23

11.2020

13:04

Saalijalgpalli karikavõistlustel jõudis järgmisse ringi FC Cosmos

Saalijalgpalli karikavõistlustel peeti reedel eelviimane 1/16-finaal, kui vastamisi läksid kaks Coolbet saaliliiga võistkonda. FC Cosmosel õnnestus võõrsil Maksimum Welco üle mängida 5:3

Cosmos haaras Mark Ivanovi ja Nikita Tšernei väravatest 2:0 eduseisu, kuid Priit Peedo vähendas enne poolajasireeni Tartu võistkonna kaotusseisu minimaalseks.

Külalistel õnnestus Nõo Spordihoones peetud matši 4:1 juhtima minna, sest 26. minutil oli taas täpne Ivanov ja 32. minutil sahistas võrku Andrei Aleksejev.

Maksimum Welco ei andnud alla ning Priit Peedo vormistas oma kübaratriki 37. ja 38. minutil löödud väravatega. Viimane sõna jäi siiski Cosmosele, kes tänu Artur Tukmatšovi 39. minuti lõpus löödud väravale võitis kohtumise lõpuks 5:3.

Seni peetud kohtumiste tulemustega saab tutvuda SIIN.