KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
Naiste Meistriliiga» MÄNGUDE KALENDER (2017)
I voor
01.04 13:00Tallinna FC Levadia (N)Noortekoondis (N)Maarjamäe kunstmuruväljak - Kose tee 4, Tallinn
01.04 15:30Tallinna FC Flora (N)Põlva FC Lootos (N)Sportland Arena - Asula 4c, Tallinn
01.04 19:00JK Tallinna Kalev (N)Tartu JK Tammeka (N)Kalevi Keskstaadioni kunstmuruväljak - Staadioni 3, 10132 Tallinn
01.04 19:00Pärnu JK (N)Tartu SK 10 Premium (N)Pärnu kunstmurustaadion - Mai 3, Pärnu
II voor
15.04 13:00Noortekoondis (N)Tallinna FC Flora (N)Nike Arena - Asula 4c, 11312 Tallinn
15.04 13:00Põlva FC Lootos (N)Pärnu JK (N)Lootospark - Piiri tn 1a, 63 308 Põlva
15.04 16:00JK Tallinna Kalev (N)Tallinna FC Levadia (N)Kalevi Keskstaadioni kunstmuruväljak - Staadioni 3, 10132 Tallinn
15.04 16:00Tartu JK Tammeka (N)Tartu SK 10 Premium (N)Tartu Sepa jalgpallikeskuse kunstmuruväljak - Sepa 15a, Tartu 50113
III voor
22.04 12:00Pärnu JK (N)Noortekoondis (N)Pärnu kunstmurustaadion - Mai 3, Pärnu
22.04 13:00Põlva FC Lootos (N)Tartu SK 10 Premium (N)Lootospark - Piiri tn 1a, 63 308 Põlva
22.04 13:00Tallinna FC Flora (N)JK Tallinna Kalev (N)Sportland Arena - Asula 4c, Tallinn
22.04 16:00Tallinna FC Levadia (N)Tartu JK Tammeka (N)Maarjamäe kunstmuruväljak - Kose tee 4, Tallinn
IV voor
29.04 13:00JK Tallinna Kalev (N)Pärnu JK (N)Kalevi Keskstaadioni kunstmuruväljak - Staadioni 3, 10132 Tallinn
29.04 13:00Noortekoondis (N)Tartu SK 10 Premium (N)Nike Arena - Asula 4c, 11312 Tallinn
29.04 13:00Tartu JK Tammeka (N)Põlva FC Lootos (N)Tartu Sepa jalgpallikeskuse kunstmuruväljak - Sepa 15a, Tartu 50113
29.04 16:00Tallinna FC Levadia (N)Tallinna FC Flora (N)Maarjamäe kunstmuruväljak - Kose tee 4, Tallinn
V voor
13.05 13:00Tallinna FC Levadia (N)Tartu SK 10 Premium (N)Maarjamäe staadion - Kose tee 4, Tallinn
13.05 13:00Tartu JK Tammeka (N)Noortekoondis (N)Tartu Sepa jalgpallikeskuse kunstmuruväljak - Sepa 15a, Tartu 50113
13.05 16:00Tallinna FC Flora (N)Pärnu JK (N)FC Flora Lilleküla väljak - Asula 4c, Tallinn
13.05 19:00JK Tallinna Kalev (N)Põlva FC Lootos (N)Kalevi Keskstaadioni kunstmuruväljak - Staadioni 3, 10132 Tallinn
VI voor
20.05 13:00Pärnu JK (N)Tallinna FC Levadia (N)Pärnu Rannastaadion - Ranna pst. 2, Pärnu 80012
20.05 13:00Põlva FC Lootos (N)Noortekoondis (N)Lootospark - Piiri tn 1a, 63 308 Põlva
20.05 13:00Tallinna FC Flora (N)Tartu JK Tammeka (N)FC Flora Lilleküla väljak - Asula 4c, Tallinn
20.05 13:00Tartu SK 10 Premium (N)JK Tallinna Kalev (N)Kambja staadion - Kesk tn 12, 62 001 Kambja, Tartumaa
VII voor
30.05 19:00Noortekoondis (N)JK Tallinna Kalev (N)EJL TNTK - Kotka tn 12,Tallinn
30.05 19:00Põlva FC Lootos (N)Tallinna FC Levadia (N)Lootospark - Piiri tn 1a, 63 308 Põlva
30.05 19:00Tartu SK 10 Premium (N)Tallinna FC Flora (N)Kambja staadion - Kesk tn 12, 62 001 Kambja, Tartumaa
31.05 19:00Pärnu JK (N)Tartu JK Tammeka (N)Pärnu Rannastaadion - Ranna pst. 2, Pärnu 80012
VIII voor
03.06 13:00Noortekoondis (N)Tallinna FC Levadia (N)EJL TNTK - Kotka tn 12,Tallinn
03.06 13:00Tartu JK Tammeka (N)JK Tallinna Kalev (N)Tartu Sepa jalgpallikeskuse kunstmuruväljak - Sepa 15a, Tartu 50113
03.06 16:00Põlva FC Lootos (N)Tallinna FC Flora (N)Lootospark - Piiri tn 1a, 63 308 Põlva
03.06 16:00Tartu SK 10 Premium (N)Pärnu JK (N)Kambja staadion - Kesk tn 12, 62 001 Kambja, Tartumaa
IX voor
17.06 13:00Tallinna FC Flora (N)Noortekoondis (N)FC Flora Lilleküla väljak - Asula 4c, Tallinn
17.06 13:00Tartu SK 10 Premium (N)Tartu JK Tammeka (N)Kambja staadion - Kesk tn 12, 62 001 Kambja, Tartumaa
17.06 16:00Pärnu JK (N)Põlva FC Lootos (N)Pärnu Rannastaadion - Ranna pst. 2, Pärnu 80012
17.06 16:00Tallinna FC Levadia (N)JK Tallinna Kalev (N)Maarjamäe staadion - Kose tee 4, Tallinn
X voor
15.07 13:00Noortekoondis (N)Pärnu JK (N)EJL TNTK - Kotka tn 12,Tallinn
15.07 13:00Tartu SK 10 Premium (N)Põlva FC Lootos (N)Kambja staadion - Kesk tn 12, 62 001 Kambja, Tartumaa
15.07 16:00JK Tallinna Kalev (N)Tallinna FC Flora (N)Kalevi Keskstaadioni kunstmuruväljak - Staadioni 3, 10132 Tallinn
15.07 16:00Tartu JK Tammeka (N)Tallinna FC Levadia (N)Tartu Sepa jalgpallikeskuse kunstmuruväljak - Sepa 15a, Tartu 50113
XI voor
22.07 16:00Pärnu JK (N)JK Tallinna Kalev (N)Pärnu Rannastaadion - Ranna pst. 2, Pärnu 80012
22.07 16:00Põlva FC Lootos (N)Tartu JK Tammeka (N)Lootospark - Piiri tn 1a, 63 308 Põlva
22.07 16:00Tallinna FC Flora (N)Tallinna FC Levadia (N)FC Flora Lilleküla väljak - Asula 4c, Tallinn
22.07 16:00Tartu SK 10 Premium (N)Noortekoondis (N)Kambja staadion - Kesk tn 12, 62 001 Kambja, Tartumaa
XII voor
29.07 13:00Noortekoondis (N)Tartu JK Tammeka (N)EJL TNTK - Kotka tn 12,Tallinn
29.07 16:00Pärnu JK (N)Tallinna FC Flora (N)Pärnu Rannastaadion - Ranna pst. 2, Pärnu 80012
29.07 16:00Põlva FC Lootos (N)JK Tallinna Kalev (N)Lootospark - Piiri tn 1a, 63 308 Põlva
29.07 16:00Tartu SK 10 Premium (N)Tallinna FC Levadia (N)Kambja staadion - Kesk tn 12, 62 001 Kambja, Tartumaa
XIII voor
12.08 13:00Noortekoondis (N)Põlva FC Lootos (N)EJL TNTK - Kotka tn 12,Tallinn
12.08 13:00Tallinna FC Levadia (N)Pärnu JK (N)Maarjamäe staadion - Kose tee 4, Tallinn
12.08 16:00JK Tallinna Kalev (N)Tartu SK 10 Premium (N)Kalevi Keskstaadioni kunstmuruväljak - Staadioni 3, 10132 Tallinn
12.08 16:00Tartu JK Tammeka (N)Tallinna FC Flora (N)Tartu Sepa jalgpallikeskuse kunstmuruväljak - Sepa 15a, Tartu 50113
XIV voor
19.08 13:00JK Tallinna Kalev (N)Noortekoondis (N)Kalevi Keskstaadioni kunstmuruväljak - Staadioni 3, 10132 Tallinn
19.08 13:00Tallinna FC Flora (N)Tartu SK 10 Premium (N)FC Flora Lilleküla väljak - Asula 4c, Tallinn
19.08 13:00Tartu JK Tammeka (N)Pärnu JK (N)Tartu Sepa jalgpallikeskuse kunstmuruväljak - Sepa 15a, Tartu 50113
19.08 16:00Tallinna FC Levadia (N)Põlva FC Lootos (N)Maarjamäe staadion - Kose tee 4, Tallinn
 













 


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.