21

01.2021

13:02

Viimsi alistas täiseduga meeskondade lahingus Narva

Eile peeti Coolbet saaliliigas üks kohtumine, kui Viimsi FC Smsraha teenis koduväljakul Narva United FC üle võidu tulemusega 5:3.

Enne kohtumist olid mõlemad meeskonnad liigatabelis täiseduga, kui Viimsi oli seni pidanud viis kohtumist ja läbinud need kõik võidukalt. Narva oli koroonapiirangute tõttu senisel hooajal käinud väljakul kolmel korral ja üheski kaotusvalu ei tundnud.

Omavahelises mängus haaras juhtohjad Viimsi, kui teisel minutil oli resultatiivne Artur Makarov. Narva poolelt vastasid sellele Sergei Aleksandrov ja German-Guri Tsvibelberg, viies oma meeskonna juhtima. Avapoolajal sahistasid veel mõlemad meeskonnad väravavõrku ning vaheajapausile minnes olid tablool viiginumbrid. Teisel poolajal näitas Viimsi poolelt täpset jalga Oleksandr Sorokin ja lõppseisu vormistas Jevgeni Merkurjev.

Viimsi on liigatabelis nüüd ainuke meeskond, kellel on täisedu, kui kuue mänguga on kirjas 18 punkti. Narva hoiab üheksa punktiga neljandat positsiooni.