23

02.2020

12:28

Taliturniiril olid võistlustules naiste Meistriliiga klubid

Laupäeval käisid Taliturniiril väljakul kõik Meistriliiga naiskonnad ning võidud noppisid Pärnu Vaprus, Põlva Lootos, Tallinna Kalev ja Tallinna Flora.

Päeva esimeses kohtumises alistas Pärnu JK Vaprus 3:2 JK Tuleviku ja Suure-Jaani Unitedi ühendnaiskonna. Kohtumise skoori avas Pärnu poolelt 24. minutil Kristina Bannikova ning 35. minutil suurendas eduseisu Kristel Lepik. Enne vaheajapausi õnnestus ühendnaiskonnal kaotusseisu vähendada, kui täpne oli Kateriin Kuusk. Teisel poolajal oli taas täpne Bannikova, viies oma naiskonna 3:1 juhtima. Mängu viimase värava autoriks oli 65. minutil Anna-Liisa Joandi.

Põlva Lootose ja Nõmme Kalju vahelises kohtumises nähti ühte väravat, kui Ave-Lii Laasi 81. minuti tabamus tõi 1:0 võidu Lootosele.

Tallinna Kalev näitas head minekut Tartu Tammeka vastu ning teenis 5:1 võidu. Vaheajapausile minnes oli Kalevi eduseis tänu Ljubov Maksimova, Emma Treibergi ja Kaili Perteli tabamustele kolmeväravaline. Teisel poolajal said ühe tabamuse kirja veel Maksimova ja Pertel. Tammeka auvärava autoriks oli 77. minutil Karoliine Maria Pihlapuu.

Õhtu viimases kohtumises sai FC Flora naiskond jagu Saku Sportingust tulemusega 2:0. Väravad sündisid 24. ja 48. minutil ning mõlemad sai oma nimele Maarja Saulep.

Kalevi ja Flora jaoks on kohtumised Taliturniiril lõppenud, teisi naiskondi ootavad viimased mängud ees 29. veebruaril.