19

04.2021

08:51

VIDEO | Anier ja Frolov lõid kokku neli ja Paide alistas kindlalt Levadia

Pühapäev pakkus kahe Premium liiga tippmeeskonna vahelise heitluse, kui FCI Levadia võõrustas Sportland Arenal Paide Linnameeskonda. Esimese 40 minutiga neli korda skoori teinud Paide võitis avapoolaja tabamustest kindla 4:0 võidu.

Esimese kahe tabamuse eest hoolitses suurepärases hoos olev Henri Anier. Esimese tabamuse puhul sai ta söödu Hindrek Ojamaalt, kes oli oma karistusalas ning järgnes Anier soolo, kus ründaja viis palli kasti, mängis üle Levadia kaitsja ja lõi palli Karl Andre Vallneri värava ristnurka.

Kümme minutit hiljem näitas Anier oma oskuseid, kui lõi Andre Frolovi tsenderduse järel palli õhust ühe puutega taas väravavõrku.

Sünnipäeva tähistanud Frolov ei piirdunud ühe väravasööduga ning lõi nii 30. kui 40. minutil värava, mis andsid Paidele lõpuks ülikindla võidu.

Levadia mängis 55. minutist vähemuses, kui punase kaardi teenis Maksim Podholjuzin.

Paide tõusis võiduga tabeli tippu, kui kaotuseta jätkav meeskond on viie vooruga kirja saanud 13 punkti. FCI Levadia jaoks oli tegu hooaja esimese kaotusega ning neil on viiest matšist ette näidata 12 punkti.