02

07.2021

14:44

Viimsi kaotas teist mängu järjest punkte, Harju JK Laagri tõusis nende kannule

Viimsi JK alustas Esiliiga B hooaega kaheksa võiduga, kuid viimasest kahest mängust on nopitud üks viigipunkt. Viimati viigistati 2:2 JK Tallinna Kalevi U21 võistkonnaga.

Viimsi võitis avapoolaja Gregor Lehtmetsa väravast, kuid Kenlou Laasner suutis teise poolaja alguses viigistada. Ken-Marten Tammeveski viis Viimsi 59. minutil taas juhtima, kuid Kalevil oli vastus olemas juba 63. minutil tänu Robin Tukiale.

Eelmises voorus Viimsi üle mänginud Harju JK Laagri sai taas maitsta võidurõõmu. kui Läänemaa JK alistati lausa 7:0. Kolm väravat lõi Ken-Glaid Nool.

Viimsi edu tabelis on Harju JK Laagri vastu kahanenud vaid ühepunktiliseks. Vooru eel kolmandat kohta hoidnud Läänemaa langes neljandaks ja nende ette tõusis JK Tabasalu, kes oli viimati 4:1 parem FC Tallinnast. Tabeli alumise poole lahingus sai väärt punkte Vändra JK Vaprus, kes alistas Wismari staadionil Tallinna JK Legioni U21 võistkonna 2:1. Teisel minutil kaotusseisu jäänud Vändra viigistas tänu Kaarel Saaremetsale 24. minutil ja võiduvärava lõi Kevin Künnapas kohtumise 58. minutil.

10. vooru viimane kohtumine peetakse tuleval teisipäeval, kui Nõmme Kalju FC U21 võõrustab Ida-Virumaa FC Alliance'i.

Kogu tabeliseisu, seniste tulemuste ja kalendriga saab tutvuda SIIN.