12

08.2019

14:21

Esiliiga voor osutus oodatult väga tasavägiseks

Esiliigas peeti möödunud nädalalõpul neli 23. vooru kohtumist. Kolm matši lõppes üheväravalise võiduga, üks kohtumine jäi viik.

Soccernet.ee mängus alistas JK Tallinna Kalev U21 võõrsil 1:0 Kohtla-Järve JK Järve võistkonna. Ainsa värava eest hoolitses 52. minutil Karl Anton Sõerde. Rakvere JK Tarvas viigistas samal ajal kodus 1:1 Tartu JK Welcoga. Erik Andres Raja viis kodumeeskonna 17. minutil küll juhtima, kuid Karl Joosep Marki penalti kõigest kolm minutit hiljem tõi tabloole lõpptulemuse.

Pärnu JK Vaprus oli võõrsil viimaste sekundite väravast 2:1 parem Tallinna FCI Levadia U21 meeskonnast. Anton Krutogolov viis Maarjamäel toimunud mängus koduemeeskonna 50. minutil juhtima, kuid Ander Paabut suutis 68. minutil viigistada ja mängu saatuse otsustas kolmanda lisaminuti lõpus Virgo Vallik.

Tartu JK Tammeka jaoks oli vägev nädalavahetus, sest kui esindusmeeskond alistas võõral väljakul Premium liigas Tallinna FC Flora, siis Tartu Sepa staadionil sai sama saavutusega hakkama klubi järelkasv, kui JK Tammeka U21 alistas FC Flora U21 meeskonna 1:0. Mängu ainsa tabamuse eest hoolitses seitsmendal minutil Karl Tammeorg.

Uus voor algab neljapäeval, mis Soccernet.ee otseülekandemängus lähevad kell 19.00 vastamisi FC Elva – Tallinna FC Flora U21. Samal ajal kohtuvad Tartu Sepa jalgpallikeskuse kunstmuruväljakul Tartu JK Tammeka U21 – Rakvere JK Tarvas.

Tallinna JK Legion – FC Elva 23. vooru mäng peetakse 7. septembril, kuid sellest hoolimata on Legion kindlalt tabeli tipus, sest vahe FC Flora U21 ees säilis kaheksapunktilisena. Vaprus tõusis Flora noorte kannule ja jääb neist maha veel vaid ühe punktiga. FC Elva, kellel on nüüd mäng varuks, on 37 punktiga neljas ning sama punktisummaga leiab tabeli viiendalt real Tammeka U21 võistkonna. Kogu tabeliseisu, kõikide tulemuste ja ajakavaga saab tutvuda SIIN.