06

05.2021

09:27

VIDEO | Trans tuli kodus kaotusseisust välja ja alistas Tammeka

Premium liigas olid kolmapäeva õhtul vastamisi Narva Trans - Tartu Tammeka, kui külaliste avavärava järel võitis mängu Trans 2:1.

Tammeka asus mängu Tristan Koskori väravast 31. minutil juhtima. Kevin Mätase hea läbisööt leidis Koskori, kes lahendas tekkinud 1 vs. 1 olukorra.

Teise poolaja alguses tabas Trans latti, kuid viigiväravat pidi meeskond ootama 60. minutini, kui nurgalöögi järel oli täpne Aleksandr Zakarliuka.

Kaks minutit hiljem lõi Transi võiduvärava Gleb Pevtsov, kelle jaoks oli tegu esimese Premium liiga väravaga.

Mäng on järelvaadatav:

Trans tõusis võiduga tabelis neljandaks. Samuti eile võidutsenud FC Floraga on Trans teeninud võrdselt 14 punkti, kuid Floral on kolm mängu varuks. Tabeli tipus on Paide Linnameeskond ja FCI Levadia vastavalt 23 ja 22 punktiga. Esikuuikusse mahuvad veel Nõmme Kalju ja TJK Legion vastavalt 12 ja 11 punktiga. Esikuuikus asuvad meeskonnad on pidanud üheksa kohtumist, välja arvatud Flora, kes on platsil käinud kuuel korral. JK Tammeka on seitsmest mängust teenitud seitsme punktiga seitsmes. Tabeli alumises kolmikus on Viljandi Tulevik, FC Kuressaare ja Pärnu Vaprus. Kui Viljandil on üheksast mängust kirjas viis punkti, siis Kuressaarel sama mängu arvu juures neli. Vaprusel on samuti neli punkti, kuid Pärnu meeskond on väljakul käinud kuuel korral.