29

08.2021

21:30

Rannajalgpalli karikavõitjaks tuli Augur

Eesti rannajalgpalli karikavõitjaks krooniti SK Augur Enemat. Augur Enemat võitis seega tänavu Superkarika, Coolbet rannaliiga, millega kaasnes Eesti meistritiitli ning viimati ka karikavõitlused.

Poolfinaalis jäi Auguri teele ette BSC Pärnu, kes alistati 9:0. Kuus väravat lõi Augur ise, kolm tükki lõi Pärnu enda võrku.

Teine poolfinaal lõppes tulemusega 6:3, kui BSC Thunder Arvutitark oli parem Nõmme BSC Olybetist.

Pronksimängus võitis Pärnu Marko Kiigajaani kahe tabamuse toel tulemusega 5:3 Nõmmet.

Finaal Auguri ja Thunderi vahel lõppes Auguri 4:3 võiduga. Augur võitis avakolmandiku pärast 0:1 kaotusseisu jäämist 2:1 ja enne otsustavat kolmandikku oli seis nende kasuks 3:2. Viimasel kolmandikul mindi ka 4:2 juhtima, kuid Thunder lõi ühe taas tagasi. Võitjate poolt olid finaalis täpsed Rasmus Munskind, Kaspar Kotter, Argo Alaväli ja Rauno Nõmmiko, Thunderi poolt said tabamuse kirja Edwin Stüf, Erol Kigaste ja Stanislav Suslov.