21

10.2020

10:29

Tipneri karikas jõudis esimesena veerandfinaali Tallinna Kalev

Evald Tipneri karikavõistlustel peeti teisipäeva õhtul üks kohtumine, kui esimeses kaheksandikfinaalis tunnistas III liigas palliv Tallinna FC Hell Hunt Premium liiga meeskonna JK Tallinna Kalevi 4:0 paremust.

Nike Arenal peetud matšis lõi avavärava 17. minutil Markus Vaherna ning see skoor püsis avapoolaja esimese lisaminutini, mil Murad Velijev lõi enne vaheaega veel ühe palli madalama liiga võistkonna puuri.

Teisel poolajal olid Kalevi eest täpsed mehed, kes kandnud ka Eesti A-koondise särki, kui 70. minutil oli täpne Hannes Anier ja 82. minutil Marek Kaljumäe.

Tipneri karikas peetakse täna kaks 1/8-finaali, kui Märjamaa Kompanii (III liiga) võõrustab kell 19.00 Rapla kunstmurul Tartu JK Tammekat (PL) ja II liiga tippmeeskond FC Tallinn kohtub kell 19.30 Lasnamäe Spordikompleksi kunstmurustaadionil Tallinna FCI Levadiaga (PL).

Märjamaa Kompanii - Tartu JK Tammeka mängust näeb otsepilti Märjamaa Kompanii YouTube'i kanalist.