10.2021

18:08

VIDEO | Paide ja Flora põnevuskohtumine lõppes viigiga

Premium liiga nädalavahetusele pani punkti Paide Linnameeskonna ja Tallinna FC Flora telemäng, mis lõppes meeskondade tänavuse kolmanda viigiga.

Mõlemal poolajal jõuti väravani ühel korral. Kohtumise esimene tabamus sündis avapoolaja esimesel üleminutil, kui Edgar Turi tsenderduse järel pääses löögile Hadji Drame, kes viis Paide 1:0 juhtima. 64. minutil leidis Flora poolkaitsja Markus Poom hea sööduga teisest lainest rünnakuga liitunud Ken Kallaste, kes realiseeris kindlalt ning viis mängu viigiseisu. Rohkem väravaid selles kohtumises ei löödud ning liigatabeli esikolmiku meeskonnad leppisid 1:1 viiki.

Liigatabelis paiknevad meeskonnad endiselt teineteise järel: Flora asub 57 punktiga teisel kohal ning kolmandal kohal asuv Paide jääb neist kolme enampeetud mängu juures maha nelja punktiga.