10

08.2019

22:40

Saaremaa alistas viimasel minutil Pärnumaa 4:3

Täna Pärnu Rannastaadionil toimunud Pärnumaa - Saaremaa duellis said külalised Kristen Mere 90. minuti tabamusest 4:3 võidu.

Saarlased asusid 5. minutil Urmas Rajaveri väravast juhtima, 31. minutil Toomas Pent viigistas. 37. minutil lõi pärnakas Henri Rüütli omavärava, kuid pärast vaheaega seadis Oleg Mjasojedov taas jalule viigi.

Pent viis Pärnumaa 68. minutil 3:2 juhtima, ent vaid kaks minutit hiljem Kristen Mere viigistas. Lõpplahendus saabus 90. minutil, mil täpne oli taas Mere.

Eesti maavõistluste tabelis tõusis Saaremaa tänase võiduga mööda nii Rapla- kui ka Pärnumaast: saarlastel on 8 mänguga koos 12, pärnakatel 10 punkti.

Järgmises maakondadevahelises mängus kohtuvad 18. augustil kell 15 Võru linnastaadionil Võrumaa ja Järvamaa, selle aasta viimane maavõistlus leiab aset 8. septembril kell 13 Rakveres, kus lähevad vastamisi Lääne-Virumaa ja Tartumaa.

Eesti maavõistlused 2019

10. augustil kell 18 Pärnu Rannastaadionil
PÄRNUMAA - SAAREMAA 3:4

Väravad: 31., 68. Toomas Pent, 47. Oleg Mjasojedov - 5. Urmas Rajaver, 37. Henri Rüütli (omavärav), 70., 90. Kristen Mere
Hoiatus: 86. Maido Pakk

Pärnumaa: 22-Toomas Tohver, 20-Igor Prins, 16-Gert Olesk, 19-Maido Pakk, 14-Toomas Pent, 18-Marko Lelov, 8-Indrek Joost, 13-Martin Vunk, 15-Ranet Lepik, 5-Henri Rüütli, 4-Teet Allas.
Varus: 1-Kert Kütt, 11-Joonas Einfeldt, 17-Heigo Nigula, 3-Martin Partsioja, 7-Oleg Mjasojedov, 2-Karl Palatu.
Treenerid: Jüri Saar, Märt Siigur, Mart Paumäe, Kalev Pajula.

Saaremaa: 1-Roland Kütt, 20-Martin Mägi, 17-Sander Viira, 5-Reio Alt, 3-Jaanis Kriska, 4-Andre Anis, 13-Kristen Mere, 14-Artur Rihvk, 19-Aivo Laul, 21-Madis Kallas, 15-Urmas Rajaver.
Varus: 18-Andi Noot, 6-Peeter Pihel, 8-Kari-Andri Kask.