22

07.2021

10:44

Flora sai üleminutite väravast kirja valusa kaotuse

FC Flora meeskond alustas eile Meistrite liiga teist eelringi, kui avamängus tuli võõrsil vastu võtta napp 1:2 kaotus.

Flora jaoks algas kohtumine Varssavi „karukoopas“ keeruliselt, kui Legia asus mängu juhtima juba kolmandal minutil. Bartosz Kapustka lõpetas pika soolojooksu resultatiivselt, kui saatis madala löögi värava nurka. Väravatähistuse käigus vigastas poolakas oma põlve ja oli sunnitud juba seitsmendal minutil siirduma vahetusmängijate pingile.

Vaatamata kaotusseisu jäämisele näitas Flora avapoolajal head teravust ja omalt poolt tekitati ohtu võõrustajate väravale. Kahel korral sai hästi löögile Sergei Zenjov, kui esimese ürituse tõrjus Artur Boruc ja teisel korral lendas pall napilt postist mööda.

Teist poolaega alustas Flora sama teravalt ning hea pingutuse tulemusena sahistas Flora 53. minutil Legia võrku. Henrik Ojamaa hea eeltöö realiseeris väravaks Rauno Sappinen. Mängu lõppfaasis haaras ohjad enda kätte Legia, asudes kõvasti Flora väravat survestama. Valus hetk valitseva Eesti meistri jaoks saabus 90+1. minutil, kui karistuslöögist tulnud pall klaariti otse Rafael Lopese jalale, kes selle kindlalt võrku lajatas.

Korduskohtumine ootab ees 27. juulil kell 19.00 A. Le Coq Arenal.