22

09.2021

22:21

VIDEO│Flora alistas kindlalt Transi, Sappinen vormistas kübaratriki

Täna, 22. septembril mängiti Premium liigas 19. vooru kohtumine Tallinna FC Flora ja JK Narva Transi vahel ning tallinlased said kirja kindla 5:2 võidu.

Flora avas skoori juba neljandal mänguminutil, kui Transi kastis jäi katmata Rauno Sappinen, kes palli kindlalt võrku toimetas. Kümme minutit hiljem oli eduseis kahekordne, kui Ken Kallaste tsenderdusele sai pea vahele taaskord Sappinen. 23. minutil avas oma väravatearve ka Trans, kui lühidalt lahti mängitud nurgalöögi järel toimetati pall Nikita Mihhailovile, kes saatis karistusala nurgast tugeva palli Matvei Igoneni selja taha. Vaheajale mindi Flora 2:1 eduseisus.

Kohe teise poolaja alguses oli Floral tekkimas lubav rünnak, ent Rauno Alliku võeti karistusalas määrustevastaselt maha ning selle tagajärjel määratud penaltist vormistas Sappinen kübaratriki. Oma neljanda tabamuse sai Sappinen kirja viis minutit hiljem, kui mängis end mööda nii kaitsjatest kui ka väravavahist ning saatis seejärel palli tagumise posti kõrvalt võrku. 83. minutil leidis Transi esimese värava autor Mihhailov värava eest sööduga Aleksandr Zakarliuka, kelle löök tabas esmalt Ignoneni jalga ning seejärel väravavõrku. Kolm minutit hiljem ütles Flora siiski oma viimase sõna, kui jala sai valgeks Sergei Zenjov.

5:2 võidu järel on Flora Premium liiga tabelis teine, Trans läheb uuele voorule vastu kuuendalt kohalt.