29

07.2021

23:03

Levadia jaoks lõppes eurohooaeg üleminutite värava tõttu

FCI Levadia pidi Konverentsiliiga teise eelringi korduskohtumises tunnistama Dundalki 2:1 paremust ja langes kahe mängu kokkuvõttes eurosarjast.

Avamängust kaasa võetud 2:2 viik tähendas, et mõlemal meeskonnal olid enne korduslahingut head võimalused edasipääsu püüda. A. Le Coq Arenal toimunud kohtumises nõelas esimesena Levadia, kui 17. minutil saatis Ernest Agyiri pommlöögi iirlaste väravasse. Vaheajapausile siiski Levadial eduseisus minna ei õnnestunud, sest 44. minutil kasutas David McMillan ära karistusalas toimunud segaduse ja suunas palli Karl Andre Vallneri selja taha.

Teisel poolajal olid omad võimalused mõlemal meeskonnal, kuid kummalgi ei õnnestunud esialgu piisavalt otsustavalt tegutseda. Kohtumine tundus liikuvat lisaaja suunas, kuid teisel üleminutil saatis palli väravasse William Patching ja selle seisuga mäng ka lõppes. Koondskoor 3:4 tähendas Levadia jaoks selleks aastaks euroteekonna lõppu.