16:00 Jõgevamaa -:+ Harjumaa, Vaimastvere Arena

16:00 Hiiumaa 2:0 Valgamaa, Kärdla linnastaadion

16:00 Ida-Virumaa 0:6 Tallinn, Narva Kreenholmi st. (TTV)

16:00 Saaremaa 0:2 Pärnumaa, Kuressaare linnastaadion

16:00 Järvamaa 5:1 Võrumaa, Paide linnastaadion

16:00 Tartumaa 6:0 Lääne-Virumaa, Tartu Sepa kunstmurust.

16:00 Põlvamaa +:- Läänemaa, Tilsi staadion

19:00 Viljandimaa 4:3 Raplamaa, Viljandi linnast. (Soccernet.ee)

--------------------------------------------------------------------------

Eesti Jalgpalli Liit korraldas koostöös maakondlike spordiliitude ja kohalike eestvedajatega 3. juunil seitsmendat aastat Eesti maavõistlusi, kus läksid vastamisi 15 maakonna ja Tallinna linna koondised.

Tabeli tipus on Harjumaa, kes on suutnud seitsmest kohtumisest võtta kuus võitu ja on kogunud 19 punkti. Viimati sai Harjumaa loobumiskaotuste Jõgevamaalt.

Teisel kohal paikneb 15 punktiga Tallinn, kes alistas viimati võõrsil Ida-Virumaa lausa 6:0. Ida-Virumaa lõi kaks omaväravat, kaks tabamust lisas Gregor Wahl ja ühe värava said enda nimele nii Juhan Jograf Siim kui ka Marten Niilop.

Tabeli kolmas, Valgamaa, võttis ette pika teekonna Hiiumaale, kus Kärdla Linnastaadionil tunnistati väljakuperemeeste 0:2 paremust. Hiidlased asusid mängu 82. minutil Georg Linkovi väravast juhtima, teisel lisaminutil lõi meeskonna teise värava Kersten Lõppe.

Sündmusterohkeks matšiks osutus Soccernet.ee otseülekandemäng Viljandist, kus kohalik Viljandimaa alistas 4:3 Raplamaa. Avapoolajal löödi vaid üks värav, mille sai enda nimele Raplamaa mees Taavi Laurits. Teise poolaja alguses suutis Viljandimaa tänu Jarmo Ahjuperale viigistada ning viis minutit hilejm viis Ivar Sova kodusmeeskonna juhtima. Vaid kolm minutit hiljem viigistas Laurits mänguseisu 2:2-le, kuid seejärel jäi meeskond kümnekesi, kui 57. minutil teenis teise kollase kaardi Teet Kallaste. Vähemuses mänginud Raplamaa mehed asusid küll 66. minutil Raimond Stepanjuga väravast juhtima, kuid kohtumise lõpp kuulus Viljandimaale - 72. minutil viigistas seisus Markel Utsal, 83. minutil lõi võiduvärava Rasmus Alles.

Järvamaa sai kodus 5:1 jagu Võrumaast ning Pärnumaa oli võõrsil Risto Pärnati ja Reimo Madissoo väravatest 2:0 parem Saaremaast. Lisaks Jõgevamaale andis loobumiskaotuse ka Läänemaa, mistõttu sai tabelisse kolm punkti juurde ka Põlvamaa.

Sander Rõivassepp on turniiri resultatiivseim mängija 6 väravaga. Kõigis seitsmes mängus on osalenud Sander Rõivassepp (Valgamaa), Algis Kelder (Hiiumaa), Rasmus Tomson (Tartumaa), Guido Kutser (Hiiumaa) ja Teet Kallaste (Raplamaa).

Turniiri süsteem näeb ette, et kõik koondised mängivad omavahel läbi kahel korral (kodus ja võõrsil). 2012. aastal alguse saanud turniir kestab 30 aastat. Viigilise tulemuse korral selgitatakse küll võitja penaltiseeriaga, kuid protokolli kantakse viigiline tulemus ja tabelisse läheb üks punkt.

2018. aasta kohtumise protokollid on leitavad SIIN.

Mobiiltelefonis tabeli vaatamiseks soovitame telefoni pöörata horisontaalasendisse.

VALGAMAA (31)
Sander Rõivassepp 6, Priit Lehismets 4, Marek Naal 4, Mark Ivanov 3,Raul Lehismets 2, Martin Teder 2, Oliver Suur 2, Aleksei Demutski 1, Roman Raevski 1, Kaspar Rõivassepp 1, Raiko Valk 1, Heigo Kosemets 1, Jarmo Aaviste 1, Sten Teemant 1, ov. Helander Vist (Põlvamaa)

HARJUMAA (27)
Rando Leokin 3, Ander Ott Valge 2, Ergo Teino 2, Hannes Anier 2, Pelle Pohlak 2, Martin Kase 2, Mihhail Srubkovski 2, Andre Ilves 1, Marek Mäekala 1, Priidu Ahven 1, Henry Rohtla 1, Priit Danelson 1, Kaspar Kaldoja 1, Rene Aljas 1, Alexander Petrov 1, Ott Reinike 1, Siim Urva 1, Markko Kudu 1, ov. Timo Vares (Hiiumaa)

IDA-VIRUMAA (26)
Vladislav Ivanov 4, Kirill Nesterov 3, Vadim Mihhailov 2, Svjatoslav Jakovlev 2, Artjom Škinjov 2, Maksim Bazjukin 2, Vladislav Fjodorov 1, Konstantin Sarajev 1, Vitaly Kutuzov 1, Aleksandr Volkov 1, German-Guri Lvov 1, Aleksei Jahhimovitš 1, Eduard Kolpakov 1, Aleksei Tihhonov 1, Artur Korepanov 1, Roman Grigorevski 1, Georgi Tunjov 1

JÄRVAMAA (24)
Alar Arula 3, Juri Jevdokimov 2, Silver Neemelo 2, Andres Luga 1, Tarmo Neemelo 1, Andrei Veis 1, Timo Lomp 1, Marion Adusoo 1, Leino Avi 1, Arto Saar 1, Sander Paalpere 1, Urmas Raaper 1, Andero Lipping 1, Andre Mägi 1, Lauri Varendi 1, Lauri Reinpõld 1, Jaagup Luts 1, Uku Lattik 1, Radmar Arula 1, Kristo Kiik 1.

SAAREMAA (18)
Sander Laht 5, Mikk Rajaver 3, Maarek Suursaar 2, Sander Viira 1, Märt Kluge 1, Elari Valmas 1, Artur Rihvk 1, Mario Pruul 1, Sander Seeman 1, Kaarel Kööp 1, Läänemaa ov

PÄRNUMAA (19)
Tanel Melts 3, Robyn Hallmere 2, Ranet Lepik 2, Risto Pärnat 2,Robert Kirss 1, Indrek Zelinski 1, Kaarel Kaarlimäe 1, Anton Issakov 1, Daniil Ratnikov 1, Martin Pärn 1, Kristen Saarts 1, Robin Limberg 1, Reimo Madissoo 1, Tallinna omavärav

VÕRUMAA (17)
Jüri Artemkin 4, Kristjan Moks 2, Jürgen Kolk 2, Lauri Pilv 2, Eduard Desjatski 2, Kait Hinn 1, Arsen Katšmazov 1, Kert Joakit 1, Mait Raha 1, Valgamaa omavärav

LÄÄNEMAA (16)
Mark Kolosov 5,Aleksandr Vassiljev 4, Rasmus Munskind 2, Vladislav Sikirjavõi 2, Artur Matto 1, Rimo Hunt 1, Kristo Enn 1

TALLINN (20)
Tarmo Kink 4,Trevor Elhi 3, Karl Mööl 2, Gregor Wahl 2, Dmitri Kulikov 1, Raiko Karpov 1, Eduard Golovljov 1, Roman Sobtšenko 1, Alan Mones 1,Juhan Jograf Siim 1, Marten Niilop 1, ov. Erik Kruglov (Ida-Viru), ov. Aleksandr Ivanjušin (Ida-Viru)

VILJANDIMAA (16)
Tiit Tikenberg 5,Ivar Sova 2,Erko Saviauk 1, Rasmus Luhakooder 1, Rain Tölpus 1, Oskar Kivilaan 1, Kaimar Saag 1, Kristen Kähr 1,Jarmo Ahjupera 1, Markel Utsal 1, Rasmus Alles 1

TARTUMAA (17)
Aleksei Mamontov 3,Kristjan Tiirik 2, Mikk Valtna 2, Aleksandr Pruttšenko 1, Heiko Tamm 1, Hannes Tiru 1, Siim Tenno 1, Siim Roops 1, Kaarel Kallandi 1, Rasmus Tomson 1, Edgar Leht 1, Mario Hansi 1, ov. Jan Hendrik Kangur (L-Viru)

JÕGEVAMAA (10)
Aivar Anniste 3, Mairo Tikerberi 2, Margo Parkala 2, Kaarel Põldma 2, Kristjan Kuldmägi 1

PÕLVAMAA (10)
Priit Rauelu 5, Alar Alve 3, Tarvin Kaldvee 1, Erki Mõttus 1

RAPLAMAA (10)
Rauno Tutk 2,Janar Soomre 2,Taavi Laurits 1, Karl Ivar Maar 1, Karl Tamme 1, Alo Bärengrub 1, Kaarel Saaremets 1, Kristjan Nõulik 1

HIIUMAA (7)
Tõnis Koppel 2, Kersten Lõppe 2, Martti Pukk 1, Ken Pähn 1, Heimar Havik 1

LÄÄNE-VIRUMAA (6)
Jaanus Kaasik 2, Alari Aunapuu 2, Henri Hang 1, Kaarel Saar 1

Maavõistluste mängu reglement:

1. Mäng kestab 90 minutit jalgpallireeglite järgi.
2. Viigi puhul lisaaega ei tule, vaid lüüakse kohe penalteid, et selgitada konkreetse mängu võitja, kuid maavõistluste tabelisse läheb normaalaja viigiline tulemus.
3. Hoiatuskaartide puhul käib mäng jalgpallireeglite järgi. Kui on eemaldamine, siis jääb võistkond vähemusse.
4. Vahetusi võib teha nii palju kui vahetusmehi protokollis on. Sisse-välja vahetused pole lubatud.