05.2020

22:00

VIDEOD | Levadia alistas koduplatsil Paide ja jätkab tabeli tipus

Premium liigas tõmmati täna joon alla 4. voorule.

Päeva esimeses matšis võttis Viljandi Tulevik kodumurul vastu Nõmme Kalju. Möödunud voorus liiga uustulnukalt Legionilt kaotuse vastu võtnud Kalju sedapuhku midagi juhuse hooleks ei jätnud ning teenis võõralt väljakult 6:0 võidu. Kübaratrikiga sai maha Kaspar Paur, kaks tükki lisas Pedro Victor ning jala sai valgeks ka Igor Subbotin. Kalju jätkab tabelis 9 punktiga kolmandal tabelireal, Viljandi jagab 3 silma juures 7.-9. kohta.

Vooru keskses kohtumises läksid A. Le Coq Arenal vastamisi kaks medalipretendenti FCI Levadia ning Paide Linnameeskond. Esimesed kolm matši võitnud Levadia näitas head minekut ka täna, kui 10. minutil tänu Robert Kirssi tabamusele 1:0 juhtima asuti. 58. minutiks kasvatati eduseis juba 3:0 peale ning kuigi mängu lõpus tõi Siim Lutsu realiseeritud penalti pinge mängu tagasi, vormistas lõppseisu 4:1 hoopis 86. minuti Dmitri Kruglovi täpne karistuslöök. Levadia jätkab 4 vooru järel ainsa klubina, kel tabelis täisedu, Paide jätkab 6 punktiga viiendal tabelireal.

Premium liiga jätkab 5. vooru mängudega juba tuleval teisipäeval ja kolmapäeval. Kogu Premium liiga kalendri ja tabeliseisuga saad lähemalt tutvuda siin.