 Märjamaa Kompanii - Rapla JK Atli 2 : -
24.08.2013 Eesti meeste MV III.W Märjamaa Kompanii Põhi 90 Märjamaa Kompanii - Lihula JK 2 - 2
03.08.2013 Eesti meeste MV III.W Märjamaa Kompanii Põhi 58 Märjamaa Kompanii - Viimsi MRJK 1 - 2
27.07.2013 Eesti meeste MV III.W Märjamaa Kompanii Põhi 90 Märjamaa Kompanii - Läänemaa Jalgpalliklubi 0 - 5
15.06.2013 Eesti meeste MV III.W Märjamaa Kompanii Põhi 90 SJK Leisi - Märjamaa Kompanii 1 - 0
08.06.2013 Eesti meeste MV III.W Märjamaa Kompanii Põhi 90 Märjamaa Kompanii - Saaremaa JK aameraaS 1 - 3
25.05.2013 Eesti meeste MV III.W Märjamaa Kompanii Põhi 90 Märjamaa Kompanii - FC Lelle 3 - 1
17.05.2013 Eesti meeste MV III.W Märjamaa Kompanii Põhi 90 Rapla JK Atli - Märjamaa Kompanii 3 - 1
11.05.2013 Eesti meeste MV III.W Märjamaa Kompanii Põhi 90 Märjamaa Kompanii - FC Kose 1 - 2
05.05.2013 Eesti meeste MV III.W Märjamaa Kompanii Põhi 90 Lihula JK - Märjamaa Kompanii 3 - 3
20.04.2013 Eesti meeste MV III.W Märjamaa Kompanii Põhi 90 Märjamaa Kompanii - Keila JK II 1 - 2
14.04.2013 Eesti meeste MV III.W Märjamaa Kompanii Põhi 90 Viimsi MRJK - Märjamaa Kompanii 2 - 1
29.09.2012 Eesti meeste MV III.W Kehtna FC Flora Põhi 90 Märjamaa Kompanii - Kehtna FC Flora 2 - 7
09.09.2012 Eesti meeste MV III.W Kehtna FC Flora Põhi 90 Kehtna FC Flora - Eesti Koondis 0 - 3
31.08.2012 Eesti meeste MV III.W Kehtna FC Flora Põhi 90 Rapla JK Atli - Kehtna FC Flora 0 - 2
25.08.2012 Eesti meeste MV III.W Kehtna FC Flora Põhi 90 Tabasalu Jalgpalliklubi - Kehtna FC Flora 3 - 4
18.08.2012 Eesti meeste MV III.W Kehtna FC Flora Põhi 90 Kehtna FC Flora - Saaremaa JK - : 0
12.08.2012 Eesti meeste MV III.W Kehtna FC Flora Põhi 90 Pärnu FC Metropool - Kehtna FC Flora 1 - 0
29.07.2012 Eesti meeste MV III.W Kehtna FC Flora Põhi 90 FC Hiiumaa - Kehtna FC Flora 3 - 3
08.07.2012 Eesti meeste MV III.W Kehtna FC Flora Põhi 90 Kehtna FC Flora - Rapla JK Atli 2 - 1
14.06.2012 Eesti meeste MV III.W Kehtna FC Flora Põhi 60 JK Kernu Kadakas - Kehtna FC Flora 3 - 0
10.06.2012 Eesti meeste MV III.W Kehtna FC Flora Põhi 90 Kehtna FC Flora - Märjamaa Kompanii 2 - 1
02.06.2012 Eesti meeste MV III.W Kehtna FC Flora Põhi 83 Rummu Dünamo - Kehtna FC Flora 5 - 1
26.05.2012 Eesti meeste MV III.W Kehtna FC Flora Põhi 90 Kehtna FC Flora - Saaremaa JK aameraaS 2 : -
17.05.2012 Eesti meeste MV III.W Kehtna FC Flora Põhi 90 Eesti Koondis - Kehtna FC Flora 10 - 2
06.05.2012 Eesti meeste MV III.W Kehtna FC Flora Põhi 90 Kehtna FC Flora - Tabasalu Jalgpalliklubi 1 - 1
28.04.2012 Eesti meeste MV III.W Kehtna FC Flora Põhi 90 Saaremaa JK - Kehtna FC Flora 2 - 0
22.04.2012 Eesti meeste MV III.W Kehtna FC Flora Põhi 90 Kehtna FC Flora - Pärnu FC Metropool 4 - 2
15.04.2012 Eesti meeste MV III.W Kehtna FC Flora Põhi 90 Kehtna FC Flora - FC Kose 1 - 0
26.01.2012 Eesti saali MV S. II S S. FC Reformierakond Rapla Põhi 40 S. FC Reformierakond Rapla - S. EMÜ SK 6 - 11
26.11.2011 Eesti saali MV S. II S S. FC Reformierakond Rapla Põhi 40 S. FC Reformierakond Rapla - S. Tartu Ülikool Fauna 6 - 11
02.10.2011 Eesti meeste MV III.W Kehtna FC Flora Põhi 90 Kehtna FC Flora - JK Kernu Kadakas 1 - 2
24.09.2011 Eesti meeste MV III.W Kehtna FC Flora Põhi 90 Saaremaa JK aameraaS - Kehtna FC Flora 7 - 0
18.09.2011 Eesti meeste MV III.W Kehtna FC Flora Põhi 51 Kehtna FC Flora - FC Hiiumaa 0 - 1
11.09.2011 Eesti meeste MV III.W Kehtna FC Flora Põhi 90 Pakri SK Alexela - Kehtna FC Flora 0 - 22
04.09.2011 Eesti meeste MV III.W Kehtna FC Flora Põhi 90 Kehtna FC Flora - Rapla JK Atli 4 - 1
26.08.2011 Eesti meeste MV III.W Kehtna FC Flora Põhi 90 Saaremaa JK - Kehtna FC Flora 1 - 5
20.08.2011 Eesti meeste MV III.W Kehtna FC Flora Põhi 90 Vändra JK Vaprus - Kehtna FC Flora 5 - 0
07.08.2011 Eesti meeste MV III.W Kehtna FC Flora Põhi 45 Keila JK - Kehtna FC Flora 5 - 4
31.07.2011 Eesti meeste MV III.W Kehtna FC Flora Põhi 90 Kehtna FC Flora - Eesti Koondis 3 - 3
24.07.2011 Eesti meeste MV III.W Kehtna FC Flora Põhi 90 FC Kose - Kehtna FC Flora 2 - 3
05.06.2011 Eesti meeste MV III.W Kehtna FC Flora Põhi 90 FC Hiiumaa - Kehtna FC Flora 1 - 2
29.05.2011 Eesti meeste MV III.W Kehtna FC Flora Põhi 90 Kehtna FC Flora - Pakri SK Alexela 4 - 1
20.05.2011 Eesti meeste MV III.W Kehtna FC Flora Põhi 90 Rapla JK Atli - Kehtna FC Flora 0 - 5
15.05.2011 Eesti meeste MV III.W Kehtna FC Flora Põhi 56 Kehtna FC Flora - Saaremaa JK 7 - 0
11.05.2011 Eesti meeste VKV VKV Kehtna FC Flora Põhi 90 JK Sillamäe Kalev U21 - Kehtna FC Flora 5 - 1
08.05.2011 Eesti meeste MV III.W Kehtna FC Flora Põhi 45 Kehtna FC Flora - Vändra JK Vaprus 2 - 2
30.04.2011 Eesti meeste MV III.W Kehtna FC Flora Põhi 90 Pärnu FC Metropool - Kehtna FC Flora 0 - 5
24.04.2011 Eesti meeste MV III.W Kehtna FC Flora Põhi 90 Kehtna FC Flora - Keila JK 0 - 2
17.04.2011 Eesti meeste MV III.W Kehtna FC Flora Põhi 90 Eesti Koondis - Kehtna FC Flora 4 - 6
10.04.2011 Eesti meeste MV III.W Kehtna FC Flora Põhi 89 Kehtna FC Flora - FC Kose 1 - 1
07.11.2010 Eesti saali MV S. II W S. FC Reformierakond Rapla Põhi 40 S. Kiili JK - S. FC Reformierakond Rapla 8 - 1
31.10.2010 Eesti saali MV S. II W S. FC Reformierakond Rapla Põhi 40 S. FC Reformierakond Rapla - S.Saaremaa JK aameraaS 13 - 5
20.10.2010 Eesti noorte MV A.I Märjamaa FC Flora (92) Põhi 90 FC Levadia (92) - Märjamaa FC Flora (92) 1 - 4
06.10.2010 Eesti noorte MV A.I Märjamaa FC Flora (92) Põhi 90 Märjamaa FC Flora (92) - Keila JK (92) 3 - 3
03.10.2010 Eesti meeste MV III.W Kehtna FC Flora Põhi 90 Kehtna FC Flora - Paide Kumake 2 - 2
26.09.2010 Eesti meeste MV III.W Kehtna FC Flora Põhi 90 Kohila JK Püsivus - Kehtna FC Flora 1 - 9
22.09.2010 Eesti noorte MV A.I Märjamaa FC Flora (92) Põhi 90 JK Tallinna Kalev I (92) - Märjamaa FC Flora (92) 0 - 1
19.09.2010 Eesti meeste MV III.W Kehtna FC Flora Põhi 90 Kehtna FC Flora - FC Hiiumaa 3 - 1
09.09.2010 Eesti meeste MV III.W Kehtna FC Flora Põhi 90 FC Haiba - Kehtna FC Flora 3 - 2
05.09.2010 Eesti meeste MV III.W Kehtna FC Flora Põhi 90 Kehtna FC Flora - Rapla JK Atli 4 - 1
29.08.2010 Eesti meeste MV III.W Kehtna FC Flora Põhi 80 FC Kose - Kehtna FC Flora 0 - 4
22.08.2010 Eesti meeste MV III.W Kehtna FC Flora Põhi 90 Pakri SK Alexela - Kehtna FC Flora 1 - 0
18.08.2010 Eesti noorte MV A.I Märjamaa FC Flora (92) Põhi 90 Märjamaa FC Flora (92) - Tallinna FC Flora (92) 5 - 1
15.08.2010 Eesti meeste MV III.W Kehtna FC Flora Põhi 90 Kehtna FC Flora - JK Kernu Kadakas 3 - 1
08.08.2010 Eesti meeste MV III.W Kehtna FC Flora Põhi 90 Keila JK - Kehtna FC Flora 2 - 3
04.08.2010 Eesti noorte MV A.I Märjamaa FC Flora (92) Põhi 90 Pärnu JK (92) - Märjamaa FC Flora (92) 7 - 3
01.08.2010 Eesti meeste MV III.W Kehtna FC Flora Põhi 90 Kehtna FC Flora - Saaremaa JK 11 - 0
28.07.2010 Eesti noorte MV A.I Märjamaa FC Flora (92) Põhi 90 Märjamaa FC Flora (92) - FC Puuma (92) 3 - 8
21.06.2010 Eesti noorte MV A.I Märjamaa FC Flora (92) Põhi 90 Märjamaa FC Flora (92) - FC Levadia (92) 3 - 4
20.06.2010 Eesti meeste MV III.W Kehtna FC Flora Põhi 71 Paide Kumake - Kehtna FC Flora 4 - 1
16.06.2010 Eesti noorte MV A.I Märjamaa FC Flora (92) Põhi 90 Keila JK (92) - Märjamaa FC Flora (92) 5 - 0
13.06.2010 Eesti meeste MV III.W Kehtna FC Flora Põhi 71 Kehtna FC Flora - Kohila JK Püsivus 6 - 1
01.06.2010 Eesti noorte MV A.I Märjamaa FC Flora (92) Põhi 90 Märjamaa FC Flora (92) - JK Tallinna Kalev I (92) 1 - 1
30.05.2010 Eesti meeste MV III.W Kehtna FC Flora Põhi 90 Kehtna FC Flora - FC Haiba 3 - 0
26.05.2010 Eesti noorte MV A.I Märjamaa FC Flora (92) Põhi 90 SK 10 Premium (92) - Märjamaa FC Flora (92) 0 - 0
16.05.2010 Eesti meeste MV III.W Kehtna FC Flora Põhi 90 Kehtna FC Flora - FC Kose 1 - 1
12.05.2010 Eesti noorte MV A.I Märjamaa FC Flora (92) Põhi 90 Tallinna FC Flora (92) - Märjamaa FC Flora (92) 0 - 4
09.05.2010 Eesti meeste MV III.W Kehtna FC Flora Varu 57 Kehtna FC Flora - Pakri SK Alexela 1 - 4
06.05.2010 Eesti meeste VKV VKV Kehtna FC Flora Põhi 58 Kuusalu JK Rada - Kehtna FC Flora 1 - 2
29.04.2010 Eesti meeste MV III.W Kehtna FC Flora Varu 69 JK Kernu Kadakas - Kehtna FC Flora 2 - 1
28.04.2010 Eesti noorte MV A.I Märjamaa FC Flora (92) Põhi 90 Märjamaa FC Flora (92) - Pärnu JK (92) 0 - 2
25.04.2010 Eesti meeste MV III.W Kehtna FC Flora Põhi 90 Kehtna FC Flora - Keila JK 4 - 0
11.04.2010 Eesti meeste MV III.W Kehtna FC Flora Põhi 90 Kehtna FC Flora - Saaremaa JK aameraaS 4 - 2
14.11.2009 Eesti meeste MV U-19.I U19 Paide Linnameeskond Põhi 90 U19 Paide Linnameeskond - U-19 Tallinna FC Flora 1 - 1
27.10.2009 Eesti noorte MV A.II N/E FC Flora Märjamaa (91) Põhi 90 JK Dünamo (91) - FC Flora Märjamaa (91) 0 - 5
13.10.2009 Eesti noorte MV A.II N/E FC Flora Märjamaa (91) Põhi 90 FC Flora Märjamaa (91) - Narva Trans II (91) 4 - 1
04.10.2009 Eesti meeste MV III.W Kehtna FC Flora Põhi 45 Kehtna FC Flora - Rapla JK Atli 1 - 3
29.09.2009 Eesti noorte MV A.II N/E FC Flora Märjamaa (91) Põhi 90 FC Flora Märjamaa (91) - JK Piraaja (91) 9 - 1
26.09.2009 Eesti meeste MV III.W Kehtna FC Flora Põhi 90 Saaremaa JK - Kehtna FC Flora 0 - 4
22.09.2009 Eesti noorte MV A.II N/E FC Flora Märjamaa (91) Põhi 90 FC Ajax Lasnamäe (91) - FC Flora Märjamaa (91) 0 - 0
20.09.2009 Eesti meeste MV III.W Kehtna FC Flora Põhi 74 FC Risti - Kehtna FC Flora 1 - 3
13.09.2009 Eesti meeste MV III.W Kehtna FC Flora Põhi 90 Kehtna FC Flora - Kohila JK Püsivus 2 - 0
11.09.2009 Eesti noorte MV A.II N/E FC Flora Märjamaa (91) Põhi 90 FC Flora Märjamaa (91) - FC Ajax Lasnamäe (91) 2 - 1
03.09.2009 Eesti meeste MV III.W Kehtna FC Flora Põhi 90 Tallinna FC Balteco - Kehtna FC Flora 1 - 1
01.09.2009 Eesti noorte MV A.II N/E FC Flora Märjamaa (91) Põhi 90 JK Dünamo (91) - FC Flora Märjamaa (91) 0 - 5
30.08.2009 Eesti meeste MV III.W Kehtna FC Flora Põhi 45 Kehtna FC Flora - Paide Kumake 0 - 1
26.08.2009 Eesti meeste MV III.W Kehtna FC Flora Põhi 45 FC Haiba - Kehtna FC Flora 1 - 6
25.08.2009 Eesti meeste MV U-19.I U19 Paide Linnameeskond Põhi 90 U-19 JK Tallinna Kalev - U19 Paide Linnameeskond 1 - 1
18.08.2009 Eesti noorte MV A.II N/E FC Flora Märjamaa (91) Põhi 90 FC Flora Märjamaa (91) - Narva Trans II (91) 10 - 0
16.08.2009 Eesti meeste MV III.W Kehtna FC Flora Põhi 73 Kehtna FC Flora - Rummu Dünamo 0 - 3
11.08.2009 Eesti noorte MV A.II N/E FC Flora Märjamaa (91) Põhi 45 FC Flora Märjamaa (91) - JK Piraaja (91) 14 - 0
09.08.2009 Eesti meeste MV III.W Kehtna FC Flora Põhi 90 FC Hiiumaa - Kehtna FC Flora 3 - 0
02.08.2009 Eesti meeste MV III.W Kehtna FC Flora Põhi 90 Kehtna FC Flora - JK Kernu Kadakas 4 - 0
26.07.2009 Eesti meeste MV III.W Kehtna FC Flora Põhi 90 FC Kose - Kehtna FC Flora 2 - 1
18.06.2009 Eesti meeste MV III.W Kehtna FC Flora Põhi 90 Rapla JK Atli - Kehtna FC Flora 3 - 2
13.06.2009 Eesti meeste MV III.W Kehtna FC Flora Põhi 45 Kehtna FC Flora - Saaremaa JK 6 - 1
11.06.2009 Eesti meeste KV VKV Kehtna FC Flora Põhi 120 Kehtna FC Flora - Tallinna JK Kotkad 2 - 2

(2 - 4)

LA

07.06.2009 Eesti meeste MV III.W Kehtna FC Flora Põhi 45 Kehtna FC Flora - FC Risti 3 - 3
03.06.2009 Eesti meeste KV VKV Kehtna FC Flora Põhi 45 Kehtna FC Flora - Sörve JK 2 - 0
02.06.2009 Eesti meeste MV U-19.I U19 Paide Linnameeskond Põhi 90 U-19 Nõmme Kalju FC - U19 Paide Linnameeskond 2 - 4
31.05.2009 Eesti meeste MV III.W Kehtna FC Flora Põhi 90 Kohila JK Püsivus - Kehtna FC Flora 0 - 0
26.05.2009 Eesti noorte MV A.II N/E FC Flora Märjamaa (91) Põhi 90 FC Flora Märjamaa (91) - JK Dünamo (91) 7 - 0
17.05.2009 Eesti meeste MV III.W Kehtna FC Flora Varu 19 Paide Kumake - Kehtna FC Flora 2 - 2
12.05.2009 Eesti noorte MV A.II N/E FC Flora Märjamaa (91) Põhi 90 JK Piraaja (91) - FC Flora Märjamaa (91) 0 - 2
10.05.2009 Eesti meeste MV III.W Kehtna FC Flora Põhi 61 Kehtna FC Flora - FC Haiba 9 - 0
05.05.2009 Eesti noorte MV A.II N/E FC Flora Märjamaa (91) Põhi 90 Narva Trans II (91) - FC Flora Märjamaa (91) 2 - 6
03.05.2009 Eesti meeste MV III.W Kehtna FC Flora Varu 12 Rummu Dünamo - Kehtna FC Flora 1 - 0
26.04.2009 Eesti meeste MV III.W Kehtna FC Flora Varu 45 Kehtna FC Flora - FC Hiiumaa 1 - 2
21.04.2009 Eesti meeste MV U-19.I U19 Paide Linnameeskond Põhi 90 U-19 Tallinna FC Flora - U19 Paide Linnameeskond 4 - 1
16.04.2009 Eesti meeste MV III.W Kehtna FC Flora Varu 0 JK Kernu Kadakas - Kehtna FC Flora 0 - 0
12.04.2009 Eesti meeste MV III.W Kehtna FC Flora Varu 1 Kehtna FC Flora - FC Kose 3 - 1
07.04.2009 Eesti meeste MV U-19.I U19 Paide Linnameeskond Põhi 90 U19 Paide Linnameeskond - U-19 Kuressaare/P.Vaprus 3 - 2
28.03.2009 Eesti meeste MV U-19.I U19 Paide Linnameeskond Põhi 90 U19 Paide Linnameeskond - U-19 Valga FC Warrior 0 - 0
03.03.2009 Eesti meeste MV U-19.I U19 Paide Linnameeskond Põhi 90 U19 Paide Linnameeskond - U-19 JK Tallinna Kalev 1 - 1
22.11.2008 U-17 (vana) U-17 U-17 PaideFCFloraLM Põhi 90 U-17 PaideFCFloraLM - U-17 Viljandi JK Tulevik 1 - 1
19.11.2008 U-17 (vana) U-17 U-17 PaideFCFloraLM Põhi 50 U-17 Rakvere FC Flora - U-17 PaideFCFloraLM 2 - 2
06.10.2008 Eesti noorte MV B1.I B1.I FCF Märjamaa Põhi 80 B1.I FCF Märjamaa - B1.I FC Elva 3 - 2
05.10.2008 Eesti meeste MV IV.W Rapla FC Flora Põhi 45 Märjamaa Kompanii - Rapla FC Flora 1 - 8
24.09.2008 U-17 (vana) U-17 U-17 PaideFCFloraLM Põhi 90 U-17 FC Kuressaare - U-17 PaideFCFloraLM 2 - 1
22.09.2008 Eesti noorte MV B1.I B1.I FCF Märjamaa Põhi 80 B1.I FCF Märjamaa - B1.I SK 10 Premium 1 - 4
21.09.2008 Eesti meeste MV IV.W Rapla FC Flora Põhi 81 Paide Kumake - Rapla FC Flora 4 - 3
15.09.2008 Eesti noorte MV B1.I B1.I FCF Märjamaa Põhi 80 B1.I FC Lev.Maardu - B1.I FCF Märjamaa 3 - 0
13.09.2008 Eesti meeste MV IV.W Rapla FC Flora Põhi 90 Rapla FC Flora - Saue JK II 9 - 0
06.09.2008 Eesti meeste MV IV.W Rapla FC Flora Põhi 10 Keila JK - Rapla FC Flora 0 - 1
25.08.2008 Eesti noorte MV B1.I B1.I FCF Märjamaa Põhi 80 B1.I FCF Märjamaa - B1.I PJK 1 - 3
24.08.2008 Eesti meeste MV IV.W Rapla FC Flora Põhi 16 JK Tribling - Rapla FC Flora 0 - 5
20.08.2008 U-17 (vana) U-17 U-17 PaideFCFloraLM Põhi 90 U-17 PaideFCFloraLM - U-17 JK Narva Trans 3 - 3
18.08.2008 Eesti noorte MV B1.I B1.I FCF Märjamaa Põhi 80 B1.I Tallinna Kalev - B1.I FCF Märjamaa 1 - 0
16.08.2008 Eesti meeste MV IV.W Rapla FC Flora Põhi 45 Rapla FC Flora - Emmaste JK Dagöplast 3 - 1
10.08.2008 Eesti meeste MV IV.W Rapla FC Flora Põhi 45 Pärnu WC Guwalda - Rapla FC Flora 0 - 4
04.08.2008 Eesti noorte MV B1.I B1.I FCF Märjamaa Põhi 80 B1.I FCF Märjamaa - B1.I JK Kotkad 0 : -
30.07.2008 Eesti meeste MV U-17 U-17 PaideFCFloraLM Põhi 90 U-17 Tamme Auto - U-17 PaideFCFloraLM 3 - 1
01.07.2008 U-17 (vana) U-17 U-17 PaideFCFloraLM Põhi 90 U-17 PaideFCFloraLM - U-17 Rakvere FC Flora 0 - 2
19.06.2008 Eesti meeste MV IV.W Rapla FC Flora Põhi 45 Rapla FC Flora - Märjamaa Kompanii 1 - 0
18.06.2008 Eesti noorte MV B1.I B1.I FCF Märjamaa Põhi 80 B1.I FC Elva - B1.I FCF Märjamaa 6 - 3
11.06.2008 U-17 (vana) U-17 U-17 PaideFCFloraLM Põhi 49 U-17 Tallinna FC Flora - U-17 PaideFCFloraLM 6 - 0
09.06.2008 Eesti noorte MV B1.I B1.I FCF Märjamaa Põhi 80 B1.I FCF Märjamaa - B1.I FC Puuma 2 - 5
04.06.2008 Eesti meeste MV IV.W Rapla FC Flora Põhi 45 Saue JK II - Rapla FC Flora 1 - 7
19.05.2008 Eesti noorte MV B1.I B1.I FCF Märjamaa Põhi 80 B1.I SK 10 Premium - B1.I FCF Märjamaa 14 - 2
14.05.2008 U-17 (vana) U-17 U-17 PaideFCFloraLM Põhi 90 U-17 PaideFCFloraLM - U-17 FC Kuressaare 4 - 1
12.05.2008 Eesti noorte MV B1.I B1.I FCF Märjamaa Põhi 80 B1.I FCF Märjamaa - B1.I FC Lev.Maardu 2 - 3
28.04.2008 Eesti noorte MV B1.I B1.I FCF Märjamaa Põhi 80 B1.I PJK - B1.I FCF Märjamaa 6 - 2
23.04.2008 U-17 (vana) U-17 U-17 PaideFCFloraLM Põhi 75 U-17 PaideFCFloraLM - U-17 Tallinna FCI Levadia 0 - 2
21.04.2008 Eesti noorte MV B1.I B1.I FCF Märjamaa Põhi 80 B1.I FCF Märjamaa - B1.I Tallinna Kalev 0 - 3
13.04.2008 Eesti noorte MV B1.I B1.I FCF Märjamaa Põhi 80 B1.I JK Kotkad - B1.I FCF Märjamaa 5 - 2
19.03.2008 U-17 (vana) U-17 U-17 PaideFCFloraLM Põhi 90 U-17 PaideFCFloraLM - U-17 Tamme Auto 1 - 2
02.03.2008 U-17 (vana) U-17 U-17 PaideFCFloraLM Põhi 90 U-17 JK Tallinna Kalev - U-17 PaideFCFloraLM 0 - 0
01.10.2007 Eesti noorte MV B2.II B2.II FCF Märjamaa Põhi 80 B2.II FC Štrommi - B2.II FCF Märjamaa 0 - 8
18.09.2007 Eesti noorte MV B2.II B2.II FCF Märjamaa Põhi 80 B2.II Nõmme Kalju - B2.II FCF Märjamaa 3 - 2
11.09.2007 Eesti noorte MV B2.II B2.II FCF Märjamaa Põhi 80 B2.II FCF Märjamaa - B2.II FC Lootos 2 - 1
04.09.2007 Eesti noorte MV B2.II B2.II FCF Märjamaa Põhi 80 B2.II JK Piraaja - B2.II FCF Märjamaa 0 - 9
28.08.2007 Eesti noorte MV B2.II B2.II FCF Märjamaa Põhi 80 B2.II FCF Märjamaa - B2.II JK AlkoK-Järve 4 - 1
21.08.2007 Eesti noorte MV B2.II B2.II FCF Märjamaa Põhi 80 B2.II FCF Rakvere - B2.II FCF Märjamaa 0 - 7
14.08.2007 Eesti noorte MV B2.II B2.II FCF Märjamaa Põhi 80 B2.II FCF Märjamaa - B2.II FC Elva 2 - 4
07.08.2007 Eesti noorte MV B2.II B2.II FCF Märjamaa Põhi 80 B2.II FCF Märjamaa - B2.II FC V.Warrior 16 - 0
12.06.2007 Eesti noorte MV B2.II B2.II FCF Märjamaa Põhi 80 B2.II FCF Märjamaa - B2.II FC Štrommi 6 - 1
08.05.2007 Eesti noorte MV B2.II B2.II FCF Märjamaa Põhi 80 B2.II JK AlkoK-Järve - B2.II FCF Märjamaa 1 - 2
01.05.2007 Eesti noorte MV B2.II B2.II FCF Märjamaa Põhi 80 B2.II FCF Märjamaa - B2.II FCF Rakvere 6 - 0
24.04.2007 Eesti noorte MV B2.II B2.II FCF Märjamaa Põhi 80 B2.II FC Elva - B2.II FCF Märjamaa 2 - 1
25.09.2006 Eesti noorte MV C1.II C1.II FCF Märjamaa Põhi 70 C1.II Kotkas Juun. - C1.II FCF Märjamaa 1 - 2
18.09.2006 Eesti noorte MV C1.II C1.II FCF Märjamaa Põhi 70 C1.II FCF Märjamaa - C1.II FC Elva 2 - 2
11.09.2006 Eesti noorte MV C1.II C1.II FCF Märjamaa Põhi 70 C1.II FCF Märjamaa - C1.II FC Strommi 2 - 0
03.09.2006 Eesti noorte MV C1.II C1.II FCF Märjamaa Põhi 70 C1.II FC Puuma - C1.II FCF Märjamaa 9 - 2
28.08.2006 Eesti noorte MV C1.II C1.II FCF Märjamaa Põhi 70 C1.II FCF Märjamaa - C1.II FC Lootos 3 - 1
21.08.2006 Eesti noorte MV C1.II C1.II FCF Märjamaa Põhi 70 C1.II JK Tln.Kalev - C1.II FCF Märjamaa 0 - 0
14.08.2006 Eesti noorte MV C1.II C1.II FCF Märjamaa Põhi 70 C1.II FCF Märjamaa - C1.II FCF Tallinn II 5 - 0
12.06.2006 Eesti noorte MV C1.II C1.II FCF Märjamaa Põhi 70 C1.II FCF Märjamaa - C1.II Kotkas Juun. 3 - 0
05.06.2006 Eesti noorte MV C1.II C1.II FCF Märjamaa Põhi 70 C1.II FC Elva - C1.II FCF Märjamaa 3 - 2
29.05.2006 Eesti noorte MV C1.II C1.II FCF Märjamaa Põhi 70 C1.II FC Strommi - C1.II FCF Märjamaa 0 - 2
22.05.2006 Eesti noorte MV C1.II C1.II FCF Märjamaa Põhi 70 C1.II FCF Märjamaa - C1.II FC Puuma 0 - 3
15.05.2006 Eesti noorte MV C1.II C1.II FCF Märjamaa Põhi 70 C1.II FC Lootos - C1.II FCF Märjamaa 1 - 1
08.05.2006 Eesti noorte MV C1.II C1.II FCF Märjamaa Põhi 70 C1.II FCF Märjamaa - C1.II JK Tln.Kalev 0 - 2
01.05.2006 Eesti noorte MV C1.II C1.II FCF Märjamaa Põhi 70 C1.II FCF Tallinn II - C1.II FCF Märjamaa 1 - 5
01.10.2005 Eesti noorte MV C2.II C2.II Flora Kehtna Põhi 70 C2.II FC Puuma - C2.II Flora Kehtna 7 - 0
18.09.2005 Eesti noorte MV C2.II C2.II Flora Kehtna Põhi 70 C2.II FC TVMK - C2.II Flora Kehtna 2 - 1
11.09.2005 Eesti noorte MV C2.II C2.II Flora Kehtna Põhi 70 C2.II Flora Kehtna - C2.II SK Legion NT 7 - 1
03.09.2005 Eesti noorte MV C2.II C2.II Flora Kehtna Põhi 70 C2.II Flora Kehtna - C2.II JK Tammeka 2 - 6
21.08.2005 Eesti noorte MV C2.II C2.II Flora Kehtna Põhi 70 C2.II FCF Viimsi - C2.II Flora Kehtna 2 - 1
13.08.2005 Eesti noorte MV C2.II C2.II Flora Kehtna Põhi 70 C2.II Flora Kehtna - C2.II Vilj.Tulevik 1 - 3
18.06.2005 Eesti noorte MV C2.II C2.II Flora Kehtna Põhi 70 C2.II SK Legion NT - C2.II Flora Kehtna 1 - 10
09.06.2005 Eesti noorte MV C2.II C2.II Flora Kehtna Põhi 70 C2.II Flora Kehtna - C2.II FC Puuma 1 - 1
02.06.2005 Eesti noorte MV C2.II C2.II Flora Kehtna Põhi 70 C2.II Flora Kehtna - C2.II FC TVMK 0 - 0
27.05.2005 Eesti noorte MV C2.II C2.II Flora Kehtna Põhi 70 C2.II JK Sillamäe - C2.II Flora Kehtna 0 - 1
08.05.2005 Eesti noorte MV C2.II C2.II Flora Kehtna Põhi 70 C2.II JK Tammeka - C2.II Flora Kehtna 2 - 1
30.04.2005 Eesti noorte MV C2.II C2.II Flora Kehtna Põhi 70 C2.II Flora Kehtna - C2.II FCF Viimsi 3 - 0
24.04.2005 Eesti noorte MV C2.II C2.II Flora Kehtna Põhi 70 C2.II Vilj.Tulevik - C2.II Flora Kehtna 0 - 0
28.09.2004 Eesti noorte MV D1.III D1.III FCF Kehtna Põhi 60 D1.III FCF Kehtna - D1.III FC Kotkas 3 - 1
18.09.2004 Eesti noorte MV D1.III D1.III FCF Kehtna Põhi 60 D1.III FCF Keskl.II - D1.III FCF Kehtna 3 - 1
07.09.2004 Eesti noorte MV D1.III D1.III FCF Kehtna Põhi 60 D1.III FCF Kehtna - D1.III Pärnu Vaprus 4 - 0
31.08.2004 Eesti noorte MV D1.III D1.III FCF Kehtna Põhi 60 D1.V PJK - D1.III FCF Kehtna 6 - 0
23.08.2004 Eesti noorte MV D1.III D1.III FCF Kehtna Põhi 60 D1.III FCF Kehtna - D1.III FCF Haapsalu 11 - 3
17.08.2004 Eesti noorte MV D1.III D1.III FCF Kehtna Põhi 60 D1.III FC TVMK - D1.III FCF Kehtna 6 - 1
13.08.2004 Eesti noorte MV D1.III D1.III FCF Kehtna Põhi 60 D1.III FCF Kehtna - D1.II Kotkas Juun.II 3 - 3
08.08.2004 Eesti noorte MV D1.III D1.III FCF Kehtna Põhi 60 D1.III SC Real - D1.III FCF Kehtna 3 - 0
12.06.2004 Eesti noorte MV D1.III D1.III FCF Kehtna Põhi 60 D1.III FC Kotkas - D1.III FCF Kehtna 0 - 0
08.06.2004 Eesti noorte MV D1.III D1.III FCF Kehtna Põhi 60 D1.III FCF Kehtna - D1.III FCF Keskl.II 6 - 6
01.06.2004 Eesti noorte MV D1.III D1.III FCF Kehtna Põhi 60 D1.III Pärnu Vaprus - D1.III FCF Kehtna 0 - 8
25.05.2004 Eesti noorte MV D1.III D1.III FCF Kehtna Põhi 60 D1.III FCF Kehtna - D1.V PJK 0 - 6
11.05.2004 Eesti noorte MV D1.III D1.III FCF Kehtna Põhi 60 D1.III FCF Kehtna - D1.III FC TVMK 2 - 4
04.05.2004 Eesti noorte MV D1.III D1.III FCF Kehtna Põhi 60 D1.II Kotkas Juun.II - D1.III FCF Kehtna 2 - 6
27.04.2004 Eesti noorte MV D1.III D1.III FCF Kehtna Põhi 60 D1.III FCF Kehtna - D1.III SC Real 0 - 4
Näita veel