26

07.2019

17:00

Laupäeval alistas Läänemaa Põlvamaa 10:2

Sel laupäeval saab jätku tänavune Eesti maavõistluste kaheksas voor, kui Läänemaa võõrustab Põlvamaad.


Kohtumine kahe maakonna võistkondade vahel algab laupäeval, 27. juulil kell 14.00 Haapsalu linnastaadionil. Mängu kohtunik on Lauri Salei, keda abistavad Markko Ladvas ja Terke Kram.

Mõlemad meeskonnad on hetkel tabeli alumises otsas, kui Põlvamaa on seniste kohtumistega kogunud seitse ja kodumeeskond Läänemaa kuus punkti. Tihedas tabelis kuluks iga punkt marjaks ära ning näiteks Põlvamaa võidu korral tõuseks nad tabelis esikümnesse.

Tänavu on peetud juba kolm maavõistlust, kui Jõgevamaa mängis võõrsil 2:0 üle Harjumaa, Tallinn alistas 5:4 Ida-Virumaa ning Valgamaa oli koduväljakul 5:1 üle Hiiumaast.

Eesti maavõistlused 2019:
27. juulil kell 19:00 Haapsalu linnastaadionil
LÄÄNEMAA - PÕLVAMAA 10:2 (5:1)
ametlik protokoll

Väravad: 12., 15., 17., 45.+3. Martin Salf, 28., 58., 82., 89. Karmo Einmann, 52. Rivo Reinsalu, 90. Marten Valk - 19., 51. Alar Alve 
Hoiatused: -

Läänemaa: 1-Hendrik Siht (46. 8-Vladislav Sikirjavõi), 15-Jako Kariste, 17-Kristo Enn, 6-Kaarel Koel, 96-Rivo Reinsalu (59. 80-Mart Pulst), 2-Rener Uibopuu, 47-Aleksandr Kovtun (59. 45-Artur Matto), 21-Karmo Einmann, 92-Morten Saar (59. 19-Cristopher Kull), 4-Martin Ralf, 14-Marten Valk. 
Treenerid Theimo Tülp, Aavo Tomingas.

Põlvamaa: 1-Miko Saarniit, 2-Rainer Jüriöö (59. 5-Kevin-Kenet Ojaste), 3-Jürgen Juks, 10-Risko Eit, 6-Kirill Jurkov, 20-Oliver Jõgeva, 11-Erik Listmann, 14-Andi Mark, 8-Alari Mark (46. 16-Markus Villako), 7-Priit Rahuelu, 9-Alar Alve.
Treenerid Indrek Käo, Rauno Puusepp.

Pealtvaatajaid: 48
Peakohtunik: Lauri Salei
Abikohtunikud: Markko Ladvas, Terke Kram

Läänemaa esialgne koosseis:

Väravavahid
Hendrik Siht – Läänemaa JK
Artur Matto – Läänemaa JK

Kaitsjad
Rener Uibopuu – Läänemaa JK
Kaarel Koel – Läänemaa JK
Aleksandr Kovtun – Haapsalu JK

Poolkaitsjad
Karmo Einmann – Läänemaa JK
Marten Valk – Läänemaa JK
Kristo Enn – Läänemaa JK
Morten Saar – Läänemaa JK

Ründajad
Martin Salf – Läänemaa JK
Vladislav Sikirjavõi – klubita

Treenerid: Aavo Tomingas ja Theimo Tülp

Põlvamaa:

Väravavaht
Miko Saarniit – Räpina SK 5/0
Markus Villako – Põlva FC Lootos 1/0

Kaitsjad
Risko Eit – FC Otepää 1/0
Jürgen Juks – Põlva FC Lootos 6/0
Rainer Jüriöö – Põlva FC Lootos 0/0
Kert Preeden – Räpina SK 0/0
Janar Tamm – FC Otepää 2/0

Poolkaitsjad
Kert Hüdsi – FC Äksi Wolves 2/0
Kirill Jurkov – EMÜ SK 0/0
Oliver Jõgeva – klubita 3/0
Robin Heinsoo – Põlva FC Lootos 0/0
Erik Listmann – Harju JK 3/0
Alari Mark – FC Otepää 0/0
Ardi Mark – FC Otepää 1/0
Kevin Keret Ojaste – Põlva FC Lootos 0/0
Gert Tarasov – Räpina SK 0/0

Ründajad
Alar Alve – Värska Originaal 3/3
Priit Rahuelu – Värska Originaal 5/5

Treenerid: Indrek Käo ja Rauno Puusepp

Järgmised Eesti maavõistlused:
Läänemaa - Põlvamaa, 27. juuli kell 14:00, Haapsalu linnastaadion
Raplamaa - Viljandimaa, 4. august kell 19:00, Rapla Kesklinna Kooli staadion
Pärnumaa - Saaremaa, 10. august kell 18:00, Pärnu Rannastaadion
Võrumaa - Järvamaa, 18. august, Võru linnastaadion (mängu kellaaeg selgumisel)
Lääne-Virumaa - Tartumaa, 8. september kell 13:00, Rakvere linnastaadion

Peatoetaja

  • LHV

Suurtoetajad

  • Nike
  • A.Le Coq
  • Tele 2
  • Betsafe
  • Rimi

Toetajad

  • ABC Motors
  • Ramirent
  • FIFAA
  • Taisto
  • MyFitness
  • SIS
  • Monton
  • Krausberg

Lennupartner

  • Nordica

Meediapartnerid

  • ERR
  • Õhtuleht
  • Soccernet
  • JALKA

Partnerid

  • UEFA
  • FIFA
  • Kultuuriministeerium
  • EOK
  • Tallinn

Sotsiaalpartnerid

  • SPIN
  • SOS Lasteküla