19

07.2021

12:03

Vaprus alistas nädala jooksul teist korda Tuleviku ja Suure-Jaani ühendnaiskonna

Kolmapäeval Tuleviku ja Suure-Jaani 4:2 alistanud Pärnu Vaprus teenis pühapäeval toimunud väravaterohkes naiste Meistriliiga 11. vooru kohtumises samade vastaste üle 5:4 võidu.

Avapoolajal said Viljandi linnastaadionile kogunenud pealtvaatajad näha juba kuut väravat. Pärnu poolelt said kaks tabamust kirja Anastasija Shcherbachenia ja Kristina Bannikova. Ühendnaiskonna eest tegi esimesel poolajal kahel korral skoori Anna-Liisa Joandi. Kohe teise poolaja alguses tõi Teisi Toomsalu värav ühendnaiskonna Vaprusest vaid ühe tabamuse kaugusele. 74. minutil vormistas Shcherbachenia oma kübaratriki ja suurendas taas Pärnu edu.  Põnevus püsis siiski viimaste minutiteni, kui Toomsalu teine värav tõi ühendnaiskonna taas Vapruse kandadele. Lõplikult siiski külalistele järgi ei jõutud ja Pärnu naasis Viljandist võidupunktidega.

Tabelis rebis Vaprus ennast ühendnaiskonnast seitsme punkti kaugusele ja kindlustas 19 punktiga oma neljandat positsiooni. Tuleviku ja Suure-Jaani naiskond on 11 vooruga kogunud 12 punkti ja paikneb sellega viiendal kohal.