02

09.2017

22:11

Eesti maavõistlustel said tabeli neli viimast kolm võidupunkti

Laupäeval-pühapäeval toimus üle Eesti kaheksa põnevat maavõistlust, kui teineteiselt võtsid mõõtu maakondade koondised. Võidu said kirja Raplamaa, Pärnumaa, Lääne-Virumaa ja Läänemaa, kes enne tänast hõivasid tabelis tabeli neli viimast kohta.


Raplamaa alistas Rapla Ühisgümnaasiumi staadionil toimunud mängus 5:2 Ida-Virumaa, kui kahe väravaga säras Premium liigas Pärnu JK Vapruse särki kandev Rauno Tutk. Raplamaa võidu teeb veelgi väärtuslikumaks asjaolu, et varasemalt oldi maavõistlustel teenitud viie mänguga neli punkti ning külalised Ida-Virumaalt olid teeninud teisena lausa 12 punkti.

Sarnaselt Raplamaale oli enne tänast neli punkti kirjas Pärnumaal, kes oli täna õhtul Pärnu Rannastaadionil toimunud matšis lausa 5:0 üle Tartumaast. Pärnumaa eest oli kahel korral täpne Robyn Hallmere.

Enne tänast olid tabeli lõpus kolme punktiga Lääne-Virumaa ja Läänemaa. Rakveres toimunud Lääne-Virumaa – Järvamaa matš lõppes väljakuperemeeste 2:0 võiduga tänu Alari Aunapuu ja Kaarel Saare väravatele. Läänemaa üllatas aga kodus Saaremaad, kellest oldi Haapsalu linnastaadionil üle 5:1.

Võrumaa oli Võru linnastaadionil 3:1 parem Jõgevamaast. Tänase suurima võidu võttis Valgamaa, kes oli 14:1 parem Põlvamaast. Sander Rõivassepp sai kirja kübaratriki, kaks väravat lisasid Martin Teder ja Mark Ivanov. Harjumaa oli Raasiku staadionil 5:2 üle Hiiumaast – Kersten Lõppe suutis küll 49. minutil oma tänase teise väravaga seisu Raasikul 2:2-le viigistada, kuid Ander Ott Valge päeva teine tabamus viis Harjumaa 57. minutil 3:2 juhtima. Omavärav 85. minutil kahekordistas Harjumaa eduseisu ning 90. minutil vormistas lõppseisu Markko Kudu.

Eesti maavõistluste kuuenda mänguvooru lõpetas pühapäevane kohtumine Tallinnas EJLi TNTK staadionil, kus Tallinn oli 2:0 üle Viljandimaast. Kohtumisest tegi otseülekande Tallinna Televisioon, mängu kommenteeris Joosep Susi.

Eesti maavõistluste turniiri süsteem näeb ette, et kõik koondised mängivad omavahel läbi kahel korral (kodus ja võõrsil). 2012. aastal alguse saanud turniir kestab 30 aastat. Viigilise tulemuse korral selgitatakse küll võitja penaltiseeriaga, kuid protokolli kantakse viigiline tulemus ja tabelisse läheb üks punkt.

Parimate harrastusjalgpallurite kõrval teevad sel korral erinevate koondiste koosseisus kaasa mitmed Premium liiga ja Esiliiga mängijad, samuti endised koondise tipptegijad.

Täpsemat infot, sealhulgas tabeliseisu, seniseid tulemusi ja väravalööjaid võib leida SIIT.

Eesti maavõistlused 2017 laupäeval 2. septembril:

kell 16:00 Rapla Ühisgümnaasiumi staadionil
RAPLAMAA - IDA-VIRUMAA  5:2 (2:2)
Ametlik protokoll

Väravad: 19., 58. pen. Rauno Tutk, 28. Kaarel Saaremets, 70. Janar Soomre, 80. Kristjan Nõulik - 32. Roman Grigorevski, 45. Georgi Tunjov
Hoiatus: 58. Daniil Šišov

Raplamaa: 1-Rando Pajus, 6-Ken Krister Maalinn, 23-Alo Bärengrub, 27-Priit Põldmaa, 14-Roland Kulli (46. 3-Kristjan Nõulik), 16-Rauno Tutk, 13-Raigo Noode (56. 22-Oleg Glivenko), 15-Oliver Andres, 21-Teet Kallaste, 7-Hendrik Väli, 26-Kaarel Saaremets (46. 24-Janar Soomre).

Ida-Virumaa: 1-Nikita Jegorov, 20-Nikita Savenkov, 3-Aleksei Andrejev, 9-Erik Anohhin (46. 17-Artur Nazarenko), 13-Maksim Tšerezov, 19-Nikolai Marchuk (46. 4-Daniil Šišov), 8-Elisei Zahharov (46. 15-Konstantin Ivanov), 5-German-Guri Lvov (46. 6-Daniil Bondar), 22-Raivo Saar (46. 14-Nikita Mosin), 2-Georgi Tunjov, 12-Roman Grigorevski.

Pealtvaatajaid: 52
Peakohtunik: Martti Pukk
Abikohtunikud: Henri Kuusk, Ott Reinumäe


kell 16:00 Rakvere linnastaadionil
LÄÄNE-VIRUMAA - JÄRVAMAA 2:0 (1:0) 
Ametlik protokoll

Väravad: 12. Alari Aunapuu, 67. Kaarel Saar
Hoiatus: 29. Dmitrii Baikov

Lääne-Virumaa: 1-Andre Rozenthal (46. 25-Martin Bastig), 18-Mihkel Saar, 4-Kaarel Saar, 29-Kristo Remmelgas, 8-Taavi Münter, 2-Alari Aunapuu, 21-Mario Kuokkanen, 28-Dmitrii Baikov, 23-Madis Reimal, 50-Sten Tammik (46. 34-Chris Martin), 49-Rando Duder (67. 39-Kert Saarmets).
Varus ka: 17-Alari Tovstik, 14-Esko Brandt, 91-Henri Hang.

Järvamaa: 56-Mattias Sapp, 40-Hans Artur Ehmann, 46-Rauno Kald, 4-Martin Mägi, 52-Robin Tarius, 21-Ervin Kõll, 6-Kristjan Kurim, 47-Kristo Kiik, 9-Alar Arula (46. 10-Jarmo Laanetu), 16-Rene Puhke, 2-Uku Lattik (46. 11-Karl-Johannes Allmere).

Pealtvaatajaid: 43
Peakohtunik: Raul Kaivoja
Abikohtunikud: Karolin Kaivoja, Kevin Kaivoja


kell 16:00 Tehvandi staadionil
VALGAMAA - PÕLVAMAA 14:1 (5:1)
Ametlik protokoll

Väravad: 15. Sten Teemant, 17. Raul Lehismets, 18. Priit Lehismets, 36. ov. Helander Vist, 37. Heigo Kosemets, 47., 57. Martin Teder, 59. Jarmo Aaviste, 68., 72. Mark Ivanov, 71., 81., 83. Sander Rõivassepp, 90. Marek Naal - 34. Priit Rahulelu
Hoiatused: -

Valgamaa: 1-Ville Pähklimäe, 7-Jarmo Aaviste, 22-Alvar Kasak, 11-Marek Naal, 2-Taavi Lassmann, 18-Erik Raal, 17-Heigo Kosemets, 12-Sten Teemant (46. 10-Martin Teder), 25-Raul Lehismets (46. 5-Mark Ivanov), 23-Priit Lehismets, 14-Sander Rõivassepp.

Põlvamaa: 16-Miko Saarniit, 15-Helander Vist, 5-Jürgen Juks, 14-Sander Sellis, 10-Freddy Help (79. 20-Markus Villako), 2-Kert Hüdsi, 6-Carlos-Mathias Vaher, 17-Janar Tamm, 11-Marek Tamm, 7-Priit Rahulelu, 9-Risko Eit.

Pealtvaatajaid: 18
Peakohtunik: Karl Koppel
Abikohtunikud: Egerd Pajustik, Thor Vaas
Neljas kohtunik: Elar Tarkus
Lisakohtunikud: Riivo Stolts, Silver Sepp

 

kell 16:00 Raasiku staadionil
HARJUMAA - HIIUMAA 5:2 (2:1)
Ametlik protokoll

Väravad: 12., 57. Ander Ott Valge, 36. Ergo Teino, 85. ov. Timo Vares, 90. Markko Kudu - 7., 49. pen. Kersten Lõppe
Hoiatus: 90. Markko Kudu

Harjumaa: 69-Kaspar Kotter, 9-Martin Tšegodajev (68. 8-Martin Viiklaid), 15-Pelle Pohlak, 22-Renno Soosaar, 13-Rauno Pruuli, 17-Rando Randjõe, 11-Ergo Teino, 18-Johannes Kukebal, 7-Ander Ott Valge, 2-Madis Rosar (46. 14-Markos Leppik), 10-Markko Kudu.

Hiiumaa: 1-Imre Riik, 12-Timo Vares, 24-Janno Johanson (69. 21-Kristjan Kirs), 10-Hendri Tärnu (46. 3-Guido Kutser), 13-Tõnis Koppel, 18-Algis Kelder, 9-Sander Laur, 2-Karl Johan Kastein, 14-Kersten Lõppe (72. 20-Steven Saarnak), 22-Andreas Peitre, 11-Andre Frolov.

Pealtvaatajaid: 76
Peakohtunik: Kristjan Lukk
Abikohtunikud: Anni Koppel, Rasmus Pappo


kell 16:00 Võru linnastaadionil
VÕRUMAA - JÕGEVAMAA 3:1 (1:0) 
Ametlik protokoll

Väravad: 30. Kert Joakit, 33. Mait Raha, 72. Eduard Desjatski - 62. pen. Kaarel Põldma
Hoiatused: 26. Ken Metsla, 37. Mait Raha, 70. Andre Ojala - 70. Mihail Gutak

Võrumaa: 1-Ville Tüve (46. 99-Hugo Leon Kolk), 3-Andre Ojala, 24-Arsen Katšmazov (60. 12-Margus Tukk), 88-Ken Metsla (46. 4-Karl-Jörgen Lööper), 11-Eduard Desjanski, 22-Sören Veiolainen, 10-Kert Joakit, 23-Jürgen Kolk, 19-Kait Hinn (46. 2-Lauri Pilv), 7-Veiko Maidla, 33-Mait Raha.
Varus ka: 90-Oliver Ossipov, 5-Sander Taan.

Jõgevamaa: 5-Jürgen Hiljurand (68. 13-Eduard Lehtmets), 6-Kevin Liblik, 11-Priit Jõeäär, 23-Rigo Paumets, 10-Tauno Anvelt, 16-Lauri Indus (68. 15-Vladimir Ingver), 77-Andro Lepp, 3-Mihail Gutak, 4-Targo Parkala, 8-Kaarel Põldma, 31-Timo Kotkas.

Pealtvaatajaid: 39
Peakohtunik: Siim Rinken
Abikohtunikud: Ahti Lepp, Tiit Pruuli


kell 16:00 Haapsalu linnastaadionil
LÄÄNEMAA - SAAREMAA 5:1 (1:0)
Ametlik protokoll

Väravad: 6., 64. Rasmus Munskind, 56. Rimo Hunt, 69. Kristo Enn, 72. Mark Kolosov - 74. Kaarel Kööp
Hoiatus: 37. Rimo Hunt

Läänemaa: 48-Siim Pikkaro, 11-Karel Saarkopli (46. 3-Andro Aavik), 29-Rener Uibopuu, 20-Talis Tamm, 19-Karmo Einmann, 22-Mark Kolosov, 17-Aare Avila, 4-Martin Salf (46. 92-Morten Saar), 9-Andres Dobõšev-Proosväli (57. 27-Kristo Enn), 10-Rasmus Munskind, 79-Rimo Hunt.
Varus ka: 45-Artur Matto.

Saaremaa: 69-Martin Prostang, 23-Kristen Mere, 3-Martin Lonn, 4-Mihkel Alamaa, 9-Priit Salong, 5-Kaarel Kööp, 8-Miikael Tuus, 13-Edmond Salong (74. 79-Raimond Salong), 6-Mark-Kristjan Pitk, 11-Henry Kuris (46. 7-Taavi Raudsep), 17-Keito Liiv (64. 10-Alex Salong).

Pealtvaatajaid: 98
Peakohtunik: Robert Lauri
Abikohtunikud: Denis Petrov', Anton Biktimirov


kell 19:00 Pärnu Rannastaadionil
PÄRNUMAA - TARTUMAA 5:0 (1:0)
Ametlik protokoll

Väravad: 17. Martin Pärn, 55., 67. Robyn Hallmere, 61. Kristen Saarts, 78. Robin Limberg 
Hoiatused: 85. Greger Könninge - 65. Kristofer Reinberg, 75. Dmitri Kutsarev
Realiseerimata penalti: 87. Rasmus Tomson

Pärnumaa: 22-Priit Pikker (46. 1-Hendrik Vainu), 14-Oskar Lepik, 4-Magnus Villota, 26-Greger Könninge, 19-Ronaldo Tiismaa (62. 8-Georg Grahv), 2-Robyn Hallmere, 18-Rocco Mõtt, 16-Martin Pärn, 7-Tõnis Vihmoja, 10-Kristen Saarts (62. 17-Robin Limberg), 15-Artur Šalda (46. 5-Risto Pärnat).
Varus ka: 3-Indrek Zelinski.

Tartumaa: 1-Edgar Leht, 26-Eldar Rassulov (62. 6-Marti Pähn), 24-Jakob Päll, 4-Dmitri Kutsarev, 14-Andres Verst, 22-Andrei Tjunin, 9-Rasmus Tomson, 10-Ando Hausenberg, 8-Kristjan Tiirik, 28-kristjan Paapsi, 11-Kristofer Reinberg.
Varus ka: Kristofer Kaasik

Pealtvaatajaid: 70
Peakohtunik: Andrei Karhu
Abikohtunikud: Reigo Teearu, Roman Daniljuk

 

Pühapäev, 3. september:

kell 16:00 TNTK staadionil (otseülekanne: Tallinna TV)
TALLINN - VILJANDIMAA  2:0 (1:0)
Ametlik protokoll

Väravad: 58. Alan Mones, 85. Tarmo Kink
Hoiatus: 85. Aleksandr Altosar

Tallinn: 12-Sergei Lepmets, 5-Maksim Podholjuzin, 18-Dmitri Kovtunovitš, 4-Jevgeni Gurtšioglujants, 2-Deniss Maksimenko (46. 19-Hans-Kristjan Hansberg), 15-Vadim Aksjonov, 11-Alan Mones (58. 11-Aleksandr Ossipov), 10-Artjom Badjuk (58. 3-Vitas Mališauskas), 7-Maksim Lipin, 16-Tarmo Kink, 9-Dmitri Skiperski (58. 17-Aleksandr Altosar).

Viljandimaa: 1-Dmitri Lipetski, 5-Erko Saviauk (46. 2-Karlis Jänes), 11-Martin Taska, 6-Marek Hanson, 4-Mati Pari (40. 17-Ivar Sova), 15-Tanel Lang, 20-Mikk Miländer (70. 8-Rain Tölpus), 21-Indrek Ilves (70. 12-Janek Meet), 18-Janno Jürisson (58. 13-Argo Arbeiter), 3-Denis Putnin, 16-Jarmo Ahjupera.

Pealtvaatajaid: 21
Peakohtunik: Jagnar Jakobson
Abikohtunikud: Allar Nõugast, Rein Pajunurm

Turniiritabel pärast 2017. aasta mänge:
1. Harjumaa 6   0  27:10  16
2. Valgamaa 4 1 1  31:12 13
3. Võrumaa 4 1  16:11 13
4. Ida-Virumaa 4 0 2  26:17 12
5. Tallinn 4 0 2  14:10 12
6. Järvamaa 3 1 2  19:20 10
7. Saaremaa 3 0 3  18:16  9
8. Tartu 3 0 3  11:12  9
9. Viljandimaa 3 0 3  12:15  9
10. Pärnumaa 2 1 3  17:17  7
11. Raplamaa 2 1 3  10:15  7
12. Lääne-Virumaa 2 0 4     6:9  6
13. Läänemaa 2 0 4  16:25  6
14. Jõgevamaa 1 1 4  10:14  4
15. Hiiumaa 1 1 4     7:17  4
16. Põlvamaa 1 1 4  10:30  4


Kõik väravalööjad (2012-2017):

VALGAMAA (31)
Sander Rõivassepp 6, Priit Lehismets 4, Marek Naal 4, Mark Ivanov 3, Raul Lehismets 2, Martin Teder 2, Oliver Suur 2, Aleksei Demutski 1, Roman Raevski 1, Kaspar Rõivassepp 1, Raiko Valk 1, Heigo Kosemets 1, Jarmo Aaviste 1, Sten Teemant 1, ov. Helander Vist (Põlvamaa)

HARJUMAA (27)
Rando Leokin 3, Ander Ott Valge 2, Ergo Teino 2, Hannes Anier 2, Pelle Pohlak 2, Martin Kase 2, Mihhail Srubkovski 2, Andre Ilves 1, Marek Mäekala 1, Priidu Ahven 1, Henry Rohtla 1, Priit Danelson 1, Kaspar Kaldoja 1, Rene Aljas 1, Alexander Petrov 1, Ott Reinike 1, Siim Urva 1, Markko Kudu 1, ov. Timo Vares (Hiiumaa)

IDA-VIRUMAA (26)
Vladislav Ivanov 4, Kirill Nesterov 3, Vadim Mihhailov 2, Svjatoslav Jakovlev 2, Artjom Škinjov 2, Maksim Bazjukin 2, Vladislav Fjodorov 1, Konstantin Sarajev 1, Vitaly Kutuzov 1, Aleksandr Volkov 1, German-Guri Lvov 1, Aleksei Jahhimovitš 1, Eduard Kolpakov 1, Aleksei Tihhonov 1, Artur Korepanov 1, Roman Grigorevski 1, Georgi Tunjov 1

JÄRVAMAA (19)
Alar Arula 3, Juri Jevdokimov 2, Silver Neemelo 2, Andres Luga 1, Tarmo Neemelo 1, Andrei Veis 1, Timo Lomp 1, Marion Adusoo 1, Leino Avi 1, Arto Saar 1, Sander Paalpere 1, Urmas Raaper 1, Andero Lipping 1, Andre Mägi 1, Lauri Varendi 1

SAAREMAA (18)
Sander Laht 5, Mikk Rajaver 3, Maarek Suursaar 2, Sander Viira 1, Märt Kluge 1, Elari Valmas 1, Artur Rihvk 1, Mario Pruul 1, Sander Seeman 1, Kaarel Kööp 1, Läänemaa ov

PÄRNUMAA (17)
Tanel Melts 3, Robyn Hallmere 2, Ranet Lepik 2, Robert Kirss 1, Indrek Zelinski 1, Risto Pärnat 1, Kaarel Kaarlimäe 1, Anton Issakov 1, Daniil Ratnikov 1, Martin Pärn 1, Kristen Saarts 1, Robin Limberg 1, Tallinna omavärav

VÕRUMAA (16)
Jüri Artemkin 4, Kristjan Moks 2, Jürgen Kolk 2, Lauri Pilv 2, Kait Hinn 1, Arsen Katšmazov 1, Kert Joakit 1, Mait Raha 1, Eduard Desjatski 1, Valgamaa omavärav

LÄÄNEMAA (16)
Mark Kolosov 5, Aleksandr Vassiljev 4, Rasmus Munskind 2, Vladislav Sikirjavõi 2, Artur Matto 1, Rimo Hunt 1, Kristo Enn 1

TALLINN (14)
Tarmo Kink 4, Trevor Elhi 3, Karl Mööl 2, Dmitri Kulikov 1, Raiko Karpov 1, Eduard Golovljov 1, Roman Sobtšenko 1, Alan Mones 1

VILJANDIMAA (12)
Tiit Tikenberg 5, Erko Saviauk 1, Rasmus Luhakooder 1, Rain Tölpus 1, Ivar Sova 1, Oskar Kivilaan 1, Kaimar Saag 1, Kristen Kähr 1

TARTUMAA (11)
Aleksei Mamontov 3, Aleksandr Pruttšenko 1, Heiko Tamm 1, Hannes Tiru 1, Kristjan Tiirik 1, Siim Tenno 1, Siim Roops 1, Kaarel Kallandi 1, Mikk Valtna 1

JÕGEVAMAA (10) 
Aivar Anniste 3, Mairo Tikerberi 2, Margo Parkala 2, Kaarel Põldma 2, Kristjan Kuldmägi 1

PÕLVAMAA (10)
Priit Rauelu 5, Alar Alve 3, Tarvin Kaldvee 1, Erki Mõttus 1

RAPLAMAA (10)
Rauno Tutk 2, Janar Soomre 2, Taavi Laurits 1, Karl Ivar Maar 1, Karl Tamme 1, Alo Bärengrub 1, Kaarel Saaremets 1, Kristjan Nõulik 1

HIIUMAA (7) 
Tõnis Koppel 2, Kersten Lõppe 2, Martti Pukk 1, Ken Pähn 1, Heimar Havik 1

LÄÄNE-VIRUMAA (6)
Jaanus Kaasik 2, Alari Aunapuu 2, Henri Hang 1, Kaarel Saar 1



Koondiste esialgsed koosseisud:

Harjumaa: Madis Rosar, Pelle Pohlak, Markos Leppik, Vladimir Rogožin (kõik FC Kose), Kaspar Kotter (Saue JK Laagri), Freddie Heinmaa, Alex Sander Sepp, Juhan Lilleorg (kõik JK Tallinna Kalev), Johannes Kukebal (Paide Linnameeskond), Rando Randjõe, Rauno Pruuli, Markko Kudu, Ergo Teino (kõik Raasiku FC Joker), Martin Tšegodajev (JK Tabasalu)

Hiiumaa: Imre Riik, Timo Vares, Aivo Jõeleht, Janno Johanson, Andreas Peetre, Hendri Tärnu, Sander Laur, Steven Saarnak, Veiko Linnas, Kristjan Kirs (kõik Kärdla LM), Tõnis Koppel (FC Kuressaare), Karl Johan Kastein (FC Nõmme United), Guido Kutser (Igiliikur FC), Algis Kelder (Saue JK), Andreas Elštein, Kersten Lõppe (mõlemad Tabasalu JK)

Järvamaa: Siim Aer, Karl-Johannes Allmere, Radmar Arula, Hans Artur Ehman, Jarmo Laanetu, Uku Lattik, Mattias Sapp, Sten Erik Tuuleveski, Priit Raal, Rene Puhke, Ervin Kõll, Andre Mägi, Robin Tarius, Kristjan Kurim (kõik Paide Linnameeskond), Kristo Kiik, Rauno Kald (mõlemad Türi Ganvix JK)

Jõgevamaa: Rauno Pristavka, Rainer Kalde, Jürgen Hiljurand, Reio Praats, Kristjan Kuldmägi, Kevin Liblik, Tauno Anvelt, Eduard Lehtmets, Andro Lepp, Priit Jõeäär, Mihkel Kukk, Stenver Kleimann-Leimann (kõik Jõgeva SK Noorus 96), Mihail Gutak (Tartu FC Merkuur), Riigo Paumets (Tallinna FC Ararat), Aivar Anniste (Viimsi JK), Magnus Martinson (Retro JK), Ivo Lehtmets (Viimsi JK), Kaarel Põldmaa (Põltsamaa JK Sport), Risto Liiv (Imavere SK), Mikk Kesküla (Põltsamaa JK Sport), Margo Parkala (Tallinna FC Ararat), Targo Parkala (Tallinna FC Ararat), Lauri-Robert Indus (Jõgeva FC Wolves), Karli Kütt (Tartu JK Tammeka)

Läänemaa: Egert Kallaste, Rivo Oosim (mõlemad Lihula JK), Talis Tamm (Saue JK Laagri), Andro Aavik, Aare Avila (mõlemad Vändra JK Vaprus), Jako Kariste, Karmo Einmann (mõlemad Tallinna FC Flora), Mark Kolosov (FC Nõmme United), Rimo Hunt (Tallinna FC Levadia), Rasmus Munskind (JK Retro), Artur Matto, Kristo Enn, Martin Salf, Morten Saar, Karel Saarkopli, Andres Dobõšev-Proosväli, Siim Pikkaro (kõik Läänemaa JK), Rener Uibopuu, Dmitri Andrejev (mõlemad Haapsalu JK)

Lääne-Virumaa: Sten Tammik, Mario Kuokkanen, Taavi Münter, Martin Bastig, Chris Martin, Elar Tovstik, Sander Susi, Madis Reimal, Kaarel Saar, Kert Saarmets, Alari Aunapuu, Esko Brandt, Dmitrii Baikov, Henri Hang, Mihkel Saar (kõik Rakvere JK Tarvas), Kristo Remmelgas (Tallinna FC Olympic Olybet), Rando Duder (Kadrina SK Moe), Andre Tuul (Rakvere JK Tarvas, laenul klubist Paide Linnameeskond)

Pärnumaa: Hendrik Vainu, Tõnis Vihmoja, Magnus Villota, Henri Hansson, Oskar Lepik, Rasmus Peetson, Envar Lauter, Kristen Saarts, Robin Limberg, Ronaldo Tiismaa, Georg Grahv, Greger Könninge (kõik Pärnu JK Vaprus), Robyn Hallmere, Artur Šalda, Kevin Helin, Rocco Mõtt, Martin Pärn, Hans Naano, Ranet Lepik (kõik Vändra JK Vaprus) Priit Pikker (Tallinna FC Levadia), Risto Pärnat (Pärnu JK)

Põlvamaa: Remi Oper, Markus Villako, Jürgen Juks, Reigo Käis, Sten Mõtus, Sander Sellis, Helander Vist, Freddy Help, Kert Hüdsi, Ranno Liivago, Sten-Markus Meeler, Miko Saarniit, Carlos-Mathias Vaher, Priit Rahuelu (kõik Põlva FC Lootos), Alar Alve (Tartu FC Santos), Eero Sonnberg (FCR Lootos), Janar Tamm, Marek Tamm (mõlemad FC Otepää)

Raplamaa: Alo Bärengrub, Hendrik Väli, Janar Soomre, Karl Tamme, Ken Krister Maalinn, Oliver Andres, Priit Põldmaa, Raigo Noode, Tenno Samuel, Rando Pajus, Siim-Sten Palm, Martin Tilk (kõik Raplamaa JK), Taavi Aus (Kohila Jalgpallikool), Kaarel Saaremets (Vändra JK Vaprus), Rauno Tutk (Pärnu JK Vaprus), Taavi Laurits (Paide Linnameeskond), Kristjan Nõulik (Rapla Atli JK)

Saaremaa: Raimond Salong, Alex Salong, Edmond Salong, Martin Prostang, Keito Liiv, Kristen Mere, Priit Salong (kõik FC Taritu), Arnold Vapper, Taavi Raudsepp, Kaarel Kööp, Mihkel Alamaa (kõik SK Kaarma), Miikael Tuus, Mark Kristjan Pitk, Kevin Pärn (kõik FC Kuressaare), Arnold Teller (Lümanda Rähnid)

Tallinn: Sergei Lepmets, Maksim Podholjuzin, Tarmo Kink, Jevgeni Gurtšioglujants (kõik Tallinna FC Levadia), Maksim Lipin, Maksim Rõtškov, Dmitry Skiperski, Aleksander Altosar (mõlemad Retro JK), Artjom Badjuk (Paide Linnameeskond, laenul FCI Tallinnast), Dmitri Kovtunovitš (JK Sillamäe Kalev), Vadim Aksjonov (Maardu Linnameeskond, laenul FCI Tallinnast), Hans-Kristjan Hansberg (JK Tallinna Kalev), Alan Mones (Tallinna FC Levadia, laenul FCI Tallinnast), Klimentii Boldyrev, Ilja Zelentsov (mõlemad Maardu Linnameeskond)

Tartumaa: Kristjan Tiirik, Rasmus Tomson (Tabasalu JK), Siim Säesk, Marti Pähn, Andrei Tjunin (Tartu FC Merkuur), Mikk Valtna, Martin Haljak, Edgar Leht, Taavi Vellemaa (kõik Tartu JK Welco), Kristjan Paapsi, Eldar Rassulov (mõlemad S. SJM Tartu Ravens), Siim Roops (Tartu FC Santos), Ando Hausenberg (JK Tallinna Kalev), Martin Hurt, Timo Teniste

Valgamaa: Ermo Ojaste, Jarmo Aaviste (mõlemad Tartu FC Santos), Taavi Laul, Reimo Paidra, Mark Ivanov, Sander Rõivassepp, Aivo Akkus (kõik Valga FC Warrior), Juhan Kondike, Alvar Kasak, Erik Raal, Heigo Kosemets, Mairo Vister (kõik Tõrva JK), Taavi Lassmann, Raul Lehismets, Priit Lehismets, Martin Raid, Sten Teemant, Martin Teder (kõik FC Otepää), Marek Naal (Tartu FC Merkuur), Aleksei Larin (Rakvere JK Tarvas)

Viljandimaa: Mati Pari, Janno Jürisson, Martin Taska (Retro JK), Ivar Sova, Erko Saviauk, Argo Arbeiter, Indrek Ilves, Jarmo Ahjupera, Karl-Romet Nõmm, Rain Tölpus, Roger Teor, Raiko Mutle, Tanel Lang, Janek Meet, Rainer Peips, Marek Mäerand, Kaur Tomson, Olari Matikainen (kõik Viljandi JK Tulevik)

Võrumaa: Kait Hinn, Marek Jenas, Arsen Katšmazov, Kristjan Kimmel, Jürgen  Kolk, Reijo Künnapuu, Ken Metsla, Kristjan Moks, Mattias Oja, Andre Ojala, Oliver Ossipov, Kristo Perli, Mait Raha, Ragnar Rebane, Raul Rebane, Riho Ruusamäe, Siim Salandu, Janek Siska, Teet Tarros, Margus Tukk, Ville Tüve, Sören Veiolainen, Hugo-Leon Leies, Karl Martin Saar, Kert Joakit, Eduard Desjatski (kõik Võru FC Helios), Lauri Pilv (R. Rõuge Saunamaa), Sander Taan (Tartu JK Tammeka, laenul Võru FC Heliosest), Veiko Maidla (FC Elva), Artur Palok (FC Vastseliina)

* Ida-Virumaa koosseis on veel selgumisel

Peasponsor

  • LHV

Suurtoetajad

  • Nike
  • A.Le Coq
  • Tele 2
  • Betsafe
  • Rimi

Toetajad

  • Renault
  • ABC Motors
  • Ramirent
  • FIFAA
  • Saaremaa
  • Taisto
  • MyFitness
  • SIS
  • Baltman

Meediapartnerid

  • ERR
  • Õhtuleht
  • Soccernet

Partnerid

  • UEFA
  • FIFA
  • Kultuuriministeerium
  • EOK
  • Tallinn