05.2020

10:40

VIDEOD | Kuressaare teenis hooaja esimesed punktid imelise tagasitulekuga

Premium liigas alustati eile 4. vooru mängudega.

Päeva esimeses matšis tulid platsile FC Kuressaare ja Narva Trans. Kuigi külalised Narvast asusid kohtumist 40. minutiks tänu Roman Nesterovski ja Sadio Tounkara väravatele 2:0 juhtima, suutis kodumeeskond Kuresaare mängu tagasi tulla. 42. minutil lõi ühe värava tagasi Otto-Robert Lipp, 49. minutil tõi viigi tabloole Silver Alex Kelder ja 80. minutil pani suurepärasele tagasitulekule punkti Joonas Soomre, kelle 3:2 tabamus saarlastele hooaja esimesed punktid tabelisse tõi.

Teises samaaegses kohtumises teenis 3:0 võidu FC Flora, kes alistas kodumurul Tallinna Kalevi. Kaks väravat sai kirja Rauno Sappinen, kes tõusis seeläbi ka 5 tabamusega liiga parimaks väravakütiks, 90+1. minutil vormistas lõppseisu Michael Lilander. Flora tõusis võidu tulemusena vähemalt üheks päevaks ka 10 punktiga tabeli tippu, Kalev jätkab 4 silmaga kuuendal tabelireal.

Eilses viimases matšis läksid Kadrioru staadionil vastamisi TJK Legion ning Tartu Tammeka. Kui Legion oli viimases voorus alistanud 2:1 Nõmme Kalju, siis Tammeka oli samal ajal 0:2 alla jäänud Tallinna Kalevile. Kohtumist alustas teravamalt aga Tammeka, kes 12. minutil Tauno Tekko täpse penalti läbi ka 1:0 juhtima asus. Selle seisuga ka kohtumine lõppes, misläbi Tammeka hetkel 7 punktiga kolmandale tabelireale tõusis.

Täna peetakse Premium liigas veel kaks kohtumist. Kell 13.00 saab avavile Viljandi Tuleviku ja Nõmme Kalju mõõduvõtt, mida saab otsepildis jälgida Soccernet.ee vahendusel. Kell 15.00 tulevad A. Le Coq Arenal aga platsile FCI Levadia ning Paide Linnameeskond, otseülekande mängust teeb ETV2.

Premium liiga tabeliseisu ja kalendriga saad lähemalt tutvuda siin.