Kuupäev Võistlus Liiga Võistkond Mäng Tulemus Väravaid
03.06.2023 Rannajalgpall Ranna ML R. BSC Thunder Arvutitark R. BSC Thunder Arvutitark - R. SK Augur Enemat 6 - 3 1
18.06.2022 Rannajalgpall Ranna ML R. BSC Thunder Arvutitark R. SK Augur Enemat - R. BSC Thunder Arvutitark 3 - 5 1
21.08.2021 Rannajalgpall Ranna ML R. BSC Pärnu R. BSC Pärnu - R. BSC Thunder Arvutitark 4 - 1 1
08.08.2021 Rannajalgpall Ranna ML R. BSC Pärnu R. BFS Ropaži - R. BSC Pärnu 3 - 4 1
08.08.2021 Rannajalgpall Ranna ML R. BSC Pärnu R. FK Beitar - R. BSC Pärnu 6 - 8 1
07.08.2021 Rannajalgpall Ranna ML R. BSC Pärnu R. BSC LAT - R. BSC Pärnu 0 - 3 1
25.07.2021 Rannajalgpall Ranna ML R. BSC Pärnu R. BSC Pärnu - R. BSC LAT 3 - 4 1
13.10.2020 Eesti meeste MV IV.C Pärnu JK Poseidon II JK Loo II - Pärnu JK Poseidon II 2 - 5 1
15.08.2020 Rannajalgpall Ranna ML R. BSC Üksjalgvärav Elementmaster R. BSC Üksjalgvärav Elementmaster - R. BSC Türi 7 - 4 1
19.07.2020 Rannajalgpall Ranna ML R. BSC Üksjalgvärav Elementmaster R. BSC Üksjalgvärav Elementmaster - R. BSC LAT 5 - 8 1
05.07.2020 Rannajalgpall Ranna ML R. BSC Üksjalgvärav Elementmaster R. BSC Üksjalgvärav Elementmaster - R. BSC Thunder Arvutitark 4 - 5 2
05.07.2020 Rannajalgpall Ranna ML R. BSC Üksjalgvärav Elementmaster R. Nõmme BSC OlyBet - R. BSC Üksjalgvärav Elementmaster 5 - 5

(5 - 6)

LA

3
15.09.2019 Eesti meeste MV II.W/S Pärnu JK Poseidon Tallinna FC Flora U19 - Pärnu JK Poseidon 1 - 5 1
24.08.2019 Rannajalgpall Ranna ML Playof R. BSC Üksjalgvärav Elementmaster R. Nõmme BSC OlyBet - R. BSC Üksjalgvärav Elementmaster 4 - 5 1
15.06.2019 Rannajalgpall Ranna ML R. BSC Üksjalgvärav Elementmaster R. BSC Üksjalgvärav Elementmaster - R. BSC Thunder Häcker 3 - 2 1
15.05.2019 Eesti meeste VKV VKV Pärnu JK Poseidon Pärnu JK Poseidon - JK Loo 10 - 2 1
28.10.2018 Eesti meeste MV II.W/S Pärnu JK Poseidon Viimsi JK - Pärnu JK Poseidon 1 - 1 1
14.10.2018 Eesti meeste MV II.W/S Pärnu JK Poseidon Pärnu JK Vaprus II - Pärnu JK Poseidon 5 - 1 1
06.10.2018 Eesti meeste MV II.W/S Pärnu JK Poseidon Pärnu JK Poseidon - Tõrva JK 6 - 1 1
22.09.2018 Eesti meeste MV II.W/S Pärnu JK Poseidon Pärnu JK Poseidon - JK Tabasalu 4 - 6 1
08.09.2018 Eesti meeste MV II.W/S Pärnu JK Poseidon Pärnu JK Poseidon - JK Tallinna Kalev III 3 - 1 1
01.09.2018 Eesti meeste MV II.W/S Pärnu JK Poseidon Türi Ganvix JK - Pärnu JK Poseidon 4 - 2 2
06.08.2018 Eesti meeste MV II.W/S Pärnu JK Poseidon Raplamaa JK - Pärnu JK Poseidon 1 - 3 1
17.03.2018 Eesti meeste MV ELB Vändra JK Vaprus Paide Linnameeskond U21 - Vändra JK Vaprus 0 - 2 1
04.03.2018 Eesti meeste MV ELB Vändra JK Vaprus Tartu JK Tammeka U21 - Vändra JK Vaprus 3 - 1 1
16.08.2017 Eesti meeste MV ELB Vändra JK Vaprus Vändra JK Vaprus - Tartu JK Tammeka U21 3 - 1 1
08.07.2017 Eesti meeste MV ELB Vändra JK Vaprus Kohtla-Järve JK Järve - Vändra JK Vaprus 3 - 3 2
20.08.2016 Rannajalgpall Ranna ML R. Üksjalgvärav Vitamin Well R. IAFA - R. Üksjalgvärav Vitamin Well 3 - 9 1
31.07.2016 Rannajalgpall Ranna ML R. Üksjalgvärav Vitamin Well R. Üksjalgvärav Vitamin Well - R. BSC Peugeot 2 - 9 1
23.07.2016 Rannajalgpall Ranna ML R. Üksjalgvärav Vitamin Well R. IAFA - R. Üksjalgvärav Vitamin Well 3 - 10 1
09.07.2016 Rannajalgpall Ranna ML R. Üksjalgvärav Vitamin Well R. BSC Peugeot - R. Üksjalgvärav Vitamin Well 2 - 1 1
03.04.2016 Eesti meeste MV II.W/S Pärnu Jalgpalliklubi FC Kuressaare II - Pärnu Jalgpalliklubi 1 - 2 1
26.09.2015 Eesti meeste MV III.W Pärnu Jalgpalliklubi JK Kernu Kadakas - Pärnu Jalgpalliklubi 0 - 3 1
13.09.2015 Eesti meeste MV III.W Pärnu Jalgpalliklubi FC Lelle - Pärnu Jalgpalliklubi 0 - 2 1
06.09.2015 Eesti meeste MV III.W Pärnu Jalgpalliklubi Pärnu Jalgpalliklubi - Lihula JK 6 - 0 2
27.08.2015 Eesti meeste MV III.W Pärnu Jalgpalliklubi Keila JK II - Pärnu Jalgpalliklubi 2 - 1 1
23.08.2015 Eesti meeste MV III.W Pärnu Jalgpalliklubi Pärnu Jalgpalliklubi - Pakri SK Alexela 7 - 2 3
15.08.2015 Eesti meeste MV III.W Pärnu Jalgpalliklubi Vändra JK Vaprus II - Pärnu Jalgpalliklubi 1 - 3 2
09.08.2015 Eesti meeste MV III.W Pärnu Jalgpalliklubi Saaremaa Malev - Pärnu Jalgpalliklubi 0 - 3 3
01.08.2015 Eesti meeste MV III.W Pärnu Jalgpalliklubi Saaremaa JK aameraaS - Pärnu Jalgpalliklubi 0 - 3 3
14.06.2015 Eesti meeste MV III.W Pärnu Jalgpalliklubi Pärnu Jalgpalliklubi - FCF Tallinna Ülikool II 4 - 2 1
10.06.2015 Eesti meeste MV III.W Pärnu Jalgpalliklubi Pärnu Jalgpalliklubi - Keila JK II 4 - 3 1
24.05.2015 Eesti meeste MV III.W Pärnu Jalgpalliklubi Pärnu Jalgpalliklubi - FC Lelle 3 - 0 1
12.04.2015 Eesti meeste MV III.W Pärnu Jalgpalliklubi Pärnu Jalgpalliklubi - Saaremaa JK aameraaS 8 - 0 1
05.06.2014 Eesti meeste KV KV JK Tallinna Kalev Pärnu Linnameeskond - JK Tallinna Kalev 3 - 4 1
25.05.2014 Eesti meeste MV II.W/S JK Tallinna Kalev U21 JK Tallinna Kalev U21 - Saue JK 2 - 1 1
17.05.2014 Eesti meeste MV II.W/S JK Tallinna Kalev U21 JK Tallinna Kalev U21 - Läänemaa JK 6 - 0 1
27.04.2014 Eesti meeste MV II.W/S JK Tallinna Kalev U21 Sörve JK - JK Tallinna Kalev U21 0 - 2 1
18.04.2014 Eesti meeste MV II.W/S JK Tallinna Kalev U21 JK Tallinna Kalev U21 - JK Tondi 9 - 3 3
29.06.2013 Rannajalgpall Ranna ML R. Nõmme Kalju R. SK Augur Enemat - R. Nõmme Kalju 5 - 3 1
10.10.2012 Eesti meeste KV KV Pärnu Linnameeskond Pärnu Linnameeskond - Võru JK 4 - 2 1
16.09.2012 Eesti meeste MV EL Pärnu Linnameeskond Rakvere JK Tarvas - Pärnu Linnameeskond 5 - 4 1
12.09.2012 Eesti meeste KV KV Pärnu Linnameeskond Pärnu Linnameeskond - Navi Vutiselts 3 - 2 1
29.08.2012 Eesti meeste MV EL Pärnu Linnameeskond Tartu SK 10 - Pärnu Linnameeskond 3 - 1 1
19.08.2012 Eesti meeste MV EL Pärnu Linnameeskond Tallinna FC Levadia II - Pärnu Linnameeskond 8 - 2 1
17.06.2012 Eesti meeste MV EL Pärnu Linnameeskond Tallinna FC Infonet - Pärnu Linnameeskond 4 - 1 1
10.06.2012 Eesti meeste MV EL Pärnu Linnameeskond Pärnu Linnameeskond - Tallinna FC Levadia II 1 - 2 1
22.04.2012 Eesti meeste MV EL Pärnu Linnameeskond Tallinna FC Flora II - Pärnu Linnameeskond 2 - 1 1
01.04.2012 Eesti meeste MV EL Pärnu Linnameeskond Pärnu Linnameeskond - Kiviõli Tamme Auto 2 - 2 1
23.10.2011 Eesti meeste MV EL Pärnu Linnameeskond Pärnu Linnameeskond - Tallinna FC Levadia II 4 - 0 1
19.10.2011 Eesti meeste MV EL Pärnu Linnameeskond Valga FC Warrior - Pärnu Linnameeskond 2 - 7 2
09.10.2011 Eesti meeste KV KV Pärnu Linnameeskond Saaremaa JK - Pärnu Linnameeskond 1 - 4 2
08.05.2011 Eesti meeste MV EL Pärnu Linnameeskond Tallinna FC Infonet - Pärnu Linnameeskond 3 - 3 1
16.11.2010 Eesti noorte MV B1.I PJK/Vaprus (94) Tallinna FC Flora (94) - PJK/Vaprus (94) 2 - 5 1
12.11.2010 Eesti noorte MV B1.I PJK/Vaprus (94) PJK/Vaprus (94) - Narva Trans (94) 5 - 0 1
07.11.2010 Eesti meeste MV EL Pärnu JK Vaprus JK Tallinna Kalev - Pärnu JK Vaprus 4 - 3 1
29.09.2010 Eesti meeste MV EL Pärnu JK Vaprus Rakvere FC Flora - Pärnu JK Vaprus 1 - 2 1
18.09.2010 Eesti noorte MV B1.I PJK/Vaprus (94) SK 10 Premium (94) - PJK/Vaprus (94) 1 - 1 1
12.09.2010 Eesti meeste MV EL Pärnu JK Vaprus Pärnu JK Vaprus - Jõhvi JK Orbiit 4 - 1 1
03.08.2010 Eesti noorte MV B1.I PJK/Vaprus (94) PJK/Vaprus (94) - FC Levadia (94) 4 - 2 2
13.06.2010 Eesti meeste MV EL Pärnu JK Vaprus Pärnu JK Vaprus - Rakvere FC Flora 3 - 1 2
01.06.2010 Eesti noorte MV B1.I PJK/Vaprus (94) PJK/Vaprus (94) - Paide Linnameeskond (94) 4 - 1 1
30.05.2010 Eesti meeste MV EL Pärnu JK Vaprus Kiviõli Tamme Auto - Pärnu JK Vaprus 4 - 3 1
18.05.2010 Eesti noorte MV B1.I PJK/Vaprus (94) PJK/Vaprus (94) - SK 10 Premium (94) 6 - 2 3
20.04.2010 Eesti noorte MV B1.I PJK/Vaprus (94) Narva Trans (94) - PJK/Vaprus (94) 1 - 6 1
06.04.2010 Eesti noorte MV B1.I PJK/Vaprus (94) FC Levadia (94) - PJK/Vaprus (94) 1 - 1 1
18.11.2009 Eesti meeste MV U-17 U-17 Viljandi JK Tulevik U-17 Viljandi JK Tulevik - U-17 JK Tallinna Kalev 7 - 0 3
28.10.2009 Eesti noorte MV B2.I PJK/Vaprus (94) PJK/Vaprus (94) - Pärnu Kalev SK (94) 11 - 0 2
21.10.2009 Eesti noorte MV B2.I PJK/Vaprus (94) Paide Linnameeskond (94) - PJK/Vaprus (94) 3 - 6 3
14.10.2009 Eesti noorte MV B2.I PJK/Vaprus (94) PJK/Vaprus (94) - JK Viljandi Tulevik (94) 2 - 1 2
16.09.2009 Eesti noorte MV B2.I PJK/Vaprus (94) SC Bercy (94) - PJK/Vaprus (94) 0 - 6 2
02.09.2009 Eesti noorte MV B2.I PJK/Vaprus (94) TJK Legion (94) - PJK/Vaprus (94) 0 - 1 1
17.06.2009 Eesti noorte MV B2.I PJK/Vaprus (94) Pärnu Kalev SK (94) - PJK/Vaprus (94) 0 - 6 1
15.06.2009 Eesti noorte MV B2.I PJK/Vaprus (94) PJK/Vaprus (94) - Paide Linnameeskond (94) 7 - 4 2
03.06.2009 Eesti meeste MV U-17 U-17 Viljandi JK Tulevik U-17 JK Tallinna Kalev - U-17 Viljandi JK Tulevik 1 - 1 1
27.05.2009 Eesti noorte MV B2.I PJK/Vaprus (94) PJK/Vaprus (94) - JK Kotkad (94) 2 - 0 1
13.05.2009 Eesti meeste MV U-17 U-17 Viljandi JK Tulevik U-17 Viljandi JK Tulevik - Eesti U15 4 - 2 1
06.05.2009 Eesti noorte MV B2.I PJK/Vaprus (94) PJK/Vaprus (94) - SC Bercy (94) 4 - 1 1
13.04.2009 Eesti noorte MV B2.I PJK/Vaprus (94) FC Lootos (94) - PJK/Vaprus (94) 0 - 9 2
31.03.2009 Eesti noorte MV B2.I PJK/Vaprus (94) PJK/Vaprus (94) - Tallinna FC Flora (94) 6 - 0 3
04.03.2009 Eesti meeste MV U-17 U-17 Viljandi JK Tulevik U-17 Viljandi JK Tulevik - U-17 FC Elva 6 - 0 1
10.09.2008 Eesti noorte MV C1-A C1-A PJK C1-A PJK - C1-A JK Vilj.Tulevik 3 - 0 1
17.05.2008 Eesti noorte MV C1.I C1.I PJK C1.I FC Lev.Tln.III - C1.I PJK 1 - 8 1
18.04.2008 Eesti noorte MV C1.I C1.I PJK C1.I JK Sillamäe - C1.I PJK 0 - 11 1
11.04.2008 Eesti noorte MV C1.I C1.I PJK C1.I PJK - C1.I JK Vilj.Tulevik 5 - 0 1
28.09.2007 Eesti noorte MV C2.I C2.I PJK C2.I PJK - C2.I JK Sillamäe 5 - 0 1
18.09.2007 Eesti noorte MV C2.I C2.I PJK C2.I PJK - C2.I FC Lev.Tln. III 4 - 2 1
29.05.2007 Eesti noorte MV C2.I C2.I PJK C2.I SK Legion VV - C2.I PJK 1 - 11 2
14.05.2007 Eesti noorte MV C2.I C2.I PJK C2.I JK Sillamäe - C2.I PJK 1 - 3 1
23.09.2006 Eesti noorte MV D1.IV D1.IV PJK I D1.IV PJK I - D1.IV FCF Paide 14 - 0 1
18.09.2006 Eesti noorte MV D1.IV D1.IV PJK I D1.IV SK 10 I - D1.IV PJK I 1 - 5 1
25.08.2006 Eesti noorte MV D1.IV D1.IV PJK I D1.IV PJK I - D1.IV PJK II 10 - 0 4
17.06.2006 Eesti noorte MV D1.IV D1.IV PJK I D1.IV FCF Paide - D1.IV PJK I 0 - 13 1
01.06.2006 Eesti noorte MV D1.IV D1.IV PJK I D1.IV Val.Warrior II - D1.IV PJK I 0 - 17 4
27.05.2006 Eesti noorte MV D1.IV D1.IV PJK I D1.IV PJK I - D1.IV Pärnu Vaprus 10 - 0 1
20.05.2006 Eesti noorte MV D1.IV D1.IV PJK I D1.IV PJK II - D1.IV PJK I - : 12 1
06.05.2006 Eesti noorte MV D1.IV D1.IV PJK I D1.IV PJK I - D1.IV Val.Warrior II 12 : - 1
17.09.2005 Eesti noorte MV D1.V D1.V Pärnu Vaprus I D1.V FCKuressaare II - D1.V Pärnu Vaprus I 0 - 2 1
09.09.2005 Eesti noorte MV D1.V D1.V Pärnu Vaprus I D1.V Pärnu Vaprus I - D1.V FC Kuressaare I 3 - 0 1
02.06.2004 Eesti noorte MV D2.IV D2.IV JK P.Vaprus I D2.IV Lõuna-Läänemaa - D2.IV JK P.Vaprus I 0 - 5 1
Näita veel