04

07.2020

22:36

VIDEO | U19 Eliitliiga Meistriliiga võitjaks krooniti Tartu JK Tammeka

U19 Eliitliiga Meistriliiga võitjaks krooniti JK Tammeka, kes alistas vägevas finaalis 1:0 TJK Legioni võistkonna.

Legion jäi 37. minutil vähemusse, kui punase kaardi teenis Marcus-Aurelius Touru.

Kümnekesi jäänud Legionil oli ka vähemuses mängides võimalusi, kuid hea esituse teinud Tammeka suutis oma paremuse maksma panna. Kohtumise ainsa tabamuse eest hoolitses 81. minutil Karl Tammeorg, kes jõudis trahvikastis lahtiseks jäänud pallini esimesena. Väravale tegi eeltöö poolfinaalis Nõmme Unitedi vastu ainsa värava löönud Patrick Genro Veelma, kes näitas kohtumise vältel vasakul äärel oma teravust. Tema madal sööt värava alla läks mööda Legioni väravavahist ning Kener-Mairon Krulli ja Legioni kaitsja duelli järel jäi pall väravast mõne meetri kaugusele, kust Tammeorg selle väravavõrku lõi.

Kohtumine on järelvaadatav Soccernet.ee portaalist.

U19 Eliitliiga Meistriliiga võitja JK Tammeka saab Eesti klubi kvalifitseerumise korral osaleda UEFA noorteliigas.