21

02.2020

22:42

VIDEO │ Narva haaras esimeses veerandfinaalis kindla võidu

Narva Spordikeskuses tehti algust Coolbet saaliliiga veerandfinaalidega ning koduväljakul mänginud Narva United alistas esimeses kohtumises Kohila JK.

Avapoolajal sahistas Narva vastaste väravavõrku kolmel korral. Skoori avas kodupubliku rõõmuks üheksandal minutil Iurii Topchienko, kes realiseeris osavalt värava ees Mykhailo Romanovi söödu. Avapoolaja lõpuks oli Narva eduseis kolmeväravaline, kui ühe tabamuse sai kirja veel Topchienko ning ühe lisas Renat Osmanov.

Teisel poolajal näitas Narva veelgi paremat hoogu. Esmalt oli taas resultatiivne Osmanov, kes tegi skoori hea varbalöögiga. Seejärel olid kahel korral täpsed Topchienko ja Romanov. Lõppseisu, 9:0 vormistas 20 sekundit enne normaalaja lõppu Sergey Šilkov.

Kohilal on revanšivõimalus 27. veebruaril, kui Narvat võõrustatakse Kohila Spordihoones algusega kell 20.30.

Teises veerandfinaalpaaris pannakse pall esmalt mängu 23. veebruaril, kui EMÜ Spordihoones kohtuvad Tartu Ravens ja Tallinna Cosmos. Teist korda kohtuvad meeskonnad 28. veebruaril kell 20.30 Viimsi Kooli Spordikompleksis. Veerandfinaalidest näitab otsepilti jalgpall.ee.