10

07.2021

13:43

VIDEO | Operi ja Lehtmetsa lisaaja väravad lülitasid Premium liiga meeskonna konkurentsist

Reede õhtul peeti Viimsis vägev Evald Tipneri karikavõistluse mäng, kui avaringi oodatuimas vastasseisus võtsid mõõtu Viimsi JK ja Pärnu JK Vaprus. Lisaaajale läinud kohtumise võitis Esiliiga B liider Viimsi tulemusega 3:1.

Ken-Marten Tammeveski viis võõrustajad 19. minutil, kuid Kristen Saartsi tabamus 25. minutil viigistas mänguseisu. Rohkem väravaid normaalajal ei löödudki.

Mängu üheks kangelaseks tõusis legendaarne Andres Oper, kes sekkus mängu vahetusest kohtumise 78. minutil. 43-aastane Oper lõi 100. minutil Viimsi võiduvärava ja lisaaja esimese poolaja esimesel lisaminutil oli penaltist täpne 17-aastane Gregor Lehtmets.

Pärnu lõpetas mängu kümnekesi, sest 115. minutil teenis teise kollase kaardi Virgo Vallik.

Sel nädalavahetusel peetakse Tipneri karikavõistlustel arvukalt kohtumisi. Seniste tulemuste, protokollide ja kalendriga saab tutvuda SIIN