18

11.2019

11:55

Pärnu JK alistas Esiliiga 1. üleminekumängus Rakvere Tarva

Pärnu Rannastaadionil peeti eile Esiliiga 1. üleminekumäng, kui Esiliiga B tänavune 3. meeskond Pärnu Jalgpalliklubi võttis kodumurul vastu Esiliiga 8. koha tiimi Rakvere Tarva.

Kodupubliku ees alustas matši paremini kodumeeskond Pärnu, kelle ridades tegi 9. minutil skoori Kein Makovei. Sel seisul mindi ka poolajapausile, kuid 63. minutil suutis Tarvas tabloole tuua viiginumbrid, kui penaltipunktilt saatis palli võrku Siim Rannamäe.

Igor Prinsi juhendatav Pärnu JK suutis sellele aga vastata hästi ning 85. minutiks olid suvepealinlased omakorda 3:1 juhtima asunud, kui täpsed olid Risto Pärnat ning Kein Makovei. 87. minutil lõi külaliste poolelt Siim Rannamäe ühe värava veel tagasi, aga enamaks Rakverel sedapuhku jõudu ei jagunud.

3:2 lõppskoor tähendab, et sel laupäeval peetava kordusmängu eel omab väikest edu Pärnu JK, kuid tänu kahele võõrsilväravale võib Rakverele liigakoha säilitamiseks piisata ka ühest väravast. Kes pallib tuleval aastal Esiliigas, kes aga Esiliiga B-s, selgubki juba tuleval nädalavahetusel, kui laupäeval kell 13.00 pall Rakvere kunstmurustaadionil peetavas korduskohtumises mängu pannakse.