21

11.2021

00:19

Coolbet saaliliigas jätkab täiseduga Viimsi Smsraha

Coolbet saaliliigas peeti neljanda vooru kohtumisi ning tabelis hoiab täiseduga esikohta Viimsi FC Smsraha.

Viimati võõrustas Viimsi meeskond Tallinna FC Cosmost ning sai kirja 4:1 võidu, kui kõik väravad löödi avapoolajal. Kodumeeskond asus mängu juhtima neljandal minutil tänu Artur Makarovi tabamusele. Andrei Sidorenkovil õnnestus seis viigistada, kuid Artur Bõstrovi, Igor Vassiljevi ja Ervin Stüfi väravate toel õnnestus Viimsil teenida kohtumisest maksimumpunktid. Viimsi on nelja vooruga kogunud 12 punkti, Cosmos hoiab kuue punktiga viiendat kohta.

Siiani kaotusteta püsinud Npm Silmet FC Sillamäe pidi tunnistama Rõuge Saunamaa 6:4 paremust. Rõuge läks koduväljakul mängu Sören Veiolaineni väravast juhtima, kuid ühe minuti jooksul õnnestus Sillamäel seis ümber pöörata tänu Aleksandr Dubõkini ja Roman Kuzmichi tabamustele. Avapoolaja lõpuks oli siiski peal Rõuge, kui ühe lisas Veiolainen ja jala sai valgeks Kert Joakit. Teisel poolajal sai Rõuge samuti heale soonele, kui täpsed olid Emil Elrond Karu, Eduard Desjatski ja Joakit. Silmeti poolelt sai lõpuks kübaratriki kirja Dubõkin, kui suutis teisel poolajal veel kahel korral resultatiivne olla. Meeskonda see paraku ei päästnud ning Silmet pidi vastu võtma hooaja esimese kaotuse. Tabelis jätkatakse üheksa punktiga teisel positsioonil, Rõuge on kuue punktiga seitsmendal real.

Suure võidu sai kirja Narva United FC, kui FC Jõgeva Wolves alistati 8:2. Võitjate resultatiivseim oli kolme väravaga Stanislav Bõstrov. Kaks tabamust lisasid Sergei Fedorov ja German-Guri Tsvibelberg ning korra oli täpne Vitaly Kutuzov. Jõgeva väravate autoriks oli Ralf Mahlakas. Narva paikneb üheksa punktiga neljandal positsioonil. Wolves jätkab punktideta kümnendal kohal.

Punktiarve on endiselt avamata ka Sillamäe Alexelal, kui viimati jäädi 3:5 alla Rummu Dünamole. Rummu meeskond asus kuuenda minuti alguseks tänu Aleksandr Seppagole ja Chaslau Ustsinovichile kahe väravaga juhtima. Jelissei Zahharov vähendas Sillamäe kaotust, kuid Egor Portyankini tabamus viis Dünamo vaheajapausile 3:1 seisus. Teisel poolajal sahistasid mõlemad meeskonnad kahel korral vastaste võrku, kui Alexela poolt said jala valgeks Artur Timoska ja Nikita Solovjov ning Dünamo väravate autoriks olid Ustsinovich ja Raido Luhaorg. Dünamo on kuuendana kogunud kuus punkti, Sillamäe on punktideta üheksas.

Tartu Ravens Futsal tegi oma kohtumises asjad selgeks avapoolajaga, kui JK Kohilale löödi neli vastuseta väravat. Teisel poolajal suutis Kohila küll tänu Jaan-Kristjan Kaalma kübaratrikile vastastele lähemale tulla, kuid Tartu meeskond sai siiski kirja 5:3 võidu. Ravensi nelja tabamuse autoriks oli Temari Nuuma, ühe värava lõi Mats Plado. Ravens hoiab liigatabelis üheksanda punktiga kolmandat kohta, Kohila on kolme punktiga kaheksas.