17

09.2019

10:57

Tallinna Kalev ja Saku Sporting viigistasid

Esmaspäeval peeti naiste Meistriliiga 16. vooru viimane kohtumine, kui JK Tallinna Kalev ja Saku Sporting mängisid välja viigi.

Kalevi Keskstaadioni kunstmuruväljakul peetud kohtumise avapoolaeg lõppes väravateta ning mängu esimene tabamus sündis 62. minutil, kui Johanna Marie Link viis Kalevi juhtima. Naiskonna eduseis püsis ligi veerand tundi, mille järel tõi viigi tabloole Grete Daut. Sporting haaras omakorda juhtohjad paar minutit enne kohtumise normaalaja lõppu tänu Katriin Sauluse väravale. Lõppsõna jäi siiski kodunaiskonnale, sest lisaminutitel päästis Kalevile viigipunkti Mari Abeli tabamus ning kohtumine lõppes 2:2.

Liigatabelis hoiab Kalev 28 punktiga kolmandat kohta, Sporting jätkab 21 punktiga neljandal positsioonil.