06.2020

10:10

Welco edu Esiliiga B tipus kasvas 3-punktiliseks

Esiliiga B-s peeti eile maha 8. vooru mängud.

Tabeli tipus jätkab 19 punktiga Tartu Welco, kes alistas eile võõrsil 2:1 JK Tabasalu. Võiduvärava lõi 89. minutil penaltist Marten Kihho. Seni teisel kohal paiknenud Nõmme Kalju U21 pidi samal ajal koduplatsil tunnistama Paide Linnameeskonna U21 tiimi 3:0 paremust ning leiab end nüüd 15 silmaga 4. tabelirealt. 15 punktiga omakorda 3. kohale tõusnud Paide U21 poolelt said antud mängus jala valgeks Kevin Kauber, Kristjan Pelt ja Ander Ott Valge.

16 punktiga tõusis pärast eilset teisele kohale Tallinna Kalev U21, kes suutis võõral väljakul 3:1 üle mängida Läänemaa JK. Kuigi Kalevi järelkasvutiim jäi 6. minutil 0:1 kaotusseisu, tõid Kenlou Laasneri kaks tabamust ja Ramol Sillamaa 84. minuti värav neile ikkagi tabelisse kolm punkti. Läänemaa teenis sealjuures teisel poolajal ka kaks punast kaarti.

Tabeli keskelt, 5. kohalt leiame 8 vooru järel 13 punktiga Viimsi JK, kes tegi eile koduplatsil 1:1 viigi Võru Heliosega. Külalised asusid kohtumist tänu Aleksei Golubevi 22. minuti tabamusele 1:0 juhtima, kuid Karl Anton Sõerde hooaja kuues tabamus 59. minutil päästis Viimsile punkti. Viimsi selja tagant leiame 6. kohalt 12 punktiga Keila JK, kes suutis eile kodumurul 4:1 alistada Rakvere Tarva.

Esiliiga B jätkab 9. vooru mängudega juba sel neljapäeval, 2. juulil. Tabeliseisu ja liiga kalendriga saad lähemalt tutvuda siin.