23

07.2021

23:10

VIDEO│Helios edenes võiduga Tarva üle karikavõistluste järgmisesse ringi

Tartu FC Helios alistas Evald Tipneri karikavõistluste 1/32-finaalis liigakaaslase Rakvere JK Tarva 3:1.

Annelinna kunstmurustaadionil peetud II liiga klubide kohtumises nähti esimesel poolajal kahte väravat. Helios avas koduväljakul skoori 17. minutil, kui Romet Haug realiseeris Emanuele Uggeri hea läbisöödu. 29. minutil realiseeris Heliose poolelt penalti Tarvi Suvi. 86. minutil jäi Tarvas ka vähemusse, kui teiseks poolajaks vahetusest sekkunud Sten Sillandi teenis kaks kollast kaarti. Minut hiljem lõi Suvi oma teise ja Heliose kolmanda värava. Üleminutitel jõudis sihile ka Tarvas, kui Roland Pakaste saatis löögi esmalt posti, kuid lõi seejärel tagasipõrkunud palli võrku.

Täna peeti Tipneri karikavõistlustel veel kaks kohtumist. Viljandi JK Tulevik U21 alistas koduväljakul 4:0 Türi JK Ganvixi. Tuleviku eest tegi esimesel poolajal skoori Riho Domberg ning teisel poolajal said jala valgeks Rando Tiri, Arlet Hunt ja Robin Joost. Järgmisesse ringi edenes ka JK Tallinna Kalev, kes sai kirja kindla 9:2 võidu Tallinna FC Transferwise'i üle.

Homme on karikavõistlustel kavas seitse mängu.